Jump to content

Sen mojej mamy


Guest Astra_
 Share

Recommended Posts

Postanowiłam poprosić o interpretacje snu mojej mamy ponieważ bardzo rzadko jej się coś śni i zapamiętała sen bardzo dobrze.

Mam nadzieje ze to nie jest nie zgodne z regulaminem.

 

 

Śniła jej się ryba duża niebieska ryba która leżała na pomoście złowiona przez wędkarza. Mama ją wzięła ze sobą ryba była bardzo poraniona tak jak by od żyłki może zaplątała się w siatkę. Mama nosiła ja jak kota na ręku i głaskała. Cała rzecz działa się na jakimś festynie tak jak by w małym porcie. W którymś momęcie mama usłyszała że przyjechali ludzie z zagranicy którzy szukają tej ryby więc postanowiła ją oddać przy zwracaniu ryby właścicielom mama zauważyła że ryba jest całkiem zdrowa nie ma śladów po ranach.

Oddając właściciela rybę powiedziała żę znalazła ją taką poraniona a teraz ona jest zdrowa. Mężczyzna który ją od mamy odbierał odpowiedział że to jest wyjątkowa ryba i w dodatku ich prowadzi (mama nie wie czy do czego )

 

Będę wdzięczna za interpretację :)

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiałem się nad snem twojej mamy i sprawia mi duży problem ale cos pokombinuje, najwyżej się razem pośmiejemy.

pomost coś co zbudowane jest na wodzie na nim wedkarz i ryba koloru niebieskiego- zalózmy że pomost jest dogą zyciwą trochę jeszcz nie zkonkretyzowaną bo kończy się gdzięś w głębi wody i na drodze życia twojej mamy pojawia się zwierzę , poranione zwierzę cociaz ryba może symbolizowac rownież zagubioną osobę (jest poza wodą swoim naturalnym środowiskiem), twoja mama pochyla sie nad nią i przygarnia czule głaszcząc to taki symbol pocieszania, opieki, współczucia i zrozumienia sytuacji drugiej osoby. Słady po żyłce rany na duszy. ten festyn oznacza to że spośrod wszystkich ludzi tylko twoja mama zauważa cierpienie tej osoby.Przyjeżdżający z zagranicy właścicile ryby moga oznaczać, że ta opieka pozwala stanąc na nogi i wyruszyć w samodzilną "podróż" i dodatkowo rany zniknęły. Jakby te chwile spędzone z twoją mamą stanowiły lekarstwo dla czyjejś skołatanej duszy. Zaś ta koncowa rozmowa z meczyzną moze sugerowąć że twoja mama uświadomi komuś jak bardzo ta osoba jest potrzebna innym ludziom moze członkom jej rodziny.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Bardzo podobnie odebrałam ten sen. Dodam tylko że:

Słady po żyłce rany na duszy

Ślady po żyłce to ślady po związku - wszelkiego rodzaju sznurki, nitki, żyłki są czymś co wiąże.

 

Niebieska ryba - to wiele mówi. Ryba nie jest puchatym i ciepłym zwierzątkiem. To osoba o chłodnym usposobieniu (prawdopodobnie będącym wynikiem zranienia), która została wykluczona, bądź sama odsunęła się od swojego środowiska.

Myślę, że to kobieta, a właściciel rybki może symbolizować jej partnera.

Link to comment
Share on other sites

Ślicznie dziękuję wam obydwu za interpretacje. Mama już śpi wiec powiem jej jutro o tym ale powiem wam szczerze że ja chyba wiem o jaką osobę chodzi :) Bardzo mi to pasuje do obecnej sytuacji :)

Dziękuję i pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...