Skocz do zawartości

Tylko dla ambitnych:)


Izabela123

Rekomendowane odpowiedzi

Zadanie wydaje mi się trudne, ale całkiem życiowe:)

Wierzę w Was!

 

Dzisiaj (28.09.10) około godziny 11.30 byłam w pewnej instytuji. Zaniosłam tam dokumenty, a to co w nich zapisane jednym przyniesie radość, innym smutek.

 

Pytania:

1. co to była za instytucja?

2. Czego dotyczyły dokumenty/co w nich było zapisane?

3. Jakiej grupy osób dotyczą zapiski (nie chodzi o ilość, ale o nazwę grupy jak np. dyrektorzy, sąsiedzi itp.)?

4. Dlaczego te dokumenty są ważne dla zainteresowanych?

5. Czy udało mi się sprawnie załatwić kwestię przekazania tych dokumentów?

 

powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. co to była za instytucja? Kapłan/II buław/Eremita - instytucja, dla której ważne są poglądy konserwatywne, tradycja, jakiś wysoki/ważny urząd, dużo osób tam pracuje, ich praca jest ważna (służba społeczeństwu), może też miejsce, gdzie przebywa dużo osób starszych, samotnych, coś w rodzaju domu opieki społecznej, domu spokojnej starości

2. Czego dotyczyły dokumenty/co w nich było zapisane? IV mieczy/Umiarkowanie - dokumenty dotyczyły wyrażeniu sprzeciwu wobec jakiejś sprawy, np. złego traktowania osób tam będących przez personel.

3. Jakiej grupy osób dotyczą zapiski (nie chodzi o ilość, ale o nazwę grupy jak np. dyrektorzy, sąsiedzi itp.)? V buław - osób starszych, które wiele przeszły i teraz potrzebują spokoju

4. Dlaczego te dokumenty są ważne dla zainteresowanych? VI pucharów - ponieważ potrzebują spokoju, chcą wieść godne życie, w spokoju oddawać się wspomnieniom.

5. Czy udało mi się sprawnie załatwić kwestię przekazania tych dokumentów? Mag - jak najbardziej wszystko poszło po Twojej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. co to była za instytucja?Król Buław/6Monet może finansowo wspomaga innych, albo "daje coś", służy pomocą, jest aktywna, może czas reakcji na coś jest stosunkowo szybki czyli sąd odpada ;). działanie jest ukierunkowane na cel, energiczna pomoc, może ruch dosłownie np dużo tam trzeba chodzić, jeździć np kuratorium..Pasuje tu interwencja, jakaś pomoc społeczna, urząd, dom opieki, kuratorium oświaty

 

2. Czego dotyczyły dokumenty/co w nich było zapisane? Świat może jakaś nowa koncepcja na coś, wizja.. ulepszenie czegoś, albo rozszerzenie akcji na całą Polskę? tak by dotarło do możliwie dużej liczby osób

 

3. Jakiej grupy osób dotyczą zapiski (nie chodzi o ilość, ale o nazwę grupy jak np. dyrektorzy, sąsiedzi itp.)? Paź Buław raczej młodzi niż starzy, może młodzi duchem albo starsi ale nie do końca dojrzali, impulsywni, mający problemy, potrzebujący pomocy

 

4. Dlaczego te dokumenty są ważne dla zainteresowanych? Sprawiedliwość WA ważne na pewno, może zawierają jakieś prawo obowiązujące, statut?

 

5. Czy udało mi się sprawnie załatwić kwestię przekazania tych dokumentów? Królowa Kielichów udało się i poczułaś satysfakcję :)

 

Może potem coś dopiszę, idę teraz po swoje przedszkolaki :_usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. co to była za instytucja? Był to urząd skarbowy.

2. Czego dotyczyły dokumenty/co w nich było zapisane?Dokumenty związane w jakiś sposb z mieszkaniem..

3. Jakiej grupy osób dotyczą zapiski (nie chodzi o ilość, ale o nazwę grupy jak np. dyrektorzy, sąsiedzi itp.)?

4. Dlaczego te dokumenty są ważne dla zainteresowanych?mnei się wydaje, ze chodzil o mieszkancow bloku,w sumei bardziej powiedzialabym, ze malzenstwa...ale grupa to grupa..cos sie ma zmienic na lepsze,moze jakas zmiana lokum cos w kazdym razie z czterema scianami :P

5. Czy udało mi się sprawnie załatwić kwestię przekazania tych dokumentów?widze jakie spotyczki słowne urzednikami, z byt łatwo nei bylo... chyba troszke sie musialas poklcic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (28.09.10) około godziny 11.30 byłam w pewnej instytuji. Zaniosłam tam dokumenty, a to co w nich zapisane jednym przyniesie radość, innym smutek.

