Jump to content

Czym są czakry?


Guest Vayen
 Share

Recommended Posts

Czakry to niematerialne narządy, które przetwarzają surową Kundalini w bardziej subtelne i zdatniejsze do wykorzystania formy energii. Czakry same w sobie nie zawierają energii. Surowa energia jest pobierana z planety, przez małe czakry na stopach i dłoniach. Energia Kundalini to czysta energia myślowa, która wiąże ze sobą cały wszechświat. To żywe pole energetyczne może zostać głębiej wykorzystane przez zastosowanie skoncentrowanej, twórczej woli. Może zostać wciągnięte do ciała i przetworzone, przez system czakr, w bardziej użyteczne formy energii. Czakry są połączone z kręgosłupem i systemem nerwowym poprzez niektóre gruczoły i zwoje nerwowe. Cały układ czakr jest bardzo złożony; w ciele są 3 najważniejsze (czakra podstawy, serca i korony), 4 ważne (pozostałe wymienione) i ponad 300 mniejszych czakr. Istnieje także wiele czakr na zewnątrz ludzkiego ciała. Szczegółowe mapy rozmieszczenia czakramów na ludzkim ciele i łączących je meridianów są używane od tysięcy lat we wschodniej medycynie, przede wszystkim w akupunkturze. System czakr jest używany wraz z każdą psychiczną mocą, bez wyjątków. Jakiejkolwiek metody rozwoju mocy psychicznej i jakiejkolwiek terminologii nie użyjemy, zawsze sprowadzi się to do jednego: do stymulacji czakr. Wielu ludzi będzie chciało temu zaprzeczyć, mówiąc, że nigdy nie pracowali z czakrami, a wyćwiczyli w sobie pewne moce. Zgoda, istnieje wiele dróg rozwoju, ale wszystkie z nich, pośrednio lub bezpośrednio, stymulują czakry. I nie zapominajmy o wrodzonych zdolnościach. Wielu ludzi rodzi się z już aktywnymi czakrami i, co za tym idzie, pewnymi zdolnościami. Media to ludzie, którzy przejawiają moce psychiczne wtedy, kiedy pomaga im w tym duchowa istota z zewnątrz. Ta istota działa właśnie stymulując czakry medium i wytwarzając w ten sposób chwilowe zdolności jasnowidzenia, uzdrawiania, produkcji ektoplazmy itp. w medium. Nie potrzebujesz żadnych duchów, aby rozwijać i używać swoich psychicznych mocy. Jeżeli nauczysz się kontrolować własne czakry i energię, będziesz w stanie dokonywać tych samych rzeczy bez wciągania w to innych istot i bez ryzyka z tym związanego.

 

 

Źródło: http://free.of.pl/m/mysticearth/magia/paraps/traktat.htm

Edited by Vayen
Link to comment
Share on other sites

podałaś zepsuty link do tego tekstu..

to jest z Traktatu o Projekcji astralnej Bruce'a

 

Vayesn - mam propozycję - owszem podajesz różne cytaty - ale mogłabyś do tego dodać parę słów od siebie? np. jak ty pracujesz z czakrami? czy rozróżniasz między energią kundalini a np. reiki albo "podstawową energią ciała" (prana?)? czy ty osobiście wierzysz że czakry istnieją realnie a nie są tylko systemem rozwoju... co by się stało gdyby ktoś wierzył że czakra sakralna znajduje się na prawej pięcie? :P

 

dyskutujmy a nie tylko kopiujmy 100dróg do szczęśliwości, pięć szlachetnych praw, i modlitwę Józka spod "5"...

