Jump to content

Czy to ma sens?


BlackAngelWorld
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretację dat urodzenia narzeczonego i mojej. Chiałabym wiedzieć czy nasz związek ma szanse na przyszłość.

Adam 10.08.1986 Agata 03.01.1988

Z góry dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Kochana... że tak się wtrącę... uwazaj z tymi cyferkami i astro ogolnie... :)

Jezlei sie kochacie to chyba Wy wiece czy to ma sens, a nei cyferki, skoro zadajesz takei pytanie to chyba sie meczysz. To wszystko, wrozby cyferki.. miej do tego dystans... ludzie tez sie myla.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego że należy mieć do tego dystans. Ale czasem nawet nie racjonalny sposób pomaga uciszyć myśli i uczucie niepewności. Kochanie się to jedno a wieczne konflikty to drugie ;) Zagmatwane sprawy czasami nie mają jednoznacznych odpowiedzi i dlatego szukam podpowiedzi w cyferkach;) mogę je wziaść do siebie ,ale nie muszę. Myślę ,ze to dość rozsondne podejście:P

Link to comment
Share on other sites

Proszę o interpretację dat urodzenia narzeczonego i mojej. Chiałabym wiedzieć czy nasz związek ma szanse na przyszłość.

Adam 10.08.1986 Agata 03.01.1988

Z góry dziękuję

 

 

ON 33/6

 

I cykl = 8 - formujący

II cykl = 1 - produktywny

III cykl = 6 - żniwny

 

I punkt zwrotny(spełnienie) = 9

II punkt zwrotny(spełnienie) = 7 /16

III punkt zwrotny(spełnienie) = 7 /16

IV punkt zwrotny(spełnienie) = 5 /14

 

I wyzwanie (czarny szczyt) = 7

II wyzwanie (czarny szczyt) = 5

wyzwanie główne (czarny szczyt) = 2

 

TY 30/3

 

I cykl = 1 - formujący

II cykl = 3 - produktywny

III cykl = 8 /26 - żniwny

 

I punkt zwrotny(spełnienie) = 4

II punkt zwrotny(spełnienie) = 2 /11

III punkt zwrotny(spełnienie) = 6 /33

IV punkt zwrotny(spełnienie) = 9 /27

 

I wyzwanie (czarny szczyt) = 2

II wyzwanie (czarny szczyt) = 5

wyzwanie główne (czarny szczyt) = 3

 

wg obliczeń, wychodzi związek karmiczny

 

ON:

DZ: 6/15/24/33/42

1PZ: 9/18

CP: 1/10

 

TY:

DZ: 3/12/21/30

1PZ: 4

CP: 3

 

Suma dróg życia: 9/18/27/36/45/54/63/72

 

ON jako numerologiczna 33/6, a TY 3, wibracje dróg życia są harmonijne i można ogólnie powiedzieć jest przyciąganie, zainteresowanie sobą, jakieś powiązanie.

 

Z pozoru jego 33/6 sugeruje odpowiedzialność, stawianie na pierwszym planie domu i rodziny(pod warunkiem, że jego wibracje własne są dopasowane do drogi życia, w dużej mierze zależy od wibracji własnych, inaczej może być nieczuły i egoistyczny gdy brak mu 2 i 6), co sprzyja dla stabilizacji życiowej u was, wpływ twojej 4-ki z I punktu zwrotnego oraz potem 2-ki w II punkcie zwrotnym oraz 6-tka w III punkcie zwrotnym, czyli Ty przez całe zycie będziesz pragnęła stabilizacji, stworzenia rodziny i potrzeby okazywania tobie miłości i bliskości drugiej połówki. Ty w II cyklu bedziesz miala 3 a ON 1, co daje harmonie między wami, zgodność mentalna.

 

Jednak niepokoi mnie, że w czasie kiedy wejdzie twoja 2-ka w II punkcie zwrotnym od 34r. zycia i będziesz potrzebowała dużo uczuć, twój partner będzie pod wpływem 7 od 31r.zycia, która nie jest harmonijna do 2, 7 to potrzeba samotnosci, a 2 potrzeba bliskosci, tu moze zaczac cos „zgrzytac“, roznice potrzeb, zwlaszcza, ze jemu ta 7 nie minie szybko, w III punkcie zwrotnym(do 48r.zycia) znow bedzie pod jej wplywem, co skrajnie nie pasuje do jego drogi zycia, 6 potrzeba relacji domowych, a 7 samotnosci, moze sie pojawic wewnetrzne rozdarcie z tego powodu u niego i niemoznosc podjecia decyzji, czy zająć się sobą, czy rodziną. W IV punkcie zwrotnym wejdzie jego 5-tka, też nie pasująca do jego drogi zycia, będzie go pchało tym razem ku wolności, indywidualizmu, z dala od czterech ścian.

 

Do 30tki jest w harmonijnym aspekcie z jego wibracją 8 z cyklu I oraz z 9-tka z I punktu zwrotnego, choć 9 także,może sugerować nagłe zmiany w zyciu, rozpady i tworzenie na nowo. Mówi się, że osoby posiadające 9tkę w I punkcie zwrotnym się rozwodzą. Sprawdź, czy w jego imionach, pierwszym,drugim jak posiada i z bierzmowania są litery o wibracji 2 (BKT), 4 (DMV) i 6 (FOX), jesli posiada choć jedną z liter danej wibracji, to jego stałość, odpowiedzialnośc i okazywanie uczuć będzie silniejsze i współgrało z jego drogą życia. Widze, że z pierwszego imiena posiada ON dwa razy wibracje 4-ki, to dobrze, podsyca jego 33/6 z drogi życia i chęci założenia rodziny. Jednak jeśli brak mu litery o wibracji 2, to bedzie mial problemy z okazywaniem uczuc i wrazliwoscia oraz współpracą, jesli brak mu bedzie o wibracji 6 to bedzie mial problemy ze stabilnoscia i spedzaniem czasu z rodziną i może być egoistą.

 

Posiadacie silne wibracje z I cyklu ON 8 a TY 1, to bardzo dominujace i silne cechy, oboje chcecie „rządzić“ mieć swoje ostatnie zdanie, jesli mimo tego dogadujecie się i potraficie się pogodzić i żyć także bez siebie, nie będąc uzaleznionymi od siebie nawzajem, to wasza przyszłość może być udana, dzięki harmonii 33/6 z 3 i w II cyklu jego 1 i twoim 3, ale z „pieprzem“. I czy pogodzisz się z indywidualnością i potrzebą samotności partnera ;)

 

Sprawdź jednak jego litery o wibracji 2,4,6 (im więcej którejś z nich tym lepiej, ale ważne by bywstępowałą choć 1 raz, 4-ke już on ma) u niego i u siebie czy też je masz, czy oboje chcecie ustabilizować się, dobrze by było sprawdzić wibracje własne(liczba duszy,osobowości i celu na podstawie samogłosek i spółgłosek z imion i nazwiska, Y traktujemy jako samogłoska), bo one decydują w znacznym stopniu, określają osobowość, duszę(potrzeby) i jak się dana osoba zrealizuje(liczba celu). Jeśli w wibracjach własnych występuje 6 lub 4 albo 2 to dobrze, bo podsycą jego 33/6 z drogi zycia, jeśli nie, tzn, że mogą być jakieś zawirowania w jego potrzebach, u Ciebie są i tak bardzo silnie zaakcentowane wystarczająco.

 

 

PS: Udany związek, to rozwiązywanie problemów ;)

Edited by FullMoon
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...