Jump to content

wypadek, cmentarz...

saritha_86
 Share

Recommended Posts

Witam. Chciałabym się zapytać co może oznaczać mój sen, a mianowicie, śniło mi się, że stanęliśmy na poboczu samochodem (ja i moi rodzice). Zaczęliśmy spacerować wzdłuż ruchliwej ulicy. W pewnej chwili zobaczyliśmy oznaki wypadku, który musiał się niedawno zdarzyć w tym miejscu... Jakoś się potknęłam i zaczęła mnie boleć noga. Mama mi posmarowała ją maścią, mówiąc, że to może być złamanie, ale ja wiedziałam, że to tylko stłuczenie... Poza tym ujrzeliśmy pęk złotych pierścionków z czerwonymi oczkami oraz z obrączkom... Przez chwilę myśleliśmy by je wziąć, ale w końcu powiedzieliśmy, że nie będziemy okradać jakiś ofiar wypadku i zostawiliśmy to na trawie... Tuż obok było wejście do tj.katakumb, gdzie mieli spoczywać żołnierze... W przedsionku natknęliśmy się na kobietę z kwiatami (ok.45 lat), która zapytała czy nie widzieliśmy jej mamy, bo czekają na starszego mężczyznę, przyjaciela zmarłego w wojnie ojca. My powiedzieliśmy, że nie i poszliśmy wzdłuż oświetlonego na żółto,pomarańczowo korytarza tych katakumb. W pewnym momencie ujrzałam tira jednego na drugim... Oba uderzyły jakieś 100m od nas w katakumby... Już chcieliśmy wyjść by kogoś wezwać na pomoc, gdy zobaczyłam wprost na nas nadjerzdzającą osobówkę, która uderzyła jakieś 3m od nas. Znów chciałyśmy wyjść gdy w ostatniej chwili zobaczyłam nadjerzdzającego na gokarcie mężczyznę. Odciągnęłam znowu mamę, by nas nie przejechał... Obaj mężczyźni zaczęli wychodzić z tych gruzów. Ten co jechał na gokarcie zaczął krzyczeć, że stracił panowanie przy 60 i po raz pierwszy i ostatni wsiadł na gokarta... Ten drugi w okularach padł na kolana wdzięczny, że żyje, i zaczął mnie całować poniżej pępka, tak, że o mało mi nie ściągnął majtek. Ja go odciągałam by mnie zostawił w spokoju. Kiedy to nie pomogło to uderzyłam go w policzek. On ocknął się i pobiegł korytarzem w kierunku tira. Ja się wtedy zorientowałam, że nigdzie nie ma taty i zaczęłam panikować, że aż się obudziłam...

Co to może znaczyć????? Tym bardziej, że wczoraj obudziłam się nie pamiętając snu a jedynie pamiętając słowa, że białe lilie muszą być zmieniane codziennie w wazonie....

Edited by saritha_86