Jump to content

rozdwojenie osoby?


Paulinaxyz

Recommended Posts

Witam. Ostatnio przydarzyła mi sie dziwna historia. Mieszkam w domu z kilkoma osobami, łącza nas więzy krwi. Byłam w korytarzu. Z korytarza jest bezpośrednie wejście do jednego z pokojów. Słyszałam z niego wyraźną rozmowę jednego z domowników (konwersował sam ze sobą ale on tak ma). Nie zwracałam na to uwagi aż do momentu gdy osoba ta wyszła z innego pokoju :shock: Wiec nie wiem co o były za glosy...

Za 2-3 dni miała miejsce podobna sytuacja. Byłam w nocy w łazience, tuz obok jest wc. Osoba ta wyszła z jednego z pokojów i weszła do wc. Wydaje ona charakterystyczne odgłosy wiec jestem na 100% przekonana, ze to ona a nie inny domownik. Słyszałam odgłosy z wc oraz jego głośne chrapanie z pokoju z którego wyszedł....Przestraszyłam sie :???:

Nie wiem, czy ma to jakieś znaczenie ale jest to osoba, której wszyscy inni domownicy nie lubią. Co to może oznaczać takie rozdwojenie osoby? Czym to może być spowodowane? Czy jest groźne? proszę o odpowiedz :n2

 

[ Dodano: 2008-05-09, 19:49 ]

Naprawde nikt nie wie co to może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Czy tylko Ty zauważyłaś tą osobę? (pytam o tą drugą rozdwojoną) Czy inni domownicy mają mają takie same spostrzeżenia? :???:

Link to comment
Share on other sites

Czy tylko Ty zauważyłaś tą osobę? (pytam o tą drugą rozdwojoną) Czy inni domownicy mają mają takie same spostrzeżenia? :???:

 

Tylko ja ją zauważyłam. I to były jedyne dwie sytuacje, na razie się nie powtórzyły.

Napisze jeszcze, ze w pokoju w którym mieszka ta osoba wychodzą dziwne zdjęcia. Tak jakby za mgłą. Na jednym ze zdjęć ta osoba w ogóle nie wyszła chociaż siedziała w fotelu, dopiero w maxymalnym zbliżeniu można było dostrzec cień. Hmm?

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

Hmm wiesz to jest chyba tak, że jak sie nie lubi kogoś to sie jest na tą osobe szczególnie wyczuloną. I niekoniecznie chodzi tu o rozdwojenie osoby czy ducha ale ro Twoje nastawienie.

Mam wrażenie, że to "nie lubienie" to słabe określenie co do tej osoby czujesz. I dlatego tak możesz odbierać pewne rzeczy ponieważ nie chcesz mieć z nią do czynienia na codzień.

Często też mi się takie rzeczy zdarzały kiedy przebywałam z kimś kto był dla mnie obrzydliwy i robilam wszystko aby tej osoby uniknąć.

Może tak i jest w Twoim przypadku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...