Link to comment
Share on other sites

o tak właśnie już mnie to zaczynało wkurzać bo jak chcesz odstawiać wszechwiedzącą to się dowiedz czegoś i podyskutuj o tym, bo tak tylko forum zawalasz tym co każdy sobie może w googlach wykopać

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, nie wyjeżdżajcie od razu a dziewczynę. Z jednej strony macie rację (sama też wole rozmawiać, niż ujmować te rzeczy w formułki), ale z drugiej dla mnie np jest to przydatne bo sama raczej nie wyszukuje info o takich WYŻSZYCH rzeczach na ogół :D I taka sama wiedza ogólna też się przyda :)

Link to comment
Share on other sites

KataMusica, tylko, że ona tylko wkleja, kopiuje i wkleja, jakby jej się palce przykleiły do klawiszów ctrl i v, albo wszystkie inne były zepsute. Chcesz potępiać skrajne poirytowanie, to zobacz mojego posta w temacie "Kim są Dzieci Indygo?". Pokaż swoje otwarte trzecie oko, Vayen i dowal mi wykorzystując taką wiedzę o mnie, jakiej nawet ja nie mam, o wielka natchniona!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Nie potrzebujesz żadnych duchów, aby rozwijać i używać swoich psychicznych mocy. Jeżeli nauczysz się kontrolować własne czakry i energię, będziesz w stanie dokonywać tych samych rzeczy bez wciągania w to innych istot i bez ryzyka z tym związanego.

 

 

A jakie jest ryzyko gdy sie skorzysta z mocy duchów w celu nabycia zdolności paranormalnych?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
w liczbowaniu jego imię to 666, nic dodać nic ująć...

3 szustki ,potrojna liczba Chrystusa - Doskonałości Bożej ,z numerologii 6+6+6=18 +1+8=9 } liczba/cyfra Mądrości ,Także w Tatrocie to karta Eremity - Samotnika - Mędrca - Mistyka ,odwrucone 666 to 9+9+9=27 =2+7 =9 .

Dziewiątka jest symbolem miłości. Reprezentuje najwyższą formę miłości uniwersalnej i miłości bliźniego. Tęskni do miłości osobowej, ale zaspokojenie tego pragnienia nie powinno stać się dla niej celem nadrzędnym, gdyż może to prowadzić do rozczarowań. Dziewiątka jest wielkim bratem całej ludzkości. Daje z siebie altruistycznie i nawet niemądrze, gdy komuś uda się poruszyć jej emocje. Jej mottem powinny stać się słowa: „Postępuj z innymi tak, jak chciałbyś, by oni postępowali z tobą". Jest współczującym, wielkodusznym idealistą, wrażliwym na trudności i potrzeby innych do tego stopnia, że bardzo cierpi, gdy ktoś jest źle traktowany albo znajduje się w potrzebie.

 

Sprawy uczuciowe - to osoby sentymentalne, uczuciowe i czułe. Często oczarowani nową znajomością, mają wrażenie, że to ich ideał, ale szybko okazuje się, że im się tylko tak wydawało. Jeśli już jednak znajdą swą prawdziwą miłość oddają jej swoje ciało i duszę bez ograniczeń. W miłości nie przejawiają takiej przezorności ufając partnerowi bez granic. Najszczęśliwszy związek utworzy z 9 i 7 lub ewentualnie 4.

 

Dziewięciokąt, liczba 9, albo Dziewiątka przez wielu starożytnych traktowana była jako Doskonałość i Jedność, a także wolność. Tę ostatnią cechę kojarzono z nią w związku z pewnymi możliwościami zastosowań w matematyce. Jeżeli liczbę 9 pomnożymy przez jakąkolwiek liczbę jednocyfrową, to po dodaniu do siebie obu cyfr iloczynu zawsze uzyskamy 9. Na przykład: 9x3=27=2+7=9 ; 9x9=81=8+1=9 ; 9x5=45=4+5=9 i tak dalej. Podobnie, jeśli zsumujemy liczby od 1 do 9 włącznie to otrzymamy 45, co po dodaniu 4 do 5 daje 9 np: 9,18,27,36,45,54,63,72 i81 - to suma wyniesie 405, a 4=0=5=9. Istnieją jeszcze inne przykłady potwierdzające tę szczególną właściwość liczby 9. Dziewiątka jest wolna od ograniczeń. Jest jednością, ponieważ łączy w jedno wszystkie inne liczby podstawowe. A Doskonałością, bo dziewięć miesięcy to przed urodzeniowy okres życia dziecka. W starożytnym Rzymie na dni targowe mówiono novendinae, ponieważ przypadały na każdy kolejny dziewiąty dzień. Hydra, mitologiczny potwór miała dziewięć głów. Styks okrążał piekło dziewięć razy. Wróżbici w zamierzchłych czasach rysowali magiczny krąg o średnicy dziewięciu stóp i przywoływali duchy zmarłych. Wróćmy jednak do źródeł numerologii. Jak powszechnie wiadomo, Pitagoras stworzył koncepcję opartą na stwierdzeniu, że liczby posiadają pewną magnetyczną siłę, oddziałującą na osobowość i zachowanie człowieka. Początkowo jego teoria znana była jedynie nielicznym, głównie w krajach Orientu. Dziś naszą wiedzę na ten temat znacznie wzbogaciły odkrycia takich naukowców jak dr.Jordan z instytutu Nauk Numerologicznych w Kalifornii, a także licznych badaczy - numerologów angielskich i amerykańskich.

