Jump to content

Prosba o portret do Gosi1


pkrl1979
 Share

Recommended Posts

Na dzieciństwo możliwy wpływ spraw związanych ze sztuką, lub u dziecka mógł zostać odkryty jakiś talent. Duża rola przyjaźni w tym okresie. Drugi etap pod wpływem spraw związanych ze sportem lub zdrowiem, aktywność, skuteczne pokonywanie przeciwieństw. W trzecim etapie długa aktywność zawodowa, możliwość zajmowania kierowniczego stanowiska, stabilizacja, prestiż.

W podświadomości nieprawidłowy obraz partnerstwa powstały albo wskutek obserwacji rodziców, albo wyniesiony z własnego związku. Możliwy problem ze stworzeniem prawidłowej relacji partnerskiej, trwanie w destrukcyjnych związkach lub podświadome szukanie partnerki, z którą nie uda się stworzyć związku. Problem z podejmowaniem decyzji, rozterki.

W świadomości osoba dysponująca dużą energią, potrafiąca wywierać pozytywny wpływ na innych.

Człowiek otwarty na świat i ludzi, tolerancyjny, kontaktowy, dobrze radzący sobie z nowościami technicznymi.

Misja jest związana z realizacją w sferze materialnej, w realizacji pomogą sprawy związane z finansami.

Sferą komfortu jest posiadanie rodziny, dobre kontakty z krewnymi lub jakąś grupą, w której osoba funkcjonuje.

Postrzegasz siebie jako osobę lubiącą nowości, w pewien sposób beztroską, potrafiącą cieszyć się z drobiazgów, jesteś postrzegany jako osoba mająca bogatą wyobraźnię, może posiadająca uzdolnienia psychoterapeutyczne, dobry opiekun.

Predyspozycje do zawodów związanych ze zdrowiem, sportem, zagranicą, finansami.

Ważny moment w życiu emocjonalnym, być może założenie rodziny w wieku 20 lat (+ - 2 lata), następny przełomowy okres w wieku 36 lat (+ -) 2 lata). Należy uważać na układ krążenia i narządy podwójne.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za trafna interpreatcje.

 

Mam jednak pytanie: niektorre z wymienionych przez Ciebe cech/elementow nie zreazliowaly sie w moim zyciu lub nie wykazuje nimi zainteresowania. Co moze miec na to wplyw?

Link to comment
Share on other sites

Portret ukazuje ogólne predyspozycje, zazwyczaj piszę o wszystkich możliwościach wynikających z połączenia kart, natomiast nie wszystkie muszą zaistnieć. Np. Siła może wskazywać zainteresowanie sportem u jednej osoby, a u drugiej wpływ spraw związanych ze zdrowiem, u trzeciej energię, dzięki której pokonuje przeciwności losu. A znajdą się też takie osoby, u których wszystkie trzy opcje się zgodzą. Gdy karta na pozycji nr 4 zostanie w miarę szybko przepracowana, to podświadomość nie blokuje świadomości i realizujemy pozytywy kart "portretowych". Jeśli nie, to sytuacja jest odwrotna. W jakiś sposób każda karta powinna się zrealizować w życiu, więc jeśli coś nie było takie jak napisałam, to zastanów się nad inną opcją wynikającą z danej karty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...