Jump to content

Pewna dziewczyna w moich snach


immortal13579
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Często śni mi się kobieta, z którą jakieś 2 lata temu jeszcze chodziłem do klasy.. są to sny, o podtekście seksualnym, tzn. 2 razy śnił mi się ostry sex z Nią, raz jak rozmawialiśmy i ona mówiła coś w stylu "to może zrobimy to u mnie?", raz jak pokazywała mi swoje pończochy z podwiązkami...

Dziwne, czemu Ona mi się śni, bo ja wogóle o Niej nie myślę... a tym bardziej nic do Niej nie czuje.. po prostu nagle zaczęła pojawiać się w moich snach tego typu..

 

O co tu może chodzić? Nie widziałem Jej z 2 lata, nie mamy kontaktu..no ale mamy wspólnych znajomych.. Jakieś pomysły? Będę wdzięczny..

Link to comment
Share on other sites

Guest Siemanko0704

Musisz zwrócić uwagę, że to podświadomość się odpowiedzialna za sny. Może nie dokładnie chodziło o nią, ale o to z czym Ci się kojarzyła. to zwraca twoja uwagę na nią!

Może to być figura, charakter czy nawet jakaś drobnostka na którą zwróciłeś uwagę kiedyś i to Ci utkwiło w pamięci.

To jest nie tyle sen "proroczy" ale pokazujący to co tkwi w twojej podświadomości

 

Może podam przykład. Mi na przykład ostatnio też śnił kolega z klasy z który praktycznie nie rozmawiam. Były to typowo seksualne wizje, pocałunki przytulanki itp. Ale on ma tak samo na imię jak moja była miłość która niestety ciągnie się latami i siedzi mi w głowie! :) Widzisz to są nieznaczące "drobnostki" dla naszej podświadomości :) ale odgrywają bardzo ważną rolę w naszej podświadomości :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, doceniam to.. tylko musisz wiedzieć, że Ona nigdy mi się nie kojarzyła z NICZYM... nigdy o Niej specjalnie nie myślałem ani nie fantazjowałem.... To kobieta, która nie jest w tym stylu, co lubie.. więc.. hhm, musi być inne wyjaśnienie, niż moja podświadomość.. Ja lubię specjalny rodzaj kobiet i Ona nie jest jedną z nich..

Myślę, że musi tu chodzić o Nią.. o właśnie tą dziewczynę.... tylko o co może chodzić?

Link to comment
Share on other sites

Guest Siemanko0704

To musisz się zastanowić nad odwrotną interpretacją tego snu, to znaczy, że ma coś takiego co Ciebie "odpycha" . Nie patrz się na erotykę :) bo to może być złudne :)

Link to comment
Share on other sites

Aha i jest jeszcze sprawa z tym związana.. raz śniłem o czymś.. nie pamiętam akurat tamtego snu, ale jak się obudziłem, to miałem ochotę na tę dziewczynę.. wogóle mój stosunek do Niej się zmienił. Możliwe jakieś czary na mnie?

Link to comment
Share on other sites

Aaa i jeszcze jedna ważna sprawa.. po tych snach zaczęły pojawiać się na mnie, a raczej na konkretnej części ciała - penisie.. czarne włosy.. ta dziewczyna jest brunetką.. ja nie mam czarnych włosów.. i to były długie włosy.. i nie, nie ma opcji, że ktoś z rodziny... możliwe, że coś z czarami... hhm...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli macie zamiar dalej prawic sobie "czułosci", to lepiej załatwcie to na privie - forum nie słuzy do wyzwisk, personalnych wycieciek ani tymbardziej do pogróżek.

 

Temat został zamknięty

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...