Skocz do zawartości

Wampiry, zombie, szatan, roboty, dziwne stwory, dzieci i odbijanie mojej osoby


aelreda

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem, że sam temat brzmi strasznie, ale takie są fakty i takie mam sny.

Od ok 2,5 roku mam dziwne sny. Zaczęło się to od 4 nocy, gdzie w noc w noc śniło mi się zło, śmierć, szatan, 3ciej nocy strach przed szatanem była tak niesamowicie odczuwalna w moim śnie, tak jak gdyby było to na żywo.

W końcu 4 nocy, w czwartym śnie umarłam z kilkoma ludźmi i małym chłopczykiem w tym śnie.

Póżniej kilka miesięcy po tych snach śniło mi się iż leżę naga, nieruchowo w wielkim łożu z atłasowymi poszwami o krwistym kolorze a nade mną jak ktoś pamięta film z młodym Tomem Cruisem gdy ratował nosorożce i tam był taki rogaty potwór, więc taki potwór pochylał się nade mną w szelmowskim uśmiechu i szepnął mi do ucha "Należysz już do nas".

Może nie było by nic w tym dziwnego, tylko po tym śnie (oczywiście w międzyczasie również pamiętałam sny ale nie zwróciłam uwagi na jak na niektóre) jakieś 2 miesiące później przyśnił mi się grill na ogrodzie mojej ciotki, siedziałam z moją rodziną i w ten zerwał się straszny wiatr, więc ja z moją rodzinką zaczęliśmy zbierać rzeczy i szliśmy do domu. Przed wejściem na ganek wyrósł nagle przede mną wampir, który wyglądał jakby potraktowano go lampą UV, był cały w strupach, śmierdział, ale złapał mnie za ramiona przycisnął, pocałował po czym powiedział "Należysz już do nas". Ciekawe prawda?

Druga sprawa. Może to wydać się głupie ale oprócz pająków, bardzo ale to bardzo boję się zombie.

Do pewnego czasu w snach uciekałam przed nimi, bałam się strasznie, nawet śpiewających zombie również. Ale jakoś w sumie niedawno walczyłam i zabijam zombie. W sumie sytuacja się odwróciła, tzn jak w snach uciekała, poddawałam się etc to teraz w snach walczę, krzyczę na złych ludzi etc. To też mnie bardzo zastanawia.

Trzecia sprawa: od jakiś 4-5 miesięcy śni mi się mały chłopczyk o czarnych włosach, zaś mojemu lubemu jasnowłosa dziewczynka. Na chwilę obecną na razie nie chcemy i nie możemy pozwolić sobie na potomstwo.

Czwarta sprawa, często śnią mi się statki obcych, ufo różnych kształtów.

Piąta sprawa, jakoś 2 tyg temu miałam sen, że z moim lubym byliśmy w psychiatryku, potężnym budynku. On zdołał się wydostać ja nie. Za to w nocy odbijała mnie jakaś strasznie wielka armia, ludzi, robotów, stworów etc.

 

Także, śni mi się dużo i dosyć skomplikowane historie, praktycznie co noc pamiętam sny i naprawdę chciałabym się dowiedzieć co te główne motywy znaczą. Więc dziękuję z góry temu bądź tej, która przeczyta tak długi wywód, chętnie odpowiem na pytanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, nikt nie jest w stanie chociaż odrobinę mi pomóc?

Ja wiem, że zaraz odezwą się głosy, że pojedynczo niektóre elementy mogę znaleźć na forum, jednak sądzę, że akurat wyżej wymienione sny są ze sobą powiązana, tylko nie wiem jak i dlatego proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...