Skocz do zawartości

kwiaciarnia, staruszka, wróżba


Jua

Rekomendowane odpowiedzi

Snilo mi sie ze bylam w kwiaciarni i ukladalam bukiety. W pewnej chwili przyszla jakas starsza kobieta i mowila ze zajmuje sie przepowiadaniem przyszlosci. Zaczela mi wrozyc i powiedziala, ze mam nie rezygnowac ze swoich planow i celow i ze mezczyzna o ktorym mysle jest mi przeznaczony i pomimo trudnosci nie powinnam z tego rezygnowac. Zaraz potem wyszla a ja znow zajelam sie robieniem bukietow.... Z gory dziekuje za pomoc w interpretacji i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jua, starsza kobieta symbolizuje mądrość, a kwiaty szczęście i piękno. Bardzo łatwy do zinterpretowania sen. Jeżeli będziesz kierowała się rozumem, osiągniesz wszystko czego zechcesz :wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc w interpretacji:) Przyznam szczerze, ze cieszy mnie ona...ale we snie ukazana zostala rzecz o ktorej czesto, dosc intensywnie mysle -dotyczy ona mezczyzny wskazanego we snie. Czy owy sen symbolizuje powodzenie odnoszace sie do tego aspektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczela mi wrozyc i powiedziala, ze mam nie rezygnowac ze swoich planow i celow i ze mezczyzna o ktorym mysle jest mi przeznaczony i pomimo trudnosci nie powinnam z tego rezygnowac.

Chodzi o ten moment? Nie jestem Ci w stanie nic więcej powiedzieć niż wyżej napisałam :wink: Być może jednak ten sen miał popchnąć Cię ku działaniu? Możliwe.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...