Jump to content

Horoskop małżeński - dla mężów :)


Pysiaczek
 Share

Recommended Posts

Jacy są w małżeństwie ? Czego oczekują od żony ? Jak wybierają ją z tłumu ;) ? Czego można się po nich spodziewać, a na co lepiej nawet nie liczyć ?

 

 

WODNIK

 

Jako kochanek bywa uroczy, jako mąż - zdecydowanie dla zagorzałych wielbicielek tego znaku.Wodnik jest wierny przede wszystkim swoim przekonaniom, nade wszystko ceni sobie niezależność, znakomicie też czuje się sam na sam w swoim towarzystwie.Powstaje pytanie - czy aby stuprocentowy Wodnik powinien w ogóle zakładać rodzinę?To osoba, która marzy o niebieskich migdałach, miewa innowacyjne pomysły, niechętnie poddaje się codziennej rutynie, a nade wszystko żarliwie pragnie zbawić świat, często kosztem rodziny.Jako narzeczony jest świetny! Dowcipny, prawdomówny i oryginalny, nie przypomina przeciętnych mężczyzn. Oczaruje cię błyskotliwą, a czasami nawet wybitną inteligencją. Zafunduje ci zwariowane randki, ciekawe wypady za miasto, napiszę wiersz lub stworzy stronę internetową na twoją cześć. W dodatku możesz być pewna jego wierności, Wodnik rzadko rozgląda się na boki.Jak długo się da – miga się jednak od małżeństwa oraz posiadania dzieci. Czego to Wodnik nie wymyśli aby odwlec egzekucję przed ołtarzem: pracę charytatywną w Afryce, karierę polityczną lub doktorat w Indiach.Jako żona, nawet szczerze kochana i podziwiana, musisz się pogodzić wcześniej lub później z faktem, że zawsze twoje potrzeby będą na drugim miejscu. Nawet jeśli Wodnik będzie obecny ciałem w twoim łożu, (aczkolwiek nie grozi ci w nim brak snu), to i tak duchem będzie przebywał często gdzieś indziej.Sprawy finansowe jako rzeczy przyziemne raczej nie są w gestii uwagi Wodnika. Nie zaznasz z nim nadmiernej pokusy materializmu, ani dobrobytu. W domu to żona dla własnego dobra musi trzymać kasę, pilnować płacenia rachunków, bo Wodnik najczęściej o tym zapomina.Wspaniale za to organizuje przyjęcia, najczęściej jest szybko akceptowany przez rodzinę wybranki, a przez jej przyjaciół wręcz rozchwytywany. Zawsze świetnie opowie dowcip, doskonale sparodiuje nie lubianego szefa. Ogólnie, z Wodnikiem trudno się choćby przez godzinę nudzić.Panowie spod tego znaku jednak często rozwodzą się lub mają poważne kryzysy w związkach. Po rozstaniach szybko się pocieszają, ich złamane serca nie goją się długo. Chyba, że... trafią na Wodniczkę, wtedy znakomicie się realizują w małżeństwie, które jest wyjątkowo zgodne, udane i szczęśliwe.Przeciętne kobiety na dłuższą metę nie wytrzymują optymizmu wiecznego Piotrusia Pana i jego bujania w obłokach.

 

 

RYBY

 

Pan spod znaku Ryb ma ujmujący męski czar. W młodości przystojny jak amant, często posiada talent artystyczny - świetnie tańczy, gra na instrumencie lub pisze wiersze, toteż potrafi oczarować nawet silne kobietki twardo stąpające po ziemi.W dodatku to zamyślone spojrzenie i głęboki, męski głos... Na kobietach zna się jak mało kto.W dzieciństwie chorowity często był oczkiem w głowie mamusi i całego plutonu cioć, dla których nawet po trzydziestce jest słodkim chłopczykiem. Przyzwyczajony jest więc do towarzystwa oraz ich opieki, toteż zdarza się, że ukochaną małżonkę myli zbyt często z drogą mamusią.Ryba bardzo źle znosi samotność, mimo że porażki w uczuciach przeżywa głęboko, szybko odnajduje pocieszenie w ramionach następnego partnera.To osoba niezwykle rodzinna, kapryśna i zmienna w nastrojach. Pan spod znaku Ryb bywa wielkim romantykiem poszukującym prawdziwej miłości oraz kobiety idealnej. Zanim jednak ją odnajdzie przeżyje liczne, upojne przygody i zawirowania w życiu osobistym.Jeśli założysz obrączkę Rybie po trzydziestce, to nie zdziw się, jeśli okaże się z czasem, że dotychczasowy kawaler został już tatusiem tu i ówdzie. Jako kochanek pan Ryba jest absolutnie cudowny.Cała literatura romantyczna oraz melodramaty przedstawiają sylwetkę zakochanej bez pamięci Ryby. Czekają cię czułe wyznania, gorące noce, nastrojowe kolacje przy świecach.Schody zaczynają się jednak już po miesiącu, kiedy przyjdzie do płacenia rachunków za gaz lub mieszkanie. Ryba jest niepraktyczna, choć pracowita, potrafi zarobić na utrzymanie domu, ale z małymi wyjątkami, pieniądz w jej rękach ma formę wybitnie płynną.Z wiekiem też romantyczny chłopiec mocno tyje, bo nie potrafi odmówić sobie łakoci i dobrych trunków, toteż mądra żona musi nieraz wojować z jego dietą.Ryba do wiernych mężczyzn nie należy, zdarzy się jej popłynąć w niewłaściwym kierunku. Wśród przedstawicieli tego znaku odnajdziesz najszybciej osobniki, które tak nakręcą w swoim życiu osobistym, że już nie wiedzą: kto jest żoną, kto kochanką, a kto przygodą na jedną noc.Jednak zdrada w przypadku Ryby wynika z jej ulegania pokusom, rzadko kiedy angażuje się na serio uczuciowo w przelotnych romansach, ale potrafi sobie za to nimi mocno skomplikować życie.Czujna żona skutecznie wybije mu skoki w bok z głowy, bo pan Ryba tylko jej i drogiej mamusi na tym świecie się obawia.

