Skocz do zawartości

hotel burza, porażenie piorunem


carla_d

Rekomendowane odpowiedzi

Śni mi się że jestem w hotelu z kolegą z pracy którego lubię i który bardzo mi się podoba.

Jest to hotel o różnym standardzie pokoi, wiem że on tam bywa ze swoją żoną i dziećmi.

Hotel jest pełen ludzi, różni różny standard, widać że korytarze są jakby łaźniami, w łaźniach nadzy ludzie pod prysznicem ,w saunach.

Kładę się do łóżka koło niego , w łóżku obok moja siostra, zna go nie dziwi ją to zwraca się do niego miło i po imieniu.

Ja myślę o seksie ale do niczego nie dochodzi , on ma chore kolano , wystaje mu z niego jakby rurka do odprowadzania wysięku.

Nie śpimy całą noc....

W pewnym momencie widzimy burzę , znajduję się na zewnątrz.

Widzę mężczyznę takiego jakby bezdomnego alkoholika , przerzucony przez niski metalowy płotek, wiem że piorun go poraził.

Ubieram metalowy hulaj- hop wokół walą pioruny, ten kolega krzyczy i wciąga mnie do środka jakby na werandę i to ratuje mi życie.

Widzę ludzi porażonych piorunem , część ciała którą piorun poraża jest jakby stopiona i spływa po niej żółtawa maź.

W tym momencie poraz kolejny piorun poraża tego alkoholika tak że wypala mu niemal rów od głowy przez resztę ciała.

Widzę to i nie mogę nic zrobić, uświadamiam sobie że to moja wina, mogłam go z tego płotu ściągnąć.

Po porażeniu inni próbują go odczepić od płotu , widać że krwawi i ta maź...brrr.......

z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...