Skocz do zawartości

CAR - Zagadka 1.


Caryca

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie byłaś?- 4 mieczy/walet denarów

czy załatwiłaś?- 2 den, 9 puch

 

Myślę, ze byłaś gdzieś, gdzie się odpoczywa. W każdym razie w zacisznym miejscu. Może w na wsi lub parku. Albo kameralnej kafejce. Chcialaś załatwić coś, co łączy się z zapoczątkowaniem jakiegoś przedsięwzięcia.

Załatwiłaś i byłaś z tego zadowolona. Kojarzy mi się z podjęciem jakiejś dodatkowej pracy lub kursu.

 

Może chociaż trochę w temat;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie byłaś? VI buław

Co udało Ci się załatwić? Rycerz monet/Moc

hm... w jakimś urzędzie, po odbiór czegoś,co bardzo Cię ucieszyło, może prawo jazdy, albo jakiś ważny dokument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, ze podobaja mi sie te cwiczenia podaje pierwsze moje :)

Krotkie.

 

Gdzie bylam wczoraj (24.09.) w poludnie i co udalo mi sie zalatwic?

 

To tak na rozgrzewke ;)

 

a ja nie rozkladam kart,ale chce cos wyprobowac. przynajmniej się posmiejemy :D

 

 

Spotkanie z mężczyzną, prawdopodobnie w parku ,mysle,ze zalatwialas jakies sprawy papierkowe. ( takk se strzelam na intuicje, o! :D bedzie zabawa :D bo zadnych zdolnosci nie posiadam :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wg tej maciupenkiej uwagi powinnam sie teraz wycofac z tego cwiczenia?

 

Nie mam pojęcia. Od takich decyzji są moderatorzy.

Następnym razem po prostu zapoznaj się z regulaminami, żeby potem nie było nieporozumień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, iz watek moze upasc ( z powodu mojej niewystarczajacej ilosci postow ) pisze rozwiazanie.

 

Bylam w ksiegarni i kupilam bardzo ciekawa ksiazke z ktorej posiadania baaaaardzo sie ciesze :)

Sheina, bez zdolnosci i to widzialas? :) Super!

Reszta tez byla bomba, tylko zobaczcie jak sugerujecie sie slowem zalatwic to od razu do glowy urzad wpadl :)

A tu bach, ksiegarnia i ksiazki.

Ciesze sie na nastepne cwiczenia z wami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że nie dajecie więcej czasu na ćwiczenia....z chęcią bym się dołączyła....ale nie zawsze mam czas....:oczy:

 

Ja bym dala czas ale pogonili mnie bo za malo postow mialam na wystawianie zagadki :/

Teraz jak bedzie zagadka to minimum trzy dni na rozwiazanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...