Jump to content

dziwny sen - połowa kota

komik212
 Share

Recommended Posts

Śnił mi się kot w kolorze rudo-żółtym, który się łasił do mnie potem na chwile kot znikł a kiedy wrócił to pojawił się ten sam kot tyle tylko że nie w całości ale tylko jego przednia część znaczy się z głową i łapkami tak jak by go ktoś w połowie przeciął i o dziwo ta połówka normalnie funkcjonowała wraz z tą połową kota pojawił się mały kotek który się łasił (połowa kota tez się łasiła ale już nie tak jak przedtem) i wszędzie chodził w towarzystwie tej połówki kota, jak gdzieś znikała połówka kota to i mały kotek znikał również i zjawiał się w jej towarzystwie. Kot ten był zadbany.

Witam !

Pytałem nie z ciekawości tylko dlatego że sen wskazuje na jakieś "zaburzenia" seksualności i jak byś miała 17 lat znaczyłby zupełnie co innego.

Kot jest zwierzęciem który w snach objawia nam swoją dwojaka naturę, zwierzątko do głaskania (czyli szukanie ciepła i bliskości) ale również dziekie zwierzę - odzwierciedlajace nasze pierwotne instynkty.

Twój kot jest dziwny bo jest tym milusińskim zwierzęciem - tak jak wspominałem symbolizuje chęć przytulenia, ciepła drugiej osoby ale twój jest "uciety" zaś podświadomość ucieła go w dolnej cześci tej symbolizującej seksualną stronę tego zwierzecia. Tak jakbyś zrezygnowała już z kobieco-matczynych pragnień i uczuć (stąd ten mały kotek - symbolika matczynych uczuć). Czyli reasumując spełniłaś się jako matka to można "uciąć" resztę bo juz ci jest niepotrzebna.

Pozdrawiam:

Sławomir