Jump to content

Szkoła , Wieża , Radio

ryba969
 Share

Recommended Posts

Witam , mój kolejny sen. wg mnie ważny.

Śniło mi się że poszedłem do szkoły, ale to nie była zwyczajna szkoła. Mieściła się w Czerwonym budynku podobnym do domu , dość wysokim. Z tyłu za budynkiem widać było wieżę. Budynki były stare i nie wyglądały na architekturę europejską bardziej na wschód , hmm indie albo coś z tamtego regionu. Ze snu wiem że to był to region w którym panowała bieda. Teren wokół budynków był zarośnięty, zaniedbany. słychać muzykę z wieży jest głośniejsza , gdy zbliżyłem się do szkoły usłyszałem też muzykę z tego co zauważyłem we śnie radio było umieszczone na ostatnim piętrze wieży ale w tym momencie nie było to istotne. Znalazłem się w szkole razem ze mną było kilka innych osób nie znałem większości z nich. tylko nauczycielkę (pojawiła się w późniejszym momencie ) i kumpla (też w późniejszym momencie) Siedzieliśmy dość nisko , albo na podłodze albo na niskich krzesłach/ławkach (nie pamiętam żebym widział ławki ale to możliwe) twarze osób które ze mną były przypominały twarze dzieci. Mam wrażenie że wszyscy w śnie byli dziećmi a szkoła była czymś na kształt polskich podstawówek (coś jak nauczanie początkowe w klasach 0 - 3)

Po chwili znowu znalazłem się na zewnątrz ale w nocy (była pełnia) patrzyłem na wieżę , widziałem jej ostatnie piętro i radio kombinowałem jak dostać się na ostatnie piętro wieży Bardzo chciałem tam się dostać.Przez ułamek sekundy widziałem wnętrze wieży i schody. Potem obserwowałem niebo widziałem księżyc był nad wieżą ale jakby z tyłu świecił jasno. Pojawiłem się znowu w szkole kilka osób podchodziło do tablicy i coś rysowało , podszedł kumpel i napisał:"xo" zacząłem się śmiać że inny coś rysują to co trzeba a on gra w kółko i krzyżyk. Pojawiła się nauczycielka ( znam ją naprawdę , wykłada u mnie na uczelni) Nauczycielka dzieliła nas czekoladą, ciemną gorzką czekoladą , gdy podeszła do mnie odmówiłem przyjęcia swojej "porcji" widziałem innych jedzących czekoladę i rozmawiających między sobą , pamiętam dziewczynę chciała się ze mną podzielić, ale w końcu nic mi nie dała (możliwe że znów odmówiłem) Przez cały czas gdy byłem w tej szkole wiedziałem że zostałem tu przysłany przez kogoś i że nie będzie to wizyta jednodniowa a na dłuższy czas (przypomina to moment w którym rodzice wysyłają swoje dzieci do szkół na kilka lat by się rozwinęły) coś jak w chinach gdzie wysyłają dzieci do klasztorów by tam nauczyły się czegoś.

Proszę o interpretacje bo ten sen jest dla mnie ważny