Skocz do zawartości

Jaskółki, jajka, mrówki...


Nika2468

Rekomendowane odpowiedzi

Śnił mi się dziwny sen i chciałabym się dowiedzieć co oznacza...

 

Jestem niedaleko kościoła (w swojej miejscowości) i nagle przychodzi tata i daje mi garść jajeczek nie większych niż biedronka każde, przykładam je do ucha i słysze popiskiwanie i wiem że niedługo wyklują sie jakieś ptaki. Policzyłam jajka jest ich 12 lub 15 ( gdy się obudziłam to pamiętałam dokładnie) ale chyba 12, zanosze je do jakiegoś pomieszczenia, po niedługim czasie widze maleńkie jaskółki (wyglądały jek dorosłe tylko pomniejszone do wielkości żuczków)...

Pomyślałam że trzeba się będzie nimi opiekować i łapać jedzenie i poprosiłam brata by nałapał z mrowisk cały słoiczek mrówek a on zgadza się niechętnie...

Po jakimś czasie przychodze zobaczyć jak się mają moje jaskółeczki i widze że brat nie nakarmił ich ale na szczęście w pajęczyne która była na ścianie złapało się pare mrówek, po które przylatywały jaskółeczki i zjadały. Bardzo się ucieszyłam że jaskółki dają sobie same rade i nawet jedną głaszcze delikatnie palcem po szkrzydłach.. potem mówie bratu że nie zebrał słoika mrówek tak jak go prosiłam i byłam troche zła...

 

To wszystko :wink: :n2

Co to może oznaczać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego snu wynika, że w najblizszym czasie stanie się coś miłego, jakaś fajna sytuacja, związana z Twoim tatą. Jaskółki, które sugerują początek czegoś nowego mogą mieć głębszą symbolikę w Twoim życiu jako rozwój wydarzeń, które będą dla Ciebie zaskakujące a zarazem pomyślne. Będziesz mogła zostawić tą sprawę własnemu biegowi i nic się z nią nie stanie. Wydaje mi się, że ten sen mial zabarwienie nieco futurystyczne. Domyślasz się, o jaką sprawę może chodzić?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nika2468, nie mogę Ci sugerować odpowiedzi na moje pytanie. Musisz sama do tego dojść. Nie wiem kim jesteś, jaką jesteś osobą więc jest mi ciężko decydować o tym, co może być z Tobą związane. Pozostaje mi życzyć powodzenia w rozwikływaniu zagadki! :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosciol to wazne sprawy w zyciu.Skoro masz z Tata dobry kontakt, zatem jest on we snie osoba , ktora zyczliwie zwraca Ci uwage na pewna sprawe. Niestety, nie ma ona zwiazku z uczuciami...Od Taty dostajesz ptasie jajka. Jajo symbolizuje poczatek. Ptak zas jest zwiazany z zywiolem powietrza a wiec z tym wszystkim, co jest zwiazane z intelektem, marzeniami,wyobraznia i rozwojem duchowym. Prawdopodobnie symbolizuja Twoje zdolnosci , talenty o ktore, aby sie rozwinely, nalezy dbac jak o male ptaszki. Czyli jak sama piszesz- opiekowac i dostarczac pozywienie. Pozywienie czesto oznacza wiedze. A skoro sa nim mrowki, slynace z pracowitosci- zatem doslownie -" talent nalezy karmic pracowitoscia." I nikt Cie w tym nie wyreczy- nawet brat. Poniewaz to jest Twoje osobiste zadanie, droga rozwoju i tylko Ty mozesz o ten rozwoj nalezycie zadbac.

Nie zmarnuj daru otrzymanego od Taty. Swoja droga to ciekawe, co po nim oddziedziczylas?:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...