 

Pytania:

1. co to była za instytucja?... Sąd ostateczny....stawiam na sąd

2. Czego dotyczyły dokumenty/co w nich było zapisane?....9 buław....myślę,że chodzi albo o jakieś ogrodzenie,odgrodzenie...teren który należał do większości....może droga....hm...albo narzucenie jakiś większych opłat...

3. Jakiej grupy osób dotyczą zapiski (nie chodzi o ilość, ale o nazwę grupy jak np. dyrektorzy, sąsiedzi itp.)?...6 mieczy,as denarów....dotyczy to rodzin i spraw finansowych....

4. Dlaczego te dokumenty są ważne dla zainteresowanych?...Umiarkowanie,2 mieczy....By wszystko powróciło do równowagi,ten problem nie dawał wszystkim spokoju....

5. Czy udało mi się sprawnie załatwić kwestię przekazania tych dokumentów?...6 buław....oczywiście.... to było zwycięstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. co to była za instytucja?3 bulaw, rycerz denarow udalas sie do sadu w celu odebrania dokumentow w sprawie...

2. Czego dotyczyły dokumenty/co w nich było zapisane?paz bulaw, 2 monet, Slonce ...podzialu majatku...

3. Jakiej grupy osób dotyczą zapiski (nie chodzi o ilość, ale o nazwę grupy jak np. dyrektorzy, sąsiedzi itp.)?Swiat, Kaplan ...miedzy czlonkow rodziny...

4. Dlaczego te dokumenty są ważne dla zainteresowanych?10 bulaw, 4 denarow ...Wazna sprawa, bo ciazy nad wami juz od dawna i kazdy chcial wiedziec 'na czym stoi'...

5. Czy udało mi się sprawnie załatwić kwestię przekazania tych dokumentów? Cesarzowa ...oczywiscie pozytywnie udalo sie zalatwic sprawe.

 

Uuuuuffff i moja interpretacja dotarla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moim zdanie jest to urząd gminny

sprawa dotyczy drogi a konkretnie jej rozbudowy lub wykonanie chodnika

sprawa dotyczy ok. 50 osób mieszkańcy

dokumenty nadają tok sprawie urzędowej dlatego są ważne

co do ostatniego tak ale nie obyło się bez komętarzy ze strony urzędników

Pozdrawiam;

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto rozwiązanie:

Pytania:

1. co to była za instytucja? to była uczelnia wyższa

2. Czego dotyczyły dokumenty/co w nich było zapisane? protokoły zawierające oceny studentów z semestru letniego

3. Jakiej grupy osób dotyczą zapiski (nie chodzi o ilość, ale o nazwę grupy jak np. dyrektorzy, sąsiedzi itp.)? studenci

4. Dlaczego te dokumenty są ważne dla zainteresowanych? dla tych, którzy zdali, to możliwość kontynuowania studiów na kolejnym roku- czyli nagroda; dla tych co nie zdali, to warunek- czyli kara.

5. Czy udało mi się sprawnie załatwić kwestię przekazania tych dokumentów? poszło bardzo sprawnie, panie w dziekanacie miłe, tylko było mi trochę przykro, bo trochę dwój postawiłam.

 

Teraz przeczytajcie moją histori w swoich kartach:)

Szcególnie pozytywnie uderzyły mnie karty Erzy i interpretacja Oli

Arivo, wiesz jak Crowley nazwał 6 Mieczy... Nauka:)

Dziękuję wszystkim za Wasze inerpretacje ( Tym co na podstawie kart i tym co dzięki innym talentom)

Tyle na świeżo:)

Edytowane przez Izabela123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie, ćwiczenie było przecież trudne- jedna nietrafna interpretacja jeszcze nic nie znaczy:)

A Erza rzeczywiście karty miała niesamowiete:) I to nie tylko w 1 pytaniu. Jak je zobaczyłam to oniemiałam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheino!