 

 

BARAN

 

Kandydatki na żonę pan Baran poszukuje długo, chociaż zdarza mu się zawrzeć małżeństwo pochopnie pod wpływem impulsu. Na szczęście w Polsce nie ma takiego miasta jak Las Vegas, gdzie można założyć obrączkę przez całą dobę, co chroni wiele męskich Baranów przed matrymonialnymi szaleństwami.Niektóre Barany boją się małżeństwa jak diabeł świeconej wody. Mimo że wybranka serca w pełni im odpowiada i szczerze ją kochają, aby w końcu doprowadzić kapryśnego Barana pod ołtarz trzeba zastosować wręcz napoleońską strategię.Baran lubi występować u boku kobiety w charakterze podziwianego rycerza chroniącego damę swego serca przed atakami smoka. To tłumaczy, dlaczego mocno pociągają go przeważnie niewiasty delikatne, uległe oraz niezaradne życiowo.Najczęściej samo istnienie na świecie silnych i zdecydowanych pań przyprawia Barana o ból głowy, najchętniej wysłałby je w kosmos na zesłanie, toteż zawsze da drapaka, kiedy kobietka o bojowym charakterze stanie na drodze jego życia.W młodości Baran lubi się wyszumieć i czyni to często w licznych przygodach miłosnych. A i w trakcie związku małżeńskiego zdarza mu się rozglądać na boki. Jednak rzadko przechodzi od słów do czynów. Najczęściej chodzi mu tylko o potwierdzenie, że jest wciąż atrakcyjnym mężczyzną.Pan Baran jest na ogół wesołym, uczciwym i wiernym towarzyszem życia. Pod skorupą macho kryje się wrażliwe serce romantyka. Nie ma skomplikowanego charakteru, wszelkie krętactwa szczerze go brzydzą.Powinien jak ognia unikać zimnych i wyrachowanych kobiet, bo potrafią go one psychicznie kompletnie zniszczyć.Baran dba o wygląd zewnętrzny, lubi ruch, uprawia do późnego wieku przeróżne sporty, toteż często wygląda młodziej od swoich rówieśników.Odważny i przedsiębiorczy, pracowity jak mrówka potrafi zadbać o finanse rodziny. Dużo wydaje i czyni to ze szlacheckim rozmachem, ale spore zarobki to najczęściej równoważą. Rzadko kiedy Baran jest dusigroszem, wydzielającym żonie grosiki na waciki lub pietruszkę. Jednak pożycie małżeńskie z nim, mimo wielu zalet charakteru, nie jest łatwe.Niektóre cechy osobowości Barana bywają dość uciążliwe. Ma skłonność do despotyzmu, bywa czupurny jak kogucik szczególnie po kieliszku, potrafi powiedzieć o jedno słowo stanowczo za dużo, czym niepotrzebnie rani kochane osoby.Kiedy dochodzi do spięcia w związku, najlepiej pozwolić Baranowi się wygadać, wyszumieć, pozwolić mu na pełen dramatyzmu występ. Po godzinie najczęściej, kiedy emocje opadną, Baran nie pamięta już za bardzo co mówił. Lubi działać na pokaz, ale nie jest z natury złośliwy.Najgorzej, jeśli partner dąży do otwartej konfrontacji z impulsywnym Baranem - "ognia bowiem ogniem nigdy się nie ugasi". Odpowiednia kobieca taktyka, spokój oraz przeczekanie częstych rodzinnych burz sprawiają cuda.Rogaty Baran odpowiednio prowadzony delikatną kobiecą rączką przemienia się w łagodną, oddaną rodzinie - sercem i ciałem owieczkę.

 

BYK

 

