Jump to content

Zagubione dziecko w śmietniku w lesie


little

Recommended Posts

Chciałabym prosić o podpowiedź w rozumieniu mojego snu.

 

W śnie mam ok 3letnią córeczkę, mimo że sama mam 18 lat. Dziewczynka ma urocze blond loczki, jest śliczna i darzę ją ogromnym uczuciem. Wracając skądś, przechodzę koło lasu (ten las istnieje naprawdę koło mojego domu, ale w śnie jest umiejscowiony trochę dalej, jest ciemny i ponury), i wtedy ona odbiega gdzieś na bok, ja to zauważam ale jakoś ignoruję, idę dalej i wracam do domu. W domu nagle "przypomina mi się" że zostawiłam dziecko w lesie, szybko idę tam żeby ją odnaleźć. Gdy już jestem w tym lesie krzyczę "Basia, Basia gdzie jesteś?" i słyszę jej smutny krzyk " W śmietniku" - ale nie wiem skąd dobiega głos, nie widzę tam żadnego śmietnika, a dziewczynka nie daje żadnych innych wskazówek. Szukam szukam i nie mogę znaleźć, czuję ogromny smutek, chcę ją przytulic, ale nie czuję najmniejszego poczucia winy, że ją zgubiłam. Kiedy rezygnuję, wracam do domu, a tam toczy się jakaś imprezka. Jem jakieś ciasta i palę coś, jakiegoś ręcznie robionego skręta, ale on jest jakiś dziwny. Po chwili moją buzię wypełnia popiół, wypluwam go ale go jest tak dużo że nie mogę się go pozbyć.

 

Dziękuję za przeczytanie :smile:

Link to comment
Share on other sites

Ta trzyletnia sliczna coreczka symbolizuje cos, co zostalo rozpoczete trzy lata temu ale zostalo "porzucone". Czyli pewien zamysl, projekt, dzialanie nie zostal zrealizowany do konca. Byc moze sa to pewne Twoje zdolnosci, talenty, jakis konkretne plany ktore wymagalby wysilku i pracy aby mogly sie zrealizowac, ale ktore - tak jak to dziecko - zignorowalas. Jednak pragnienia nadal w Tobie sa i wolaja o to, bys je zauwazyla.

Sa w smietniku- a tam wyrzucamy rzeczy naszym zdaniem niepotrzebne. Ale z cala pewnoscia one sa Ci potrzebne i warte Twego zainteresowania. Rezygnacja z nich sprawi, ze Twoje zycie straci smak- i zadna namiastka ich nie zastapi a bedzie jedynie bezwartosciowym popiolem w Twoich ustach.

Pozdrawiam Cie.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Astra za odpowiedź - Twoja interpretacja może być trafna. Faktycznie jest coś, co zatraciłam na własne zyczenie. To zadzwiające że podświadomość woła do nas w ten sposób, postaram się odbudować to czego chyba tak bardzo mi potrzeba.

Pozdrawiam również

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...