Skocz do zawartości

Niepokojący sen. Ząb, kości, operacja.. Bardzo proszę o interpretację


Sebastian28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bardzo proszę o pomoc. Dzisiaj w nocy miałem sen, który bardzo mnie zaniepokoił.

Leżałem na jakiejś macie, ringu. Czułem że nie mam zęba, nie widziałem jak wypada z tego co pamiętam. To wyglądało jakby operacja na żywca, w ogóle nie czułem bólu. Ktoś " grzebał " mi w stopie. Wywalił jakąś starą kość, to widziałem i próbował wsadzić nową. Bardzo nie przyjemne uczucie, trwało to dosyć długo. Widziałem połowę mojej stopy. Pamiętam, że myślałem ' ile się dzisiaj wycierpiałem " najpierw ząb, teraz ta operacja. Zacząłem coś wykrzykiwać, tak jak wspomniałem działo się to na jakimś ringu, nagle ludzie zaczęli mnie wspierać, dopingować.

Tej nocy śniło mi się dużo, jednak ten sen najbardziej zapadł mi w pamięci.

 

Co taki sen, może oznaczać ? Bardzo proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa strona to strona żeńska zaś stopa symbolizuje nam postawę a wtym przypadku jakieś problemy związane z postawą. To że operowali ci stopę oraz to że straciłeś ząb ja bym odczytał jako to że w twoim życiu uczuciowym cos może się zmieniać - jakaś burza, coś niezbyt miłego to że jesteś na ringu moze swiadczyć że będziesz walczył o względy osoby tej którą możesz utracić zaś wsparcie kibiców sygnalizuje że środowisko w którym przebywasz będzie cie wspierać. To że "wywalają" ci starą kość i wstawiają nową moze swiadczyć że powodem nieporozumień jest jakaś "odgrzana" sprawa o której na dobry ład już powinno się zapomnieć. Krzyki świadczą o tym że cięższe argumenty wytoczą obie strony.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...