Skocz do zawartości

CAR - Zagadka 3.


Caryca

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, ze sama jestem pod wrazeniem, ciekawa jestem, czy wasze karty tez to pokaza!

Wlasnie wrocilam.

 

1. Gdzie bylam?

2. Z kim?

3. Co tam robilam?

4. Jakie sa moje emocje teraz?

 

Obiecalam latwa zagadke, ale nie bedzie latwo, choc wierze w wasze umiejetnosci! :)

 

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pierwsza :)

 

1. Gdzie bylam? 3 buław, 6 denarów-korzystałaś z rozrywki w miejscu, w którym się za to płaci lub na kursie na prawo jazdy

2. Z kim? walet denarów, Sąd- 2 mężczyzn- 1 młody, ustatkowany; drugi dojrzały (instruktor?egzaminator?)

3. Co tam robilam? 2 buław, Rydwan- jeżdziłaś (samochodem lub motorem)

4. Jakie sa moje emocje teraz? 10 buław, 7 mieczy- od nadmiaru wrażeń aż Cię głowa boli, najchętniej byś o tym zaraz wszystkim opowiadała

 

No, ciekawe ..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 9 Pucharów - Myślę że na jakimś towarzyskim spotkaniu.

2. Królowa Buław - Chyba z jakąś przyjaciółką. Bardzo przebojową, i optymistyczną osóbką :-)

3. Królowa Denarów- Chyba to co tam robiłaś miało duży związek z jakąś pracą, interesem. Tak sądzę.

4. 6 Mieczy, Księżyc - Myślisz o tym dużo, coś taka nieco tajemnicza się zrobiłaś ;-)

 

Pewnie jakieś głupoty mi wyszły, no ale warto próbować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie bylam? Moc, VII monet, VIII buław - pierwsze co to skojarzył mi się cyrk, bo na karcie Mocy mam tygrysa, na VII monet psa, a na VIII buław są pałki (buławy) zakończone ognistymi kulami i lecące ptaki

2. Z kim? Królowa pucharów - z koleżanką, która ma rude długie włosy i niebieskie oczy.

3. Co tam robilam? Rycerz pucharów, Rycerz monet, Cesarzowa - hmm... patrzyłaś i podziwiałaś chyba panów jeżdżących konno ;)

4. Jakie sa moje emocje teraz? X monet (Paź monet, IX buław) - cieszysz się, że byłaś w tym miejscu, będziesz sobie wspominać, jak miło tam było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie bylam?6 Kielichów w miejscu które już znasz, może u kogoś bliskiego, albo we własnym pokoju ..ewentualnie w knajpce, gdzieś gdzie są ludzie i emocje no i napój można zamówić :wink:

2. Z kim? Słońce ktoś bliski, możliwe że chłopak jakiś, ewentualnie przyjaciółka ze studiów, czy pracy ;) albo więzy krwi was łączą

3. Co tam robilam? 7 Monet czekałaś a decyzję jakąś, może głównie słuchałaś kogoś, czekałaś na rezultat czegoś, musiałaś być cierpliwa,

4. Jakie sa moje emocje teraz? Królowa Mieczy teraz byś mocno powalczyła o coś,może powiedziałabyś coś więcej.. nabuzowana chyba byłaś zaraz po i 100 myśli przez głowę Ci przebiegało, albo zdenerwowana nieco byłaś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie bylam?-VI monet- jest to coś związane z twoimi finansami- coś spowodowało jakąś stratę , może poszłaś na policję, bo ci ktoś cos ukradł albo oszukał?

2. Z kim?- Rycerz mieczy -byłaś z młodym mężczyzną gwałtownym i pewnym siebie.

3. Co tam robilam?-VII pucharów-nie wiedziałas jaką decyzję podjąć, miałaś wątpliwości co do tego że uda się z tym cos zrobić.