Karty a szczególnie Wielkie Arkana są mi potrzbne do innych celów a to była próba mojego wahadła - chyba niech dalej "szuka" cieków wodnych bo do zagadek to się nie nadaje.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ćwiczenie, pomimo że do najprostszych nie należało :jezyk_oko: ale chyba po to tu jesteśmy, żeby się uczyć :)

Zobaczcie jak każdemu inaczej karty "gadają" i przekazują informacje.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheino!

Karty a szczególnie Wielkie Arkana są mi potrzbne do innych celów a to była próba mojego wahadła - chyba niech dalej "szuka" cieków wodnych bo do zagadek to się nie nadaje.

Pozdrawiam:

Sławomir

 

Zupełnie jak moja intuicja :hahaha: az się dziwie, ze w poprzednim sporo trafien :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale moze z kartami lepiej, chcialam bez kart pocwiczyc, Skupienie, a potem pierwszy obraz jaki sie nawija, w poprzednim to sie mocno sprawdzilo i jestem w szoku,a elt tu nei wiec nei wiem od czego zalzy, skupienia czy co.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale moze z kartami lepiej, chcialam bez kart pocwiczyc, Skupienie, a potem pierwszy obraz jaki sie nawija, w poprzednim to sie mocno sprawdzilo i jestem w szoku,a elt tu nei wiec nei wiem od czego zalzy, skupienia czy co.. ;)

 

no tak, z kartami lepiej, bo obrazy przemawiają do intuicji, ale jak widać na moim przypadku, one mówią a ja swoje ;D

 

to od wielu rzeczy zależy nie tylko od skupienia, ale tez od ćwiczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz chciała się sprawdzić, to Ci daj mi znać na priv. Wtedy Ci prześlę kilka pytań z różnych dziedzin życia, które mogę zweryfikować, a Ty się sprawdzisz.

Ja bym na Twoim miejscu wierzyła w swój talent:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intuicję trzeba rozwijać ;)

a wahadło zmuszać do różnorodnych zadań :)

 

Właśnie zmuszone "gada" jak my chcemy a nie jak powinno. Całą sztuką w posługiwaniem sie wahadłem jest nie sugerownie mu odpowiedzi czyli aby nasza świadość nie zakłucała podświadomości.

Co do intuicji "gada" obrazami stąd karty są bardzo dobre do temu podobnych zadań bo karty to obrazy czyli "gadają" na poodbnej fali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andola,posługuję się klasykiem i wiedzą Hajo Banzhafa...do Crowleya nie zaglądałam,chyba nie byłam jeszcze gotowa...ale teraz coraz częściej myślę by wziąć się za tą pozycje ... poszerzyć wiadomości...:uczen_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmuszone "gada" jak my chcemy a nie jak powinno. Całą sztuką w posługiwaniem sie wahadłem jest nie sugerownie mu odpowiedzi czyli aby nasza świadość nie zakłucała podświadomości.

Co do intuicji "gada" obrazami stąd karty są bardzo dobre do temu podobnych zadań bo karty to obrazy czyli "gadają" na poodbnej fali.

 

moje wahadło ma to samo, to chyba jakaś przypadłość, po prostu lubi słuchać tego, co mówi mu świadomość, choć na początku świetnie działało... pewnie obraziło się za karty ;)

 

karty i intuicja lepiej współpracują razem, obrazy przemawiają do podświadomości, ale niekiedy świadomość lubi narzucać swoje zdanie i tutaj

 

Sławomirze, a do czego wykorzystujesz AW ? zaciekawiło mnie to stwierdzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andola,posługuję się klasykiem i wiedzą Hajo Banzhafa...do Crowleya nie zaglądałam,chyba nie byłam jeszcze gotowa...ale teraz coraz częściej myślę by wziąć się za tą pozycje ... poszerzyć wiadomości...

 

Ja też nie opieram się na Crowley'u, ale kiedyś przypadkiem dotarłam do takiej informacji i jak analizowałam Twoje karty w tym rozkładzie, to mnie tak jakoś uderzyło. Podałam Ci to jako ciekawostkę:)

Generalnie ja też jeszcze nie jestem gotowa na jego przemyślenia, ale może rzeczywiście trzeba poszerzyć horyzonty:)

W końcu człowiek całe życie się uczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...