Skocz do zawartości

rozdwojenie osoby?


Paulinaxyz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio przydarzyła mi sie dziwna historia. Mieszkam w domu z kilkoma osobami, łącza nas więzy krwi. Byłam w korytarzu. Z korytarza jest bezpośrednie wejście do jednego z pokojów. Słyszałam z niego wyraźną rozmowę jednego z domowników (konwersował sam ze sobą ale on tak ma). Nie zwracałam na to uwagi aż do momentu gdy osoba ta wyszła z innego pokoju :shock: Wiec nie wiem co o były za glosy...

Za 2-3 dni miała miejsce podobna sytuacja. Byłam w nocy w łazience, tuz obok jest wc. Osoba ta wyszła z jednego z pokojów i weszła do wc. Wydaje ona charakterystyczne odgłosy wiec jestem na 100% przekonana, ze to ona a nie inny domownik. Słyszałam odgłosy z wc oraz jego głośne chrapanie z pokoju z którego wyszedł....Przestraszyłam sie :???:

Nie wiem, czy ma to jakieś znaczenie ale jest to osoba, której wszyscy inni domownicy nie lubią. Co to może oznaczać takie rozdwojenie osoby? Czym to może być spowodowane? Czy jest groźne? proszę o odpowiedz :n2

 

[ Dodano: 2008-05-09, 19:49 ]

Naprawde nikt nie wie co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Czy tylko Ty zauważyłaś tą osobę? (pytam o tą drugą rozdwojoną) Czy inni domownicy mają mają takie same spostrzeżenia? :???:

 

Tylko ja ją zauważyłam. I to były jedyne dwie sytuacje, na razie się nie powtórzyły.

Napisze jeszcze, ze w pokoju w którym mieszka ta osoba wychodzą dziwne zdjęcia. Tak jakby za mgłą. Na jednym ze zdjęć ta osoba w ogóle nie wyszła chociaż siedziała w fotelu, dopiero w maxymalnym zbliżeniu można było dostrzec cień. Hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Hmm wiesz to jest chyba tak, że jak sie nie lubi kogoś to sie jest na tą osobe szczególnie wyczuloną. I niekoniecznie chodzi tu o rozdwojenie osoby czy ducha ale ro Twoje nastawienie.

Mam wrażenie, że to "nie lubienie" to słabe określenie co do tej osoby czujesz. I dlatego tak możesz odbierać pewne rzeczy ponieważ nie chcesz mieć z nią do czynienia na codzień.

Często też mi się takie rzeczy zdarzały kiedy przebywałam z kimś kto był dla mnie obrzydliwy i robilam wszystko aby tej osoby uniknąć.

Może tak i jest w Twoim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...