Według tradycyjnej astrologii to chodzący ideał męża. Jednak nie dla każdej panny lub rozwódki to odpowiedni kandydat do wspólnej wędrówki przez życie.Byk do małżeństwa podchodzi bardzo serio. Kandydatkę na żonę testuje w codziennych sytuacjach jak NASA wynalazki naukowe. Byk bowiem nie uznaje rozwodów. Nie może popełnić błędu. A rodzina dla niego to świętość!Jeśli więc pragniesz spokojnego ciepła rodzinnego, wspólnej troski o tradycyjny dom, a w związku poszukujesz dozgonnej wierności Byk jest zdecydowanie dla ciebie! W dodatku Byki bardzo kochają dzieci, nie tylko własne, kiedy pojawiają się na świecie stają się najbardziej odpowiedzialnymi rodzicami pod słońcem.Byki zwracają uwagę na praktyczne cechy przyszłej małżonki. Bardziej od inteligencji cenią u partnerki pogodny charakter oraz umiejętność prowadzenia domu. Nie lubią niewiast zbyt wyzwolonych i rozchwytywanych przez innych, nadmierne powodzenie oraz wyjątkowa uroda mniej pociągają Byka niż poczucie humoru lub zdrowy rozsądek u wybranki serca.Kiedy Byk spotka takiego anioła na drodze życia – oszczędnego, dobrze gotującego, dbającego o dom szybko się oświadcza.I ponieważ jest najbardziej upartym znakiem, jeśli czuje, że spotkał kobietę swojego życia - nie ustąpi. Przeczeka narzeczonych, mężów i oświadczy się ponownie nawet w domu spokojnej starości, ale dopnie swego!Byki są wierne, nie uznają zdrady małżeńskiej. Jeśli zbłądzą, to gorzko tego żałują, natomiast – same doznanej zdrady nigdy tak naprawdę nie wybaczają. Lepiej więc nawet słówkiem nie wspominać o maleńkich flircikach w trakcie podróży służbowych, Byk bywa szaleńczo zazdrosny.Na co dzień to spokojny i zrównoważony psychicznie partner. Dba o dom, lubi przyjmować gości oraz organizować większe rodzinne spotkania. Wtedy serwuje gościom doskonałe trunki oraz wyszukane, choć tradycyjne potrawy.Z natury bardzo oszczędny, na starość staje się nawet nieco sknerowaty, jednak nie żałuje pieniędzy na potrzeby rodziny. Potrafi kupić z okazji rocznicy małżonce luksusową biżuterię lub futro, wyjechać z nią na egzotyczne wczasy. Rozrzutności finansowej oraz marnotrawienia pieniędzy jednak szczerze nie znosi, dlatego też - tak bardzo ceni w żonie umiejętność oszczędnego prowadzenia domu.Tradycyjna astrologia mówi, że ... „ Najlepiej być wdową po Byku”. Od wczesnej młodości lokuje on z wielkim zapałem zaskórniaki, zawsze i tylko - na czarną godzinę w licznych bankach, toteż z czasem staje się osobą majętną.Byki nie lubią awantur rodzinnych. Jeśli zdarzy się im swarliwa niewiasta, pozwalają się jej wygadać do woli.Jednak jak wszystkie osoby, które z natury są opanowane, gdy Byk wpadnie w szał raz na sto lat, staje się naprawdę niebezpieczny, toteż lepiej nie doprowadzać do corridy w czterech ścianach.

 

 

BLIŹNIĘTA

 

Panowie spod znaku Bliźniąt nie powinni zawierać małżeństwa w młodym wieku, ponieważ należą do osób, które długo dojrzewają psychicznie i uczuciowo, dopiero w wyniku życiowych doświadczeń poznają, jakie są ich prawdziwe potrzeby oraz cele w życiu.To zabawni, inteligentni oraz eleganccy mężczyźni. Dziś ich można poznać często w internecie, bo nikt tak jak Bliźniak nie potrafi napisać pięknego listu lub powiedzieć wyszukanego komplementu. A że do serca kobiety najszybciej trafia się przez słowa, Bliźniak ma zawsze wzięcie u płci pięknej.Latami i wytrwale poszukują przedstawiciele tego znaku ideału kobiety, a jak wiadomo, takie istoty nie istnieją na ziemskim padole. Stąd w ich życiu często zdarza się więcej niż jedno małżeństwo lub kilka, nieformalnych, dłuższych związków.Z natury trudno jest im dochować wierności, bo w miłości poszukują emocji oraz zmian.Lubią przebywać w większym towarzystwie, nie mają natury domatora, toteż z trudem przyjmują na siebie obowiązki tradycyjnego pana domu. Z wiekiem jednak zmieniają się i dążą do stabilizacji życiowej często wtedy, gdy jest już za późno na zakładanie rodziny.Z natury romantyczny i idealistyczny Bliźniak może stworzyć udany, szczęśliwy oraz wierny związek małżeński, pod warunkiem, że wybierze do wspólnej wędrówki przez życie odpowiednią osobę.Dla Bliźniaka w partnerstwie ważniejsze są intelekt i rozum niż pasja żarliwych namiętności, także tych erotycznych.Po pierwsze ukochana musi być jego Muzą – inspirującą go intelektualnie, zainteresowaną światem. Dobór duchowy i wspólne zainteresowania oraz pasje sportowe są w tym związku najlepszą gwarancją wierności, która skutecznie wybije Bliźniakowi skoki na bok.Żona musi być też tolerancyjna, bo zdarza się, że na przyjęciu towarzyskim pana Bliźniaka adoruje wianuszek roześmianych pań. Jednak raczej niech nie obawia się zdrady, Bliźniak lubi komplementy i samą świadomość, że jego błyskotliwa inteligencja oraz dowcipy wciąż działają ożywczo na niewiasty.Panowie spod tego znaku są gościnni, lubią przyjmować gości, dbają o ich potrzeby, znakomicie się sprawdzają w publicznych wystąpieniach, można na nich wtedy liczyć jak na Zawiszę.Małżonki kręcą czasami nosem, nie do końca tolerując męskie przyjaźnie Bliźniaka. Prawie zawsze przy jego boku kroczy oddana paczka przyjaciół, z którymi wspólnie ogląda się mecze i wpada na piwko do pubu, ale mądra żona szybko zorientuje się, że na domatora w kapciach Bliźniaka raczej nie przerobi.W kwestiach finansowych Mąż spod znaku Bliźniąt ma dwie natury. Zdarzają się panowie, którzy świetnie zarabiają, grają na giełdach i inwestują pieniądze z wielkim wyczuciem, natomiast ich wydawanie, słusznie powierzają małżonce.Najczęściej jednak Bliźniaki nie są zaradne finansowo. Mimo że, dzięki rozlicznym talentom dobrze zarabiają, jeśli przy ich boku nie ma tej „szyi, która odpowiednio pokręci głową”, równie szybko wszystko tracą. Nadzór jest potrzebny, bo Bliźniaki nudzą sprawy formalne, niepłacenie rachunków na czas, to prawie ich zasada, w końcu szkoda życia na tak przyziemne sprawy.Zdarzają się też panowie ze skłonnościami do hazardu, nieustannego kształcenia się bez praktycznego celu lub mający wizję wielkiego interesu, więc dla dobra rodziny - kasę w tym domu powinna trzymać odpowiedzialna jego pani.

