Jump to content

kobieta , ziemniak i ziemia.


aisak

Recommended Posts

Poprzedniej nocy sniło mi się, że koło mojego domu na polu (w rzeczywistości jest to pole sasiada, a rośnie tam zboże) jakas kobieta w zawiazanej na glowie hustce grzebała w ziemi. Na tej ziemi jeszcze nic nie rosło. Wygrzebała ziemniak. Wygladał na taki przemrożony, skórkę miał taka starą. . Na tym polu stały jakieś dwie osoby i zapytały tej kobiety co robi? przeciez dopiero dwa dni temu te ziemniaki były posadzone. A ta kobieta odrzekła, że właśnie takie przemrożone w ziemi dwie noce są najsmaczniejsze. Zorientowałam się, że przeciez ona wygrzebuje ziemniaki, które my posadziliśmy. Kazałam jej przestać to robić.

Link to comment
Share on other sites

Sądzę, że sen ogólnie ma raczej złe znaczenie. Ziemniaki, jak pewnie się domyślasz, są symbolem kłopotów (czy to pieniężnych czy rodzinnych czy jakichkolwiek innych) natomiast ziemia, czyli symbol początku i naturalnej działalności ma znaczenie pozytywne.

Kobieta wyciągająca ziemniaki z ziemi jest swojego rodzaju ostrzeżeniem, że jest sprawa, która działa Tobie na rękę i Ty o tym wiesz. Nie robisz jednak nic ku temu, aby to zmienić. Sądzę, że ktoś w okropny sposób da o sobie znać i przekopując Twoje plany oraz prawie do końca załatwione sprawy podziała na Twoją niekorzyść.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...