Jump to content

nie chciane dziecko

niiusiia
 Share

Recommended Posts

prosze o przetlumaczenie mi snu mojej corki ...... snilo jej sie ze jest w toalecie i przy zalatwianiu sie wyszlo zdrowe dziecko bez boli porodowych ,wziela je na rece ale juz bylo to dziecko ubrane nie widziala jego nagiego i jaka plec ... nie bylo krwi ... bylo bardzo ladne mialo bardzo duzo czarnych wlosow ..a ona caly czas plakala nad tym dzieckiem a ono sie usmiechalo ,i corka mowila do tego dziecka ze nie moze je wziasc wychowywac gdyz byla przerazona wczesnym porodem i bala sie ze dziecko jest nie rozwiniete dobrze ,,,i sen jej sie urwal ..... prosze w pomoc w wyjsnieniu tego snu od mojej corki .....z gory bardzo dziekuje .

Witam!

Moim zdaniem twoja córka zastanawia się nad drugim dzieckiem, może nie tyle co świadomie ale gdzieś głeboko w niej jest to że tęskni za takim małym dzieckiem - stąd jest to trzymanie na rękach. Przerażą ją bóle związane z porodem oraz te nieprzespane noce( stąd ten płacz) i te obowiązki ale ten uśmiech dziecka i te spojrzenie za które każda kobieta da się pokroić to takie wspaniałe być całym światem dla takiej małej istotki, zaś to że miało dużo włosów ja odczytuje że twoja córka bije sie z myślami i robi rachunek sumienia za i przeciw.

Ja jestem za i tego wam życzę.

Pozdrawiam:

Sławomir