Jump to content

Liczbowy temperament uczuciowy


goshaa
 Share

Recommended Posts

JEŚLI ON ALBO ONA URODZILI SIĘ:

 

1 dnia miesiąca: Nie licz na romantyczną, wyrozumiałą miłość i codzienną troskę o dom. Raczej - na dobry, urozmaicony seks. Raz zaskoczy cię pełnym szaleństwa oddaniem, innym razem - zimnym egoizmem. Kalendarium całego waszego życia podporządkowane będzie zawsze potrzebom, nastrojom i osobistym celom tej osoby.

 

2. Troskliwością i czułością może zagłaskać na śmierć. O najbliższych dba bardziej niż o siebie, lecz w zamian żąda wsparcia we wszystkim, współpodejmowania najbłahszych nawet decyzji, co może w końcu zadusić i partnera, i związek. W seksie potrzebuje długiej gry wstępnej oraz pewności co do wierności kochanka.

 

3. Uwielbia gadać i... zdradzać. W każdej sferze życia żąda totalnej wolności. Nie ma zahamowań, gdy chodzi o ciało, lubi się tulić i całować publicznie. Im częściej uprawia seks, tym większy ma na niego apetyt. Jedność dusz to obce jej pojęcie.

 

4. Poważny(a), odpowiedzialny(a) domator(ka) przy wyborze partnerki(a) nie zwraca uwagi na urodę, lecz na rozsądek i umiejętności praktyczne. Seks lubi planować tak samo dokładnie jak wydatki - najlepiej we własnym łóżku, wczesnym wieczorem, by wyspać się porządnie przed kolejnym dniem pracy.

 

5. Energia go (ją) rozpiera w każdej sferze życia. To niestrudzony, pełen fantazji kochanek(ka), dla którego seks jest rodzajem twórczej ekspresji. Zatracanie się w miłości, uczuciowe eksperymenty z obiema płciami - oto jego (jej) żywioł. Nikt nie wie, co naprawdę myśli i czuje.

 

6. Łatwo go (ją) poderwać, stwarzając iluzję, że miłość to czułe słówka, spacery przy księżycu i co dzień szampan do kolacji. Ten ktoś kocha kochać i kocha siebie w roli zakochanego. Do udanego seksu wystarczą mu miłe kłamstewka i przyjacielska relacja z kochankiem(ką).

 

7. To ktoś bardzo wrażliwy, kto kocha prostolinijnie i naiwnie jak dziecko. Warunkiem udanego seksu jest głęboka więź duchowa z partnerem. Ale nawet gdy jest z kimś po ślubie, potrzebuje do życia osobnego terytorium - kąta, pokoju, czasem nawet osobnego mieszkania.

 

8. Za młodu próbuje miłość kupić, a gdy odkryje, że ta prawdziwa nie jest do kupienia, może wpaść w szał lub obsesję i... osiągnąć w adorowaniu ukochanego(ej) prawdziwe mistrzostwo. Kochankiem jest ostrym, lubiącym w łóżku dominować i eksperymentować.

 

9. Kocha ludzi uduchowionych, nad którymi chętnie roztacza - nieraz nieco nachalną - opiekę. Zazwyczaj kieruje się w życiu - również erotycznym - zasadami etyki albo jakiejś religii, co prowadzi do ograniczeń i zahamowań.

 

10. Łącząc w sobie pragmatyzm z duchowością, poszukuje partnera inteligentnego, o szerokich zainteresowaniach i dużej fantazji. W życiu, jak i w łóżku, to osoba z wyobraźnią, ale konsekwentna zawsze doprowadzi partnera tam, gdzie chce.

 

11. Bystry(a) i uduchowiony(a), często zmienia partnerki(ów), bo szuka "omnibusa" - specjalisty od praktycznej strony życia, a zarazem dowcipnego towarzysza biesiad, czułego i wrażliwego w łóżku. Uwaga! Osoba urodzona 11. potrafi latami trwać w miłości platonicznej lub w "białym małżeństwie".

 

12. Jest człowiekiem przepełnionym czułością i empatią, zawsze stawiającym na pierwszym miejscu potrzeby i życzenia ukochanego(ej). Często kosztem marzeń i potrzeb własnych, także w sferze seksu.

 

13. Miły, wrażliwy i wyrozumiały, otwarcie mówi o uczuciach i wymaga tego od partnerki(a). Równocześnie to osoba praktyczna i obowiązkowa. Do satysfakcji seksualnej nie potrzebuje wielkich uniesień - wystarczy klimat zrozumienia i przyjaźni.

 

14. Lubi dobrą zabawę w towarzystwie ciekawych, doświadczonych życiowo ludzi, od których może się czegoś uczyć. Szuka partnera(ki) myślącego, oczytanego, potrafiącego go wesprzeć mądrą radą. Lubi seks pikantny, acz nieskomplikowany. Częściej kieruje się rozumem niż sercem, brak mu łóżkowej fantazji.