 

 

RAK

 

Panowie Raki potrzebują żon obdarzonych silnymi nerwami i charakterem, bo nie każda niewiasta poradzi sobie ze skomplikowaną naturą Raka.Rak z natury to wielki romantyk, uczuciowy, wrażliwy, najbardziej rodzinny znak z całego korowodu zodiaku. Jednak często wkracza w dorosłe życie z emocjonalnymi ranami, a że w dodatku ma zmienne usposobienie wcale nie jest , mimo wielu pięknych cech jego charakteru, żyć z nim łatwo na co dzień.Rak jak powietrza potrzebuje do życia rodziny.Panowie spod tego znaku często dość wcześnie ją zakładają, prawie zawsze też pragną mieć dzieci. To wspaniali i oddani ojcowie, którzy potrafią wszystko poświęcić dla ich dobra.Jako towarzyszkę życia wybiera sobie Rak kobietę wrażliwą, uczuciową, spokojną, ale zdecydowaną. Nadmiernie ruchliwa partnerka zakłóca bowiem święty spokój w domu, do którego Rak ma wręcz nabożny stosunek. Jego raj na ziemi to wygodny fotel w gustownie urządzonym mieszkanku.Do serca Raka najłatwiej trafić przez... żołądek, mimo że dziś brzmi to dość staromodnie a sam Rak gorąco temu zaprzeczy, dobra kuchnia trzyma go mocno w domu, także dlatego że ma on delikatny żołądek.Rak to domator, raczej żona nie będzie szukała go z rozwianym włosem po pubach lub dzwoniła w panice nocą do oddanych kumpli. Rak nie lubi zapraszać gości, wyjątkiem są większe rodzinne uroczystości, które przygotowuje bardzo starannie, dba też wtedy o zachowanie wszelkich familijnych tradycji.Z natury jest oszczędny, zawsze martwi się o dobrobyt rodziny, odpowiedzialny, nie chce aby czegokolwiek jej brakowało. Nie jest jednak materialistą, rzadko dąży do fortuny lub popada w pracoholizm, bo wie, że to szkodzi życiu rodzinnemu.Ma swoje koniki. Jeśli kolekcjonuje różne dziwne rzeczy, trzeba do tych zainteresowań podchodzić z powagą i broń boże nie lekceważyć ich. Nic bardziej Raka nie zrazi do partnerki.W konfliktowych sytuacjach Rak nie rzuca talerzami, tylko się śmiertelnie obraża. Ciche dni z jego udziałem nie są więc rzadkością.Zdarza się też, że bywa pantoflarzem, tak miłuje spokój oraz dobrą lekturę, że pozwala małżonce na długie tyrady wychowawcze, bo wie, że i ona kiedyś tym gadaniem się zmęczy. Jeśli chcesz wyjść za Raka, najpierw i obowiązkowo zaprzyjaźnij się z jego mamusią. To najbardziej przywiązany do matki męski przedstawiciel zodiaku.Raki przeważnie są wierne, a słowo rozwód nawet nie chce im przejść przez usta. O bezpieczeństwo i spokój rodziny – delikatny oraz ustępliwy z natury Rak będzie walczył jak ryczący lew, pokaże wtedy groźną, ukrytą naturę.Jednak wśród przedstawicieli tego znaku zdarzają się... panowie, którzy na boku utrzymują niezły haremik pań, bywają przy tym bardzo dyskretni, podbojami się nie przechwalają, bo uważają to za nieeleganckie.Powiedzenie ”cicha woda brzegi rwie” doskonale do nich pasuje.