4. Jakie sa moje emocje teraz?-X kijów (o)- emocje twoje są negatywne, jesteś może nawet w rozpaczy, załamałaś się, nie możesz podołać trudnościom, straciłaś nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie bylam? 4 buławy - wypad za miasto, gdzies na łono natury

2. Z kim? koło fortuny ( tu mam lekki problem niestety;) ) jakies wieksze grono ludzi, przyjaciele ale równiez osoby ci nieznane

3. Co tam robilam? 10 mieczy - zakończyłas jakies sprawy ( koniec przyjazni , związku ?) bądź dość brutalnie rozwiązałas jakis problem

4. Jakie sa moje emocje teraz? as denarów - mimo takiego obrotu sprawy czujesz satysfakcje i zadowolenie

Pewnie jak zwykle jak kula w płot ...no ale zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie bylam? aa mi sie po prostu pokazala restauracja...;/

2. Z kim?z Męzczyzną...

3. Co tam robilam?hehe..jedliscie i rozmawialiscie..

4. Jakie sa moje emocje teraz?bylo Cieplo i symatycznie... i chyba cs sie 'kreci ' miedzy wami...coraz intensywniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dziewczyny, cos nie bardzo :(

Czy mam jakos naprowadzac?

 

Aż tak "daleko" jesteśmy od prawdy :co_jest_na:

Dobrze że są te ćwiczenia :_kwiatek: Chyba się jeszcze sporo uczyć trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie bylam? gdzie byłaś...przy tasowaniu wypadł mi sąd... w budynku typu wieżowiec,albo w klasztorze

2. Z kim?...Pustelnik....z osobą płci męskiej ...

3. Co tam robilam? 10 denarów...chodziło o jakieś bezpieczeństwo

4. Jakie sa moje emocje teraz? 3denarów,że fachowo zostało to załatwione...

albo załatwiałaś swój ślub,albo coś w komisariacie....nie mam pojęcia...:bezradny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mysle, musimy jakos zmodyfikowac te cwiczenia...

 

bo myslalam, ze ladnie mi powiecie, ze bylam na WIEZY, w ktorej jest RESTAURACJA a na dodatek powierzchnia restauracji obraca sie tak, ze przez godzine mozna obejrzec wszystko, siedzac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje krotkie rozwiazanie:

 

Bylam na wiezy, w ktorej jest restauracja.

Z mezczyzna, dojrzalym, na stanowisku.

Jadlam, ogladalam pejzaze i rozmawialam.

Emocje: bylam zla na tego mezczyzne, myslalam, ze mial inne intencje w stosunku do mnie, zawiodlam sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ja się naszykowałam że taka beznadzieja :jezyk_oko: a jest ok, bo i knajpka i mężczyzna i uczucia pasują :haha:

 

No tak, ale jakos liczylam na te wieze ;)

 

Wiezy krwi to raczej nie bardzo, ale co mnie dziwi, rano przed spotkaniem postawilam na niego karty i tez przedstawil mi sie w karcie Slonca. Tylko, ze jakos sloneczkiem moim nie byl. Mialo byc o pracy a bylo o czyms zupelnie innym :_yyyy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie bylam? 3 buław, 6 denarów-korzystałaś z rozrywki w miejscu, w którym się za to płaci lub na kursie na prawo jazdy

2. Z kim? walet denarów, Sąd- 2 mężczyzn- 1 młody, ustatkowany; drugi dojrzały (instruktor?egzaminator?)

3. Co tam robilam? 2 buław, Rydwan- jeżdziłaś (samochodem lub motorem)

4. Jakie sa moje emocje teraz? 10 buław, 7 mieczy- od nadmiaru wrażeń aż Cię głowa boli, najchętniej byś o tym zaraz wszystkim opowiadała

Jak to ni w zab? :)

Tam gdzie sie placi, pasuje! Ustatkowany, dojrzaly, pasuje! Jezdzilam, (wieza sie obraca), pasuje! Najchetniej bym o tym opowiadala, pasuje! bo od razu zalozylam watek! :)

Wiec prosze mi tutaj nie marudzic ze ni w zab :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, ostatnio to tylko ja daje cwiczenia zamiast cwiczyc :( Nikt nie lubi byc krolikiem doswiadczalnym czy co? :)

 

Poczekajcie juz ćwiczonko wam szykuje i to ja w nim wyskoczę z kapelusza. Nadmienie że sam nie znam odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...