Jump to content

zbieżność snów

Guest Siemanko0704
 Share

Recommended Posts

Guest Siemanko0704

http://www.ezoforum.pl/prosba-o-interpretacje-snu/35045-sen-o-dziecku-wulkanie-i-katastrofie.html to jest mój sen. Jednak proszę o interpretację jeszcze jednego snu- a dokładnie zbieżności snów

W tym samym czasie gdy śnił mi się ten sen http://www.ezoforum.pl/prosba-o-interpretacje-snu/35045-sen-o-dziecku-wulkanie-i-katastrofie.html

mamie przyśniło się dziecko, niemowlę. Była tam babcia (ona pojawia się zawsze w ważnych snach, jako taki znak) ale nic nie mówiła zbliżala się i oddalała. I mama patrząc na to niemowlę, wiedziała, że ono nie powinno się tam znaleźć ( może to być związane z problemami rodzinnymi mojej mamy, ale...)

praktycznie równocześnie z tym snem śniłam się mojej koleżance. Znaczy się śniło jej się niemowlę, dziewczynka. I byli tam ludzie i mówili: " patrzcie to jest jej dziecko"!! ( chodziło o mnie- jako matce :) ) :co_jest_na: :icon_exclaim:

no i mi też równolegle śniło się ten dziwaczny i długi sen :)

Guest Siemanko0704

Nie do końca z tą interpretacją się zgadzam.

Po pierwsze przyjaciółka mieszka 500km ode mnie i nie do końca zna wszystkie moje problemy. Poza tym śnilo jej się że to moje dziecko, a nie że ja jestem tym dzieckiem ( niemowlakiem)

Po drugie mama śniła tylko o dziecku, niepotrzebnym niemowlaku nie mając na myśli mnie.

Uważam że wystąpiłą zbieżność snów ponieważ one mają w centrum uwagi niemowlaka, a ostatnio miałam właśnie podejrzenie ciąży( zapomniałam o tym napisać) i akurat o tym jedna i druga bardzo dobrze wiedziały.

No widzisz, a ja zdecydowanie nie nazwałabym czegoś zbieżnością tylko na podstawie jednego elementu, który (jakby się dobrze przyjrzeć) nie jest taki sam.

a ostatnio miałam właśnie podejrzenie ciąży( zapomniałam o tym napisać) i akurat o tym jedna i druga bardzo dobrze wiedziały.

No nie wiem co powiedzieć :D Mam ochotę Cię opitolić, jak mogłaś zapomnieć o czymś TAKIM wspomnieć?!

... i o tym:

Po pierwsze przyjaciółka mieszka 500km ode mnie i nie do końca zna wszystkie moje problemy.

:P

W takim razie kwestia snów Twojej mamy i przyjaciółki jest jasna.

Nie mają one jednak związku z Twoim snem o wulkanie. Dziewczynka z tamtego snu to przedstawienie Ciebie.