Jump to content

dziwny sen - połowa kota


komik212
 Share

Recommended Posts

Śnił mi się kot w kolorze rudo-żółtym, który się łasił do mnie potem na chwile kot znikł a kiedy wrócił to pojawił się ten sam kot tyle tylko że nie w całości ale tylko jego przednia część znaczy się z głową i łapkami tak jak by go ktoś w połowie przeciął i o dziwo ta połówka normalnie funkcjonowała wraz z tą połową kota pojawił się mały kotek który się łasił (połowa kota tez się łasiła ale już nie tak jak przedtem) i wszędzie chodził w towarzystwie tej połówki kota, jak gdzieś znikała połówka kota to i mały kotek znikał również i zjawiał się w jej towarzystwie. Kot ten był zadbany.

Link to comment
Share on other sites

Witam !

Pytałem nie z ciekawości tylko dlatego że sen wskazuje na jakieś "zaburzenia" seksualności i jak byś miała 17 lat znaczyłby zupełnie co innego.

Kot jest zwierzęciem który w snach objawia nam swoją dwojaka naturę, zwierzątko do głaskania (czyli szukanie ciepła i bliskości) ale również dziekie zwierzę - odzwierciedlajace nasze pierwotne instynkty.

Twój kot jest dziwny bo jest tym milusińskim zwierzęciem - tak jak wspominałem symbolizuje chęć przytulenia, ciepła drugiej osoby ale twój jest "uciety" zaś podświadomość ucieła go w dolnej cześci tej symbolizującej seksualną stronę tego zwierzecia. Tak jakbyś zrezygnowała już z kobieco-matczynych pragnień i uczuć (stąd ten mały kotek - symbolika matczynych uczuć). Czyli reasumując spełniłaś się jako matka to można "uciąć" resztę bo juz ci jest niepotrzebna.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...