Jump to content

straszny sen

el3lepper
 Share

Recommended Posts

moja suczka bardzo szczekała i wyjrzałam na dwór w jej domku znalazłam 3 koty była to kotka i 2 kociaki wszystkie biało czarne kotka jeszcze żyła natomiast kociaki były bardzo pokrwawione umierały a jeden z tych kociaków miał nawet psi pysk zaczęłam tę kocicę ratować(uratowałam ją kociaki już nie ) i bardzo krzyczałam na moją sunię że zrobiła cos takiego ale w tym śnie coś mi popdpowiadało że to nie moj pies jest sprawcą pozniej widziałam samolot z którego wypadła jakas kobieta i stanęła obok mnie nagle zaczęły płonnąc jej usta ja widziałam ten płomień i miała poparzone całe usta ale nie czarne tylko brązowe bardzo chciałam jej pomóc gasiłam dmuchałam i zaprowadziłam ja do domu mojego dzieciństwa (to zły dom)a tam moja babcia gotowała ziemniaki w takim garnku była tam też sąsiadka i moj ojciec i nie bardzo oni wszyscy chcieli żeby tam była ta kobieta sąsiadka wieszała jakąś zasłonę w oknie była bardzo pognieciona prosilam tę kobiete żeby usiadła na łożku ale tam leżał stos bielizny i znow nie było miejsca i tu sen sie urywa bardzo ciekawią mnie te koty i ta kobieta pozdrawiam i dziękuje z góry za odpowiedż