 

 

LEW

 

Według tradycyjnej astrologii mężczyźni dzielą się na dwa podstawowe gatunki: pierwszy jest dobry na upojny romans, drugi - to znakomici mężowie.Lew uchodzi za najlepszego kandydata na męża, szczególnie jeśli chcesz być traktowana jak królewna, a i dobra doczesne też są dla ciebie ważne. Wspaniały król zodiaku ma wielkie zalety i ...okropne wady, ale przecież wszystko co mocno i pięknie świeci, rzuca też zwodniczy cień.Dla Lwa zawsze ważny jest honor, chyba że został źle wychowany. Mimo że panie dzisiaj się wyzwoliły, dla Lwa to zawsze istoty kruche, krzywdzone przez podstępnych mężczyzn, wymagające obrony i opieki. Lew w zamian za to oczekuje miłych słów oraz szczerego zachwytu w rozanielonym wzroku.Czasami pociągają go mocne i niezależne kobiety, ale rzadko kiedy tworzy z nimi stabilny związek. W małżeństwie musi grać pierwsze skrzypce, a w każdym razie powinien mieć takie złudzenie.Lew na zewnątrz wydaje się twardzielem, ale pod tym wizerunkiem macho, kryje się złote serce i wielka wrażliwość. Boże broń, takiego wizerunku nigdy Lew nie zaprezentuje na publicznym forum! Nie jest wcale też tak pewny siebie jak to się najczęściej wydaje otoczeniu, bywa mocno przewrażliwiony w temacie tzw. męskości, dlatego też jest wściekle zazdrosny o miłosną przeszłość partnerki.A jego druga połówka... musi być piękna, inteligentna i mieć wielkie powodzenie u mężczyzn, bo przecież jak każdy drapieżnik, ceni jedynie to, co trudno zdobyć.Dobrze jeśli ukochana żona go wspiera i ma szersze ambicje życiowe, jest dla niego wzorem, a Lew szczerze ją podziwia. W dodatku żona musi rozbudzać jego apetyt na sukces, nawet wygórowanymi żądaniami finansowymi.Lwy mają wrodzony nadmiar energii, stworzone są po to aby szybować do góry, a nie spędzać żywot na kanapie dowodząc pilotem telewizyjnym. Pozbawiony możliwości błyszczenia i wywierania wpływu na otoczenie Lew staje się wyjątkowo trudnym partnerem. Jak pozbawiony lotek orzeł staje się wielką, obskubaną kurą, która w dodatku jest agresywna i złośliwa w stosunku do otoczenia.Niestety często się zdarza, że Lew wiąże się z osobami niezaspokojonymi uczuciowo, słabymi, które żerują na jego sile. Gubi go bowiem próżna natura i zbyt łatwo daje się zwieść pochlebstwom.Dla kochanej żony Lew przychyli nieba. Jego ambicją jest aby nie brakowało jej ptasiego mleczka, jego królewna musi mieć wszystko co najlepsze pod słońcem. Publicznie ją docenia, chwali za wsparcie i charakter tak mocno, że inne panie dostają wypieków z zazdrości.Ma spore apetyty seksualne, toteż głowa nie może zbyt często boleć wybranki jego małżeńskiego łoża.Jeśli Lew cię zdradzi, a jesteś bystrą żoną, zauważysz to w mig. Po pierwsze nie potrafi on kręcić, zaczyna obsypywać cię drogimi prezentami i wygląda jak chodzący wyrzut sumienia.Rywalkę przegonisz odpowiednią taktyką, ale nawet jeśli Lew mocno na boku gdzieś się zakocha, to pamiętaj, że osoby słabszej od siebie, wymagającej opieki na pewno nie zostawi, chyba że jej postępowanie rozczarowało go boleśnie i zraniło jego dumę.

 

 

