Jump to content

kot zjawa , co o tym myśleć?


Marla
 Share

Recommended Posts

Witajcie,

Sprawa ma się tak. Od ponad roku mamy kotkę , biała z czarnym ogonem i trzema plamami czarnymi na pyszczku. Generalnie przychodzi do domu zjeść i poleniuchować , większość czasu spędza w ogrodzie. Kilka razy mi się zdarzyło , gdy nie było jej w domu kątem oka widziałam jak idzie a jak się odwróciłam by spojrzeć nic nie było, Właściwie nie jestem pewna czy to był kot ale na pewno jakieś małe białe zwierzę, albo coś małego i białego . Myślałam że mam wiecie omamy wzrokowe do czasu gdy przyszła do mnie córka i powiedziała że widzi to samo. Nie mówiłam jej że widzę to samo bo ma 8 lat i nie chciałam jej wystraszyć.

Strasznie mnie ciekawi co to może być i w ogóle czy na pewno coś jest bo może mamy z córką jakieś zwykłe urojenia . Nie wiem co myśleć.

Link to comment
Share on other sites

Na Twoim miejscu nie przejowałabym się tym. Koty to bardzo specyficzne zwierzęta. Nie bez powodu czczono je np. w Egipcie, czy uważano za towarzyszy czarownic. Może Wasz kociak jest po prostu bardzo szybki i przemyka kątem prawie niezauważony. W każdym miejscu występują także zjawiska, na które zwierzątko nie musi mieć wpływu. Może widzicie z córką coś, co tylko przypomina Wam kota, bo to - zważywszy na kociego towarzysza - najprostsze i najszybsze skojarzenie. Mnie też zdarza się czasem widzieć kątem oka jakiś ruch, który często okazuje się refleksem świetlnym, czy "kudłem" kurzu poruszonym przez przeciąg. Jeśli nie daje się tego wytłumaczyć niczym fizycznym, to nie staram się doszukiwać powodów, dla których się to pojawiło. Jeśli nie jest to nic uciążliwego, to lepiej zostawić to w spokoju.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie za odpowiedź , tak zrobiłam, zostawiłam w spokoju , raz nawet powiedziałam głośno sama do siebie jakby ( czy do tego co może było a może nie) : " czego szukasz, może pomóc". Od tego czasu już nic nie widzę . To dziwne ale jakoś tak samo przyszło samo poszło.

Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...