Skocz do zawartości

Drzewo, Metamorfoza, Mężczyzna, Miłość, Dziecko


kierpa

Rekomendowane odpowiedzi

Na środku pokoju stało drzewo dąb lub kasztan albo 2w1 (piękne, zdrowe, młode, z zielonymi liśćmi) nagle zaczęło jakby tańczyć, przeistaczać się, obserwowałam to z balkoniku, gdy drzewo zauważyło moją obecność zmieniło się w mężczyznę (bardzo przystojny, brunet, zdrowy, silny, dobrze zbudowany, o pięknym uśmiechu i cudownymi oczami). Zaczęliśmy się całować (namiętny, długi pocałunek w usta) to było cudowne uczucie, unieśliśmy się w górę, a świat zaczął wirować. Czułam wzajemną miłość. Opadliśmy delikatnie na ziemię i zauważyłam dziecko (chłopczyk, około 2 lat, śliczne, zdrowe, zadowolone, uśmiechnięte, a jego oczka jakby lśniły ze szczęścia) Wtedy mężczyzna powiedział, że musi już iść. Dziecko przytuliło się do mnie tak bardzo mocno z miłością. Zapytałam mężczyznę gdzie mieszka, na co odpowiedział że mieszka na GRANICY. W śnie czułam, wiedziałam że to nie koniec, że jeszcze się spotkamy.

 

Ostatnio w moim życiu nastąpiło kilka zmian. Zerwałam z chłopakiem z którym byłam 6 lat, a teraz zauroczyłam się w innym mężczyźnie. Mam mętlik w głowie nie wiem jaką drogę mam wybrać, może ten sen pomoże mi właściwie wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo za pomoc :smile: Faktycznie nastąpiło kilka zmian w moim życiu i czuję, że to dopiero początek

 

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...