Jump to content

Palenie dziwnych figurek

Guest maja111
 Share

Recommended Posts

Otrzymałam kilka dziwnych figurek, jedna przedstawiała diabła, w sumie było ich trzy lub pięć, nie pamiętam dokładnie. Ustawiłam je na półce z lustrem. Nagle jedna z figurek zaczęła się powiększać, stałą się sama jakby figurą pełniącą funkcję szafki. Miałam wrażenie, ze chce zawładnąć całym światem, podporządkować się ludzi, ale jakoś się nie bałam. Wzięłam pozostałe figury i wrzuciłam do pieca. Pamiętam piec z odsuniętymi obręczami od paleniska, taki stary piec kuchenny. Wrzuciłam te figurki i spaliłam je. Nie pamiętam czy widziałam ogień w palenisku, na pewno nie było dymu

Witam!

Chociaż jeden sen który można w miarę odczytać.

Figurki oznaczają problemy (jedena z figurek to diabeł), jesteś prze jakąś istotną zmianą w życiu coś chcesz wyjaśnić do końca jakieś problemy rozwiązać te figurki które stawiasz na półce to tak jakbys wcześniej celebrowała te problemy, przygladała się im zamiast rozwiązać ( lustro symbolizuje przygladanie się jak i pozorne zwiekszenie ilości problemów). Rozrastanie się figurki to powtórzenie symbolu lustra czyli problem "sztucznie" narasta. A rozwiązanie jest proste i łatwe - wrzucenie do pieca - ogień symbol oczyszczenia i definitywnego końca problemów.

Jednym słowem sen zaprasza do porządków w życiu.

Pozdrawiam:

Sławomir