Jump to content

Ćwiczenie.

Guest sheina
 Share

Recommended Posts

Cześć.

Proponuję Wam nowe ćwiczenie, oto pytania:

- W czwartek przeniosłam się z jednego miejsca na inne, co to były za miejsca?

- czy przenosiłam się sama czy ktoś mi towarzyszył, kto?

- Jakie miałam odczucia po dotarciu do tego drugiego miejsca?

- Co mnie tam zaskoczyło? Pozytywnie czy negatywne to było zaskoczenie?

- Kogo spotkałam w tym drugim miejscu ?

- Jakiej płci to była osoba?

Życzę powodzenia, odpowiedz ... moze w środę.

Kasia 03.03.1987 :)

Do cwiczen to ja chetnie Kasiu :)

Hmmm wychodzi na to, ze studiujesz i przeprowadzilas sie do kogos.

W przeprowadzce pomagalo ok 6 osob.

W nowym miejscu czulas sie dobrze. Tak jakby odczulas motywacje do dzialania, przyplyw energii.

Wydaje mi sie, ze to byl bardzo dobry krok z Twojej strony bo spotkalas tam kogos waznego w swoim zyciu, kobiete, przyjaciolke a nawet mentorke.

Ogolnie, bardzo fajne karty, zapisze je sobie i bede kontrolowala watek ;)

Cześć.

Proponuję Wam nowe ćwiczenie, oto pytania:

- W czwartek przeniosłam się z jednego miejsca na inne, co to były za miejsca? 7 buław,sprawiedliwość Myślę,że przeprowadzałaś się ze względu na atmosferę,i chyba było tam dosyć tłoczno....do miejsca bardziej urzędowego...akademik???

- czy przenosiłam się sama czy ktoś mi towarzyszył, kto? As denarów,paź buław,as pucharów jedna osoba,twój chłopak....

- Jakie miałam odczucia po dotarciu do tego drugiego miejsca? Siła..poczułaś się silna..i zadowolona

- Co mnie tam zaskoczyło? Pozytywnie czy negatywne to było zaskoczenie? 4 mieczy,Cesarz...cisza,spokojne miejsce,chociaż widać,że decydujące słowo ma tam facet...

- Kogo spotkałam w tym drugim miejscu ? Diabeł osobę z którą imprezowałaś....

- Jakiej płci to była osoba? Gwiazda..dziewczynę...zresztą bardzo ładną....

Życzę powodzenia, odpowiedz ... moze w środę.

Wieża 4 Monet Rycerz Buław/Przełożenie zmiana miejsca zamieszkania?

miejsce nr 1 8 Kielichów odeszłaś z bólem serca, byłaś mocno emocjonalnie związana z tamtym miejscem

miejsce nr2 Rycerz Kielichów dużo młodych ludzi, emocji, miejsce aktywne

- czy przenosiłam się sama czy ktoś mi towarzyszył, kto? 9 Monet przyjaciółka

kim jest dla Ciebie Paz kielichów kimś bliskim emocjonalnie duchowo

- Jakie miałam odczucia po dotarciu do tego drugiego miejsca? Królowa Buław super, ożywiłaś się, spodobało ci się

- Co mnie tam zaskoczyło? Pozytywnie czy negatywne to było zaskoczenie? As Monet bardzo pozytywnie, szansa na coś lepszego niż się spodziewałaś

- Kogo spotkałam w tym drugim miejscu ? 6 Mieczy kogoś z daleka, dawno go nie widziałaś, zza granicy, ewentualnie kogoś z netu poznanego

- Jakiej płci to była osoba? Księżyc kobietka lub osoba mająca problem z płcią ;)

- W czwartek przeniosłam się z jednego miejsca na inne, co to były za miejsca? Świat, III buław, Królowa mieczy, Kapłanka - z domu na stancję, dwie dziewczyny już tam były.

- czy przenosiłam się sama czy ktoś mi towarzyszył, kto? Paź buław, VII monet - raczej ktoś Ci pomagał, kobieta.

- Jakie miałam odczucia po dotarciu do tego drugiego miejsca? Paź mieczy, Umiarkowanie - dość mieszane, miałaś obawy, czy to jest to.

- Co mnie tam zaskoczyło? Pozytywnie czy negatywne to było zaskoczenie? Paź monet, Śmierć, Rycerz buław - hm... było to pozytywne zaskoczenie, może z Wami będzie mieszkał chłopak.

- Kogo spotkałam w tym drugim miejscu ? VI pucharów - kogoś z przeszłości, kogo bardzo mile wspominasz.

- Jakiej płci to była osoba? As buław (III monet) - raczej mężczyzna.

Moja wersja zdarzeń:)

- W czwartek przeniosłam się z jednego miejsca na inne, co to były za miejsca? królowa den/królowa buław- z miejsca, gdzie musiałaś drogo płacić za mieszkanie, do jakiegoś ładnego, gdzie mieszkają głównie kobiety

- czy przenosiłam się sama czy ktoś mi towarzyszył, kto? cesarz Ci toważyszył- ukochany !

- Jakie miałam odczucia po dotarciu do tego drugiego miejsca?wieża- byłaś totalnie zaskoczona, nie spodziewałaś się, że tam jest jak jast (ale dchyba pozytywnie)

- Co mnie tam zaskoczyło? Pozytywnie czy negatywne to było zaskoczenie? 8 den- albo ,że to miejsce nie jest jeszcze całkiem wykończone(zbudowane?), albo, że mieszka tam ktoś, kogo znasz z pracy, z kursów

- Kogo spotkałam w tym drugim miejscu ? 7 mieczy- kogoś, kogo znałaś już wcześniej, częstko kiedyś rozmawialiście. Twojego byłego/niedoszłego???

- Jakiej płci to była osoba?-król mieczy- mężczyzna

Może chociaż troszkę z tego będzie:)

Rozwiązanie:

1. z rodzinnego domu na stancję.

2. Rodzice.

3.bardzo mieszane, z jednej storny cieszyłam sięm ze dotarłamz drugiej byłam potwornie wkurzona na wspolokatorke bo zastałam tam nieziemski syf jak na mieszkjąca tam kobiete... i zaraz zabrałam się do sprzątania, na cycuś glancuś.

4.tak więc bardziej negatywnie

5.6 - wspolokatorke za którą nie przepadam ;P niestety i niezbyt się cieszyłam, że ją tam ponownie zastałam :P

Wsio :P