 

Dziewiątka najlepiej sprawdza się jako:

 

filantrop, podróżnik, uzdrowiciel, humanista, kapłan, aktor, lekarz

 

Kamień:

 

fluoryt kwarc dymny - sprzyjające liczbie 9 kamienie

 

Kolor:

 

indygo - przyjazne dla liczby 9 kolory

Link to comment
Share on other sites

No to w jego wypadku ta numerologia trochę się nie sprawdziła. Zbytnim altruistą to on raczej nie był :P

 

@gullfaxi są jakieś dowody na paranie się Hitlera magią? Tylko DOWODY, a nie wydumane teorie spiskowe, których o nim pełno.

Link to comment
Share on other sites

Hitler numerologiczne był dwójką nie 8 i jak spojrzysz na negatywy 2 to zgadza się.Dowodem może być Wawelsburg i były w kancelarii rzeszy przeczytaj wywiad z Himmlerem był w nieznanym świecie

Link to comment
Share on other sites

|Gullfaxi mógłbyś jaśniej?

 

Swoją drogą czarne szczyty miał dość ciekawe - 2-6-4-4. W powiązaniu z wibracjami imion i nazwisk ta 2ka musiała mu mocno doskwierać.

Link to comment
Share on other sites

A Liczba/Cyfra 2 - ka to Dualność Czyli -

 

Ying - Yang

 

Biel -Czerń

 

Zło - Dobro

 

Ogień - Woda

 

Kobieta- Mężczyzna

 

Góra - Dół itp.

 

Wibracja cyfry 2 w człowieku kórą nie realizujemy ,nie pracujemy ciężko nad sobą powoduje Również Dualistyczne Schorzenie Umysłowe - Schizofrenię Duchową - Wielowymiarowy Światopogląd ,Wielość Religii ,Różnorodność Pomysłów i Sugestii itp.

 

Natomiast Jedynka ,1 - ka to Cyfra Boska,Doskonała ,Wierzy się i Wyznaje Tylko Jedną Religię Serca - Miłości ,A Miłość Jet Bogiem ,Jej wibracja silnie oddziałuje na człowieka tworząc w nim myślenie -Androgyniczne,Hermafrodytyczne,Niedualne .

Edited by Pit
Link to comment
Share on other sites

nie jestem specjalista od numerologi ale liczba mistrzowska 11 jeżeli nie jest realizowana redukuje się do 1+1=2 i oddziałuje na człowieka negatywami 2

 

To nie takie proste - trzeba zebrać do kupy imiona nazwiska i powiązać je z datą urodzenia.

W tym wypadku mamy liczbę ekspresji 2/11 i czarny szczyt w 2 co sprawia, że minusy dwójki będą bardziej dotkliwe. W tym wypadku do minusów dwójki dołożyły się ujemne aspekty jedenastki. Dwójka daje nadwrażliwość i brak panowania nad emocjami, a 11 konfliktowość i fanatyzm. Numer Aktywny w tym wypadku też wynosi dwa co dodatkowo komplikuje sprawę.

Przeznaczenie miał w 7 - po zebraniu do kupy tych dwójek, braki jedynek widać, że dobrze to on raczej skończyć nie mógł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...