Jump to content

niepokojacy sen o niemowlęciu


Tyczyńska

Recommended Posts

Kilka dni temu śniło mi sie, że weszłam do łazienki, która była nieprzyjemna, w białe płytki, a kiedy do niej weszłam zaraz zauważyłam po prawej stronie martwego mężczyznę, kiedy poszłam w głąb łazienki w wannie w wodzie było niemowlę. Nagle się okazało, że ktoś podaje mi to dziecko, to był ktoś z rodziny, wydaje mi się któraś z moich sióstr bo czułam więź rodzinną. Byłam wystraszona, zaczęłam owijać to dziecko w koc i tulić do siebie, ogrzać bo był wyziębione, żywe ale wyziębione, mówiłam do mojej siostry, że musimy je zawieźć do szpitala, inaczej nie przeżyje ale ona próbowała mi przekazać,że nie możemy, że nie mamy czym...Ja byłam przerażona i czułam straszliwą bezsilność...wystraszona i zła, nie wiedziałam jak aować to maleńkie dziecko. Zaczęłam łkać z bezsilności ciągle chcąc ogrzać to dziecko i z płaczem się obudziłam.

Ciągle myślę o tym śnie, co on oznacza?

Link to comment
Share on other sites

Mam wrazenie, ze sen mowi o tym, ze w pewnej sprawie nie bedziasz miala - pomimo checi -mozliwosci dzialania oraz wplywu na sytuacje. Byc moze chodzi o probe ratowania zwiazku?

Link to comment
Share on other sites

hmmm.... :roll: ale jestem w związku już niemalże 3 lata...i mimo różnych sytuacji ciągle obije wiemy, że chcemy ze sobą być...

Link to comment
Share on other sites

Ja powiedziałabym dokładnie to co koleżanka Astra, tyle, że nie powiedziałabym o związku a o jakimś stosunku w rodzinie. Łazienka, jak pewnie Tyczyńska wiesz, oznacza oczyszczenie. Jest być może u Ciebie w rodzinie taka osoba, której pomimo, że ją kochasz, nie możesz powiedzieć co tak naprawdę o niej sądzisz? Może to oziębione stosunki z bliskimi dają po sobie znać wysnuwając przed Ciebie takie wyrzuty sumienia? Przemyśl.

Pozdrawiam, Dziewczyny.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, zatem szukajmy dalej. Jesli mi pomozesz, zapewne dowiemy sie, co chciala przekazac Ci poprzez ten sen Twoja podswiadomosc.

Męzczyzna symbolizuje rowniez dzialanie, sila woli, zdecydowanie, odwaga, logika. Male dziecko to poczatek, nowe mozliwosci ktorym jednak aby sie rozwinely i zrealizowaly nalezy poswiecic uwage i wysilek.

Męzczyzna w Twoim snie jest martwy- zatem w pewnej nowej sprawie zabraknie zdecydowanego dzialania i konsekwencji. Poniewaz dziecko jest wyziebione moze chodzic o to, ze wlozono w cos za malo uczuc, serca by moglo sie powiesc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...