Jump to content

Prosze o interpretacje!!!!!

paulina1420
 Share

Recommended Posts

Bardzo prosze o interpretacje! PO pierwsze to wczoraj ogladalam serial Usta Usta i potem mialam sen...A wiec snilo mi sie ze gdzies szlam i w jakiejs studni byl Piotrek z serialu Usta usta.Zaczelam cos to nie go mowic ze mu pomoge i ze go wyciagne stamtad ale on zaczal mowic ze nie zebym go zostawila tam i wogule.Ja zrobilam po swojemu i zadzwonilam po straz czy po policje nie pamietam.potem znalazlam sie u mojej kolezanki i nie wiem co było z Piotrkiem.Z kolezanka zaczelam o tym gadac i obwiniac sie ze nic nie zrobilam i ze go tam zostawilam.Pozniej jeszcze znalazlam sie w jakims góralskim przedszkolu a tam ogladajac telewizje zobaczylam ze Piotrek nie zyje i bylo pokazane jak go wyciagaja martwego z tej studni...Boze co za sen to bylo takie dziwne i straszne

Kiedys indziej snilo mi sie ze jechalam autobusem obok mnie siedziala kobieta w ciazy.Nagle zobaczylam wielka dziure w ulicy ale taka naprawde wieelka. Kobieta w ciazy zaczela glosno krzyczec.Jakim dziwnym trafem znalezlismy sie na drugiej stronie tej ulicy omijajac dziure.Pasazerowie autobusu i ja zanalezlismy sie w jakims domu na skraju tej dziury.zaczelismy tam wpadac.ktos zaczal krzyczec zebysmy wyskoczyli.Bylo bardzo wysoko.Jakies 20 metrow w dol na trawe.Ja i jakis koles skoczylismy a raszta nie chciala.Gdy znalezlismy sie na ziemi myslalam ze jakos sie uratujemy widzialam strazakow ktorzy nas szukali.Zaczelam ich wolac ale oni poszli w druga strone.zato zaczely gonic nas psy.i na tym sie skonczylo.Obudzilam sie w srodku nocy i juz nie moglam zasnac