PANNA

Znak Panny lubi samotność. Jeśli w życiu pana spod znaku Panny nie brakuje prawdziwej pasji zawodowej oraz grona oddanych przyjaciół, chętnie kroczy przez życie w pojedynkę.Stałe związki zawiera albo wcześnie około dwudziestego roku życia, albo już w mocno dojrzałym wieku.Mężowie spod znaku Panny mogą nudzić trochę partnerki, bo mają zbyt wiele... zalet. Dbają o dom oraz rodzinę w sposób systematyczny i praktyczny.Nie jest to ten gatunek mężczyzny, który jak wyjedziesz na dłużej z domu, doprowadzi wasze mieszkanie do stanu zniszczeń wojennych, kota i lodówkę zagłodzi na śmierć, a z twoich ukochanych kwiatów pozostaną po powrocie jedynie przykłady roślinności pustynnej. Nie obawiaj się też, że pod poduszką odnajdziesz staniczek lub figi nie w swoim rozmiarze.Przeciwnie czekając na ciebie w bezsenne noce naprawi to co, nawet nie jest zepsute, wymaluje okna, ugotuje na twoją cześć ulubiony rosołek, a kota zastaniesz grubszego niż zwykle, bo przecież obydwoje usychając z tęsknoty za tobą opychali się smakołykami.Jednak jeśli liczysz na romantyczne porywy serca, namiętne wyznania i ogniste noce we dwoje, to się... przeliczysz.Pan spod znaku Panny to chodząca logika, zdrowy rozsądek oraz niewyżyty talent pedagogiczny. Nie uznaje improwizacji na co dzień, wszystko planuje z dużym wyprzedzeniem i ogarnia go szewska pasja, kiedy jego plan - punkt po punkcie nie jest realizowany co do minuty. To mężczyzna skryty, bardzo powściągliwy, z trudem okazuje uczucia, a już komplementy przechodzą mu przez usta tak rzadko, że z pewnością je zapamiętasz, bo zbyt wielu w życiu nie usłyszysz.Koniecznie jak najszybciej miej dzieci w związku małżeńskim z Panną! Jego talent pedagogiczny znajdzie pożyteczne ujście.Jako ojciec jest bardzo odpowiedzialny i wręcz zbyt mocno zaangażowany w edukację swoich pociech. Natomiast ty nie będziesz wciąż wychowywana i pouczana, w czym się objawia troska oraz szczere zaangażowanie uczuciowe Panny.Mężczyzna - Panna często lubi nadmiernie też oszczędzać. Każdy wydatek jest analizowany dokładnie, toteż jego prezenty oraz zakupy mają zawsze praktyczne zastosowania. Rozrzutnych kobiet Panna boi się jak diabeł święconej wody, a szczególnie denerwują go nadmierne wydatki na jedzenie i puste rozrywki.Panna z natury jest wierna. Mimo że nie jest wylewna, to jeśli zdecyduje się na trwały związek, najczęściej uczyni to z wielkiej miłości. Z natury nie boi się samotności. Nie ulega presji nadgorliwej mamusi lub wścibskich cioteczek, wciąż trujących, że pora drogie dziecko już się ustatkować....Dba o ukochaną w zdrowiu i chorobie, nie opuści bliskiej osoby, nawet jeśli ta popadnie z własnej głupoty w tarapaty życiowe, chociaż bez długich tyrad wychowawczych w tym przypadku się nie obejdzie.Jednak niektóre męskie Panny bardzo ciężko przechodzą tzw. ”drugą młodość”. Po czterdziestce zaczynają żałować, że tak dużo pracowały, a tak mało używały... Jako, że Panna odbierana jest przez otoczenie jako wzór cnót wszelkich, to wiadomo, że już pierwszy skok w bok zakończy się katastrofą i nawet najmniej domyślne osoby wszystkiego w mig się dowiedzą... Stąd największe głupstwa życiowe popełniają mężczyźni spod tego znaku w czasie, kiedy inni przedstawiciele zodiaku zaczynają doceniać ciepło domowego ogniska, a przede wszystkim święty spokój przy piwku na kanapie.Mądra żona nie powinna wtedy z Panny oka spuszczać, a nadmiar młodzieńczej energii wykorzystać w użytecznych celach... budowa domku poza miastem, nowy kierunek studiów lub wysłać Pannę w podróż dookoła świata, najlepiej w samotny rejs.

 

 

WAGA

 

Najczęściej koleżanki zazdroszczą wybrance jego serca i łoża małżeńskiego. Kulturalny, uprzejmy, zawsze zadbany oraz modnie ubrany, interesuje się nauką, a przede wszystkim sztuką. Wie jakie perfumy są na czasie, zabierze cię do modnej restauracji z okazji rocznicy ślubu, a jakie potrafi prawić komplementy i ten jego niezapomniany, czarujący uśmiech...Chodzący ideał - romantycznego i dowcipnego kochanka. Urok osobisty łączy z łagodnym charakterem, oburza go nie rycerskie traktowanie kobiet, brzydzi się chamstwem, brzydotą oraz wszelkim prymitywizmem.Ten mąż nie podniesie na ciebie nigdy głosu, nie zapomni Ci też, kiedy ty to uczynisz.W dodatku robi świetną karierę zawodową, najczęściej w profesjach prawniczych, artystycznych lub w dziennikarstwie. Cywilizowanych mężczyzn, którzy dobrowolnie pójdą z tobą do filharmonii, czytają poezję i których nudzą filmy akcji, a nie psychologiczne, nie ma aż tak wielu pod słońcem.Na rozkosze łoża też rzadko będziesz narzekać, nie grozi ci zbyt długi sen w nim, w dodatku spod tego znaku mężczyźni szybko opanowują wirtuozerię w sztuce ars amandi.Jednak życie z mężem Wagą wcale nie jest już takie różowe. Ten mężczyzna znakomicie rozumie kobiety, ale niestety, najczęściej traktuje je instrumentalnie. W dodatku bywa skrajnym egocentrykiem.Szanowna małżonka ma nie tylko często zrezygnować z ambicji zawodowych, ale krążyć wokół niego jak wierny satelita. Uwielbia swoje dzieci, ale przewijanie pieluszek lub wywiadówki w szkole są dla niego zbyt nudne.Waga ma duże wymagania w stosunku do żony. Ma być piękna, wiecznie młoda, uśmiechnięta i dowcipna. W dodatku powinna preferować życie pełne rozrywek i atrakcji towarzyskich, jeździć z Wagą do modnych kurortów, w których on odpowiednio błyszczy. Zmęczona, zwyczajna, ciężko pracująca niewiasta, która wieczorem po męczącym dniu chce się porządnie wyspać, raczej na dłuższą metę nie wchodzi w grę.Z natury nie jest dusigroszem, ale zdarzają się w tym znaku panowie zbyt lekkomyślni w sprawach finansowych.Mimo, że z natury Waga nie jest zbyt wierna, to uwielbia stan małżeński. Waga szybko ci się oświadczy i zrobi to w pięknym stylu. Romantyczna kolacja przy świecach, pierścionek zaręczynowy w drogiej ostrydze, muzyka w tle, obowiązkowy szampan. Doświadczenie czyni mistrza, bo panom spod tego znaku zdarzają się liczne oświadczyny, a i często kilka małżeństw.Burzliwe romanse także sporo kosztują, więc zdarza się, że mocno posiwiała Waga ląduje u młodej kochanki z jedną walizeczką, a niedoświadczona wybranka jego serca płaci alimenty... kilku żonom.Chyba, że od razu Waga ma szczęście i trafi na niewiastę obdarzoną silnym charakterkiem, która umie właściwie postępować z tym kochliwym osobnikiem. Po pierwsze, od razu zrzuci Wagę z piedestału, doceni jej talenty i przenigdy nie pokaże, że Waga jest dla niej całym światem.Zawsze można uzmysłowić Wadze (aczkolwiek wydaje się jej to absurdalne!), że na świecie istnieją inni mężczyźni, a ją samą można wymienić... „na lepszy model”. Już sama świadomość istnienia konkurencji działa na Wagę dopingująco.Chociaż małżonka po cichu zna prawdę, że jak skruszona Waga przyjdzie i uśmiechnie się czarująco, to nogi zrobią się miękkie i znowu wbrew zdrowemu rozsądkowi wiele jej wybaczy...