 

15. W jego relacjach z partnerką(em) wielką rolę odgrywają dotyk i ruch - np. lubi tańczyć, trzymać się za ręce, głaskać i być głaskany. Podstawowym "narzędziem" w łóżku jest dla niego mapa sfer erogennych kochanków. Interesuje go wyłącznie romantyczna, wielka miłość.

 

16. Dużą wagę przywiązuje do estetyki, a więc także - do wyglądu i stroju partnera. Do dobrego seksu potrzebuje pięknej scenerii, miłych słówek i... prezentów. Nie oczekujcie po nim wierności.

 

17. Karmiczna potrzeba wygodnego, dostatniego życia sprawia, że zako****e się w osobach, które stać na stołowanie się w restauracji, podróże, luksusy. Ma ogromne potrzeby seksualne, które zaspokaja, nie bacząc na partnera.

 

18. Myśli o sobie, że jest członkiem jakiejś elity, źle znosi "powrót do rzeczywistości" i krytykę. Lubi żyć na pokaz, mówić publicznie o życiu intymnym, kontrolować swój związek. W łóżku: im więcej ludzi i pomysłów, tym lepiej.

 

19. Nie dba o dobra materialne, w związku z ukochanym(ą) szuka ponadczasowych wartości. Nie interesuje go (jej) miłość fizyczna pozbawiona więzi duchowej. Gdy spotka swą "drugą połówkę", trudno dorównać mu (jej) w łóżku.

 

20. Życie z drugą osobą pragnie dzielić we wszystkich jego przejawach, a obowiązki dzielić równo. Niekiedy uzależnia się od ukochanego(ej). Bywa nadwrażliwy(a) i humorzasty(a), czego efekt natychmiast widać w łóżku, gdzie - niezależnie od płci - zachowuje się subtelnie i nieśmiało.

 

21. Z jednym adoratorem(ką) tańczy, z drugim jada, z trzecim idzie do kina, a sypia... we własnym łóżku. Dopóki nie pozna kogoś o tak silnym instynkcie rodzicielskim, jaki sama posiada. Wtedy chętnie założy spokojną rodzinę, a seks stanie się prawie obojętny.

 

22. Marzy o głębokich, trwałych uczuciach. To wspaniały "materiał" np. na żonę marynarza. Wierząc w wierność i nieskalaną miłość partnera(ki), sama (sam) także nigdy go (jej) nie zdradza; seks potrafi zastąpić listami i rozmowami przez telefon.

 

23. Flirtowanie - owszem, ślub - nigdy w życiu! Ten pan czy pani chętnie poderwie miejscową piękność lub odbije przystojnego męża przyjaciółce, ale w każdym przypadku zabawa trwa krótko. Nieustannych podniet potrzebuje również w łóżku - przed stosunkiem lubi wykąpać się np. w szampanie lub oblać czekoladą.

 

24. Opieka nad wszystkimi wokół powoduje, że wciąż brakuje tej osobie czasu na miłość i seks. Pragnie, by łączyła go (ją) z żoną (mężem) więź duchowa. Jeśli takiego kogoś nie spotka, potrafi żyć z kimkolwiek, a seks traktuje jak obowiązek.

 

25. Ciągnie go (ją) do stanu duchownego, ponad wszystkie miłości przedkłada miłość boga. Szuka uczuć idealnych, wysublimowanych, rodem ze świata fantazji.

 

26. Sercem i ciałem kocha równie pięknie. Stworzony(a) do pomagania innym, chętnie wybierze na partnera kogoś, kto działa charytatywnie. Dużą wagę przywiązuje do wyglądu - w łóżku lubi zwiewne stroje.

 

27. Kochliwy(a), namiętny(a), uwielbia, gdy partnerka zaspokaja jego (jej) kaprysy. Myśli o sobie, że pod każdym względem jest "naj". Do łóżka idzie najchętniej ze stałym partnerem.

 

28. W miłości lubi wszystko, co nowe, nie przegapi okazji do zdrady. Seks traktuje wesoło i beztrosko. Ale jeśli się zakocha, zadręcza partnera(kę) nieustannym domaganiem się dowodów miłości.

 

29. Wciąż chce słyszeć od bliskiej osoby słowa zachwytu i wdzięczności, choć jemu samemu (jej samej) bardzo trudno mówić o uczuciach. Gdy uda się komuś naprawdę otworzyć jego (jej) serce, staje się fantastycznym kochanką(iem).

 

30. To ktoś pogodny, wolny duchem, lubiący zmiany i podróże, ale trochę sentymentalny. Partnerów szuka wśród ludzi, z którymi jest o czym porozmawiać. Kocha piękne słowa. Najlepszym wstępem do seksu są dla niego (niej) zwierzenia, czułe szepty.

 

31. Potrzebuje swobody, nie znosi obowiązków i szuka partnera, który będzie to tolerował. W łóżku jest namiętnym i niestrudzonym kochankiem(ką), ale jeśli planuje ślub - prócz harmonii ciał szukać będzie również porozumienia dusz.

 

 

źródło: http://www.kobieta.pl/magia/numerologia/zobacz/artykul/liczbowy-temperament-uczuciowy/]Liczbowy temperament uczuciowy - Kobieta.pl[/i]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...