Skocz do zawartości

Rozkład na znajomość...


Weles

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem rozkład na uczucia i trochę zmieniłem go, bo parą jeszcze nie jesteśmy. Na razie jest to rozwijająca się znajomość. Na razie jest ona znajomością internetową. Dziewczyna jest z mojego miasta. Chodzi do szkoły blisko mojego bloku. Jest wspaniała i się w niej zauroczyłem ;P

 

 

1 - w mowie - jakie są werbalne komunikaty dotyczące znajomości

2 - w myśli - co naprawdę osoba myśli na temat tej znajomości

3 - w sercu - jakie ma uczucia

4 - w czynach - jak będzie realizowana znajomość na płaszczyźnie fizycznej

5 - co osoba wnosi do znajomości

6 - co łączy te dwie osoby

7,8,9 - przyszłość (problemy, szanse)

 

 

1. Ja: Iwaz, Ona: Raido (o)

2. Ja: Mannaz, Ona: Algiz (o)

3. Ja: Dagaz, Ona: Kaunan

4. Ja: Gebo (o), Ona: Ansuz

5. Ja: Teiwaz, Ona: Naudiz

6. Laukaz

7,8,9 - Uruz, Durisaz, Odala

 

 

1 - w mowie: Ja: jestem lekko zmieszany, nie wiem, co napisać, jest to dla mnie trudną sytuacją psychiczną. Ona: rzadko się odzywa

2 – w myśli: Ja: Myślę, że ta znajomość może przerodzić się w coś pięknego, coś jak miłość, czy piękną przyjaźń. Ona: Karolina myśli, że ta znajomość jest skazana na niepowodzenie ;(

3 – w sercu: Ja: Uczucia świetlne, pełne nadziei – jednym słowem zauroczenie. Ona: Uczucia ma ciepłe i chyba troszeczkę mnie lubi.

4 – w czynach: Ja: będę zamknięty, nie będę wiedział co robić. Zamiast pomagać będę szkodził dlatego muszę uważać… Ona: Będzie ze mną rozmawiała (jeśli się już spotkamy) będzie bardzo dobrze prowadziła rozmowę, może dzięki temu napełni mnie odwagą, do lepszych działań i mnie jakoś otworzy?

5 – co wnosimy: Ja: Dobrą drogę do rozwoju, Ona: troszkę bólu i biedy (pewnie chodzi o moje odczucia… Nie pisze długo i to mnie boli)

6 – co łączy: Woda… A ona jest związana z intuicją i siłami psychicznymi. Więc może łączy nas intuicja? Jakieś pierwotne psychiczne siły magnetyczne?

7,8,9 – Jest szansa na silną relację. Problemami mogą być nasze silne osobowości i drobne kłótnie twórcze, które jednak wyjdą na dobre. Może też to być wspólna chęć dominacji. Runa Odala może mówić, że będziemy dla siebie bliskimi osobami.

 

 

A wy jak myślicie?

Edytowane przez Weles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...