 

 

SKORPION

 

Skorpion uchodzi za najbardziej atrakcyjnego mężczyznę w zodiaku, ale jego żona to naturalna kandydatka na świętą, bo życie z nim przypomina niebo lub piekło.Jeśli zdecydujesz się na ślub ze stuprocentowym Skorpionem (a o tym decyduje indywidualny horoskop, a nie data urodzenia), licz się z tym, że raczej w doczesnym życiu nie zaznasz świętego spokoju, ale i na rutynę małżeńską narzekać nie będziesz.Prawdziwy męski Skorpion jest bardzo ambitny i przedsiębiorczy, opinie publiczną ma w nosie, a większość ludzi uważa za nieco niedorozwiniętych, co skrzętnie ukrywa przed światem. Woli słuchać niż mówić, nie ma też typowej męskiej manii udowadniania swojej wartości za wszelką cenę, bo przecież udowadnia się hipotezy, a nie oczywiste fakty...W dodatku ma w sobie prymitywną, męską energię, kobiety lecą do niego jak ćmy do świecy i ten doświadczony wyjadacz, miłośnik kobiecych wdzięków, doskonale o tym wie... To znawca kobiet, mimo że kocha je namiętnie, rzadko kiedy okazuje uczucia skrywając je pod maską chłodu.Niestety, to najbardziej zazdrosny i podejrzliwy ze znaków zodiaków, potrafi partnerkę wręcz zamęczyć swoimi podejrzeniami. Jako małżonek wciąż tropi zdradę, lepiej więc nawet nie żartować na ten temat.Ma jednak te cechy osobowości, które mocno pociągają kobiety - to skomplikowany, mroczny charakter, wybujały seksualizm i wielka opiekuńczość w stosunku do słabszych.Kiedy Skorpion cię pokocha całym sercem, to możesz na niego liczyć jak na Zawiszę. Pokona każdą przeszkodę, przemierzy setki kilometrów, zdobędzie majątek aby połączyć się z wybranką.Skorpion na żonę wybiera kobietę niewinną, wrażliwą i bardzo inteligentną. Nie uznaje głupiutkich oraz wyrachowanych kobiet, wszelkie ich gierki przejrzy w mig.W stosunku do rodziny jest bardzo opiekuńczy, jak mało który ojciec kocha dzieci, pragnie mieć ich jak najwięcej. Szczęśliwe życie rodzinne jest jak busola wyznaczająca w jego życiu najlepszy kierunek, w dodatku wzmacnia jego pozytywne cechy charakteru, a osłabia wady. Pracowity, ambitny i odpowiedzialny zawsze dba o to, aby przychylić im nieba. Nie znosi jednak wszelkich prac domowych, szczególnie tych uznanych powszechnie za babskie.Nie jest też dusigroszem, chociaż wydaje wiele, to jeszcze więcej zarabia, dba też o niezależność finansową żony, wie, że kobiety potrzebują tych wszelkich puzderek, szmatek oraz błyskotek, a także dobrych polis emerytalnych aby czuć się szczęśliwymi.Mimo że popularna astrologia nazywa go wiecznym poligamistą, to zakochany Skorpion o silnych przekonaniach moralnych wie, co to jest wierność, sam brzydzi się kłamstwem, toteż nie chce na życie w nim narażać ukochanej kobiety.Niestety w tym znaku zdarzają się, chociaż jest to tylko nieliczna grupa, mężczyźni dla których uwodzenie jest sztuką samą w sobie.Boją się kobiet, nie lubią ich z natury, rozko****ą i porzucają dla zabawy. Mimo założonej obrączki wciąż prowadzą życie rozpustnego buhaja wąchającego wciąż to nowe kwiatki, wykańczają zdradami przy tym żonę.Warto więc uważniej przyjrzeć się narzeczonemu, czy skrycie nie romansuje, po ślubie - niestety, jego charakter raczej się nie zmieni.

