Jump to content

Szczeniak w kolorze kart do gry. Ktoś może pomóc?


Guest maja111
 Share

Recommended Posts

Guest maja111

Siedział w kuchni z mamą i bratem, stół stał przy oknie. Kuchnia była duża i jasna, to nie była nasza kuchnia, jakaś nieznana. W pewnym momencie za oknem pojawili się jacyś ludzie, mama spoglądała w okno jakby z obawą, kto to jest. Okazało się, że przyjechała jakaś jej krewna, chyba kuzynka i jeszcze jedna kobiet. Kobiety weszły do domu. Kuzynka mamy najpierw podała mi rękę, stałam bliżej, potem podeszła do mamy i przywitała się z nią bardziej serdecznie, uściskała moją mamę. zapamiętałam twarz tej kobiety,była ładna i z daleka wydawało się, że dość młoda, z bliska widać było zmęczenie i wiek, kobieta była zadbana, ale miała swoje lata.

Mama wyciągnęła ciasto, pokroiła na kawałki, nie pamiętam ile dokładnie było kawałków, chyba sześć lub osiem.

Brat chciał iść po babkę (ciasto), ale mam mówiła, ze ma nie przynosić, bo babka nie wyszła najlepiej , chyba miała zakalec.

Z kuzynka mamy przyjechały dwa psy. Jeden duży, drugi szczeniak. Wzięłam dużego psa na kolana, chwilę się z nim bawiłam, był bardzo łagodny i sympatyczny. Szczeniak jakby zazdrosny o dużego, zaczął się przymilać i łasić. Wzięłam na ręce szczeniaka, wtedy zauważyłam, że sierść ma w kolorach kart do gry - kier, karo i chyba piki, dominowała czerwień i biel, ale gdzie niegdzie były kolory czarne. Szczeniak także był bardzo miły.

Potem szłam z nim drogą, jakby na spacer i wzięłam na ręce, gdyż obawiałam się, ze szczeniak może wpaść pod samochód, bałam się reakcji mamy, a przede wszystkim cioci czyli owej maminej kuzynki.

 

Jak wy to widzicie?

 

Dodam tylko, ze jeśli śni mi się pies, który jest wobec mnie agresywny lub chce mnie ugryźć, oznacza to kłopoty, negatywne wydarzenia, ale te psy (duży i szczeniak) były bardzo miłe, sympatyczne, nie nałam się ich, bardzo je wręcz polubiłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...