Skocz do zawartości

Jesienny park


Magdalena33

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam sen, że jechałam ze swoją najbliższą rodziną pociągiem przez bardzo oświetlony park, chociaż była to noc, gdyż poza oświetloną częścią parku było widać ciemną noc. Drzewa w parku były pokryte w całości bardzo kolorowymi jesiennymi liśćmi, których mnóstwo było również na ziemi. Ja z moimi najbliższymi i moim partnerem jechaliśmy pociągiem właśnie przez ten park i nagle mój partner wysiadł z pociągu. Ja szybko wysiadłam za nim, jednak nie mogłam go odnaleźć chociaż szukałam go chodząc właśnie po tym parku w którym było aż grubo od tych jesiennych kolorowych liści. Niepokój wzbudzała we mnie cimna noc wyglądająca zza drzew i nieobecność mojego partnera.

Bardzo proszą o interpretację mojego snu. Jednocześnie zaznaczam ,że w naszym związku nie układa się ostatnio zbyt dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Cóż wszytko sie kiedyś kończy, a wasz związek chyba niestety tak jak piszesz ma sie nie najlepiej. Już tłumaczę:

Pociąg - to symbol drogi życia wysiadanie partnera z pociągu - bez komętarza.

park podświadomość - kolory jesieni coś obumiera, zamiera,symbol ten jest również powtórzony jako noc.

to ze go szukasz ale nie mozesz znaleść to tak jakby wasze fale przestały sie spotykać gdzieś w eterze, może warto porozmawiac i wyjaśnić wątpliwości.

Sen raczej pokazuje ci twoje odczucia co do twojego związku a nie twoją przyszłość , z lękami warto walczyć bo czasem są jak światło księżyca poprostu odbite i nieprawdziwe.

Pozdrawiam:

Sławomir

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...