 

 

STRZELEC

 

Jeśli założyłaś na palec serdeczny pana spod znaku Strzelca obrączkę, to nie ulegaj złudzeniu, że oto nastąpiła jego przemiana w statecznego małżonka. Strzelec jeszcze długo będzie czuł się kawalerem, czasami nawet do końca życia.To wesoły, serdeczny i towarzyski partner, który pozwoli ci przeżyć wiele pomyślnych chwil pod warunkiem, że będziesz bardzo tolerancyjna wobec jego zainteresowań, kolegów oraz częstych samodzielnych wypadów na miasto.Dom według Strzelca jest pojęciem względnym, w pełni odpowiadałby mu koczowniczy tryb życia w taborze cygańskim lub prowadzenie domu otwartego, gdzie goście są mile widziani przez całą dobę. Odczuwa on wręcz wrodzoną niechęć do domatorstwa, ciepło domowego ogniska zaczyna go nęcić dopiero w podeszłym wieku i to przede wszystkim ze względu na dokuczający mu reumatyzm.Dla Strzelca bardzo ważne są tzw. męskie przyjaźnie z „towarzyszami broni”. Małżonka, która będzie kazała mu wybierać między sobą a kumplami, może wynikiem zakładu się rozczarować...Duszę Strzelec ma społeczną, wręcz uwielbia udzielać się we wszelkich możliwych komitetach, często kosztem braku czasu dla rodziny. Pociąga go historia, religia, polityka lub ekologia.Zako****e się szybko, a jeszcze szybciej oświadcza. Niewykluczone, że zrobi to między jedną a drugą demonstracją, bo błyskawicznie traci głowę gdy panna z zapałem w oczach i gorliwością w głosie podziela jego poglądy - nieważne czy chodzi o ochronę muszek, tajemnice wiary, czy globalizację.Kobieta na trwałe przywiąże kochliwe serce Strzelca najpierw intelektem, potem dobrą kuchnią oraz wyprasowaną koszulą. W partnerce ceni sobie mocno - praktyczne podejście do życia, które często jest jego piętą achillesową.Ponętne damskie ciała są miłe jego oczom i nie tylko. To urodzony flirciarz oraz uwodziciel, zanim zawędruje do ołtarza pozna ich zatem trochę. Kobiety lubią go, bo nigdy nie jest agresywny, potrafi za to być uczynny, przyjacielski i zabawny, toteż rzadko narzeka na brak powodzenia.W małżeństwie stara się być wierny, choć ulega pokusom. Bardzo przywiązuje się do samej instytucji małżeństwa.Strzelce najczęściej są bardzo religijne, toteż za rozwodami zdecydowanie nie przepadają, ale czasami same je wywołują - flirciarską naturą. Najczęściej wtedy zbaczają z prostej drogi życiowej i szukają ukojenia w kieliszku, na prostą wyprowadza je na szczęście już inna kobieca ręka, bo męski Strzelec nie potrafi i długo egzystować w wolnym stanie (a szczególnie jego wątroba).Strzelec często ma szczęście w finansach. To pracowity znak. Jeśli ma problemy zawodowe, to najczęściej z powodu wrodzonej niezależności lub braku motywacji do wykonywanego zawodu.Dba o dobra doczesne rodziny, ale jest bardzo rozrzutny i lekkomyślny w wydatkach. Do osiągnięcia stabilizacji materialnej jest mu niezbędna opieka mądrej, praktycznej i stąpającej twardo po ziemi małżonki.Zdarza się, że będziesz wędrowała z nim po świecie, bowiem często mężowie spod tego znaku odnajdują upragnioną posadę za granicą, po czym sprowadzają do siebie rodzinę.

 

KOZIOROŻEC

 

Do miłości jak i do życia podchodzi bardzo serio. Małżeństwo jako podstawowa komórka społeczna odpowiada mu w pełni. Nawet jeśli wszyscy zaczną żyć na kocią łapę, to on oraz Byk jak ostatni Mohikanie zawsze będą szturmować urzędy stanu cywilnego i ołtarze.Męski Koziorożec często we wczesnej młodości mocno kocha się w kobiecie, z którą z różnych względów nie może razem żyć. Dlatego też dość późno słyszy weselne dzwony, co niektórzy tłumaczą nadmierną jego wstrzemięźliwością.Najczęściej żeni się z miłości, chociaż wybór partnerki dyktuje mu rozum. Zwraca uwagę na pochodzenie, wykształcenie i... majątek narzeczonej.Skryty oraz małomówny nie od razu wpada w oko niewiasty, raczej nie cieszy się nadmiernym powodzeniem u kobiet, bo je onieśmiela.Romantyczną miłość uważa za nieco dziecinną, a flirciarzy za pustych ludzi, toteż styl jego zalotów bywa jak walec przyciężkawy.„Chcesz córuni, podobaj się mamuni”, to tajemnica powodzenia Koziorożca. Przyszłe teściowe wiele bowiem zrobią, aby tak świetnego kandydata do ręki pociechy, nie wypuścić już z rąk.To bardzo uparty konkurent, jeśli panna mu w pełni odpowiada, to poczeka i w końcu zaciągnie do ołtarza, wcześniej skutecznie pozbędzie się konkurencji.Jako mąż to ostoja bezpieczeństwa oraz wierności. Oprócz oślego uporu i mrukliwości nie posiada poważniejszych wad.Pracowity, ambitny z wiekiem robi karierę zawodową i część splendoru spada na małżonkę.W czterech ścianach z ukochaną żoną pokazuje inną twarz, dowcipnego i ruchliwego kawalarza.Bardzo ciężko przeżywa rozpad małżeństwa lub odejście z różnych przyczyn partnera. Najczęściej ucieka wtedy w pracę, a rany na jego sercu długo się zabliźniają, rzadko też drugi raz próbuje trwałego szczęścia we dwoje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...