Jump to content

Rowniez prosze o portret psychologiczny


grace123
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

Osoby z Magiem na pierwszej pozycji zawsze mają swoje zdanie, już od dziecka :).Chociaż mogą mieć trudności z publicznymi wystąpieniami lub późno zacząć mówić. W dzieciństwie lub młodości mógł zostać zaburzony kontakt z ojcem lub relacje były trudne. Możliwe również problemy z rówieśnikami albo w jakimś sensie niezbyt korzystny wpływ rodzeństwa na ten okres. Druga część życia pod wpływem spraw związanych z pracą, budowanie stabilizacji życiowej, możlwość piastowania kierowniczego stanowiska lub duży wpływ partnera na ten okres. W trzeciej części życia większy wpływ energii kobiecych, wyciszenie, kontakt z naturą, możliwość pomagania ludziom w oparciu o posiadaną wiedzę i zrozumienie ludzkiej psychiki, empatia, wrażliwość.

W podświadomości możliwy nieprawidłowy wzorzec męski wynikający z trudnych relacji z ojcem, nieuregulowany stosunek do religii, zbyt duży konserwatyzm lub niechęć do zobowiązań, możliwe albo uleganie autorytetom albo kierowanie się tylko i wyłącznie własnym zdaniem. Czasami Kapłan na tej pozycji informuje o obawach związanych z zawarciem związku małżeńskiego.

W świadomości osoba jest życzliwa, przyjazna, potrafiąca współpracować , dokonywać wyborów, podejmować rozsądne decyzje, jak również stworzyć zdrowe relacje partnerskie. Myślę, że potrafisz dbać o osoby, które są Ci bliskie, może nawet bardziej niż o siebie.

Możliwe, iż masz dużą odporność, siłę fizyczną, łatwo się nie poddajesz, potrafisz walczyć z przeciwnościami i masz w sobie dużo energii. Większa ilość kart męskich w Portecie może świadczyć o tym, że masz silny charakter z przewagą cech uznawanych za męskie, ale może życie wymaga od Ciebie takiej postawy. Jeśli to co piszę się zgadza to trzecim etapie życia będziesz mogła przestać "walczyć".

Predyspozycje do zawodów związanych z leczeniem, sportem, podnoszeniem witalności, służbami mundurowymi lub kierowaniem, handlem, ezoteryką, doradztwem, opieką. Możliwe uzdolnienia bioenergoterapeutyczne.

Misja polega na byciu aktywną, odnoszeniu sukcesów, robieniu kariery, kierowaniu własnym życiem, zdobywaniu uznania, posiadaniu szerokich kontaktów, wszystko to ma służyć także innym ludziom.

W zrealizowaniu misji pomoże posiadanie dużej energii, którą można przekazć innym, urok osobisty.

Sferą komfortu mogą być krótkie podróże dla przyjemności lub nauki, zdobywanie nowych umiejętności, kontakt z dziećmi.

Postrzegasz siebie być może jako osobę utalentowaną, dobrą przyjaciółkę, zdolną do głębokich uczuć, jesteś postrzegana jako osoba charyzmatyczna, posiadająca silną osobowość.

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziekuje za portret psychologiczny .Bardzo dobrze opisany okres dziecinstwa,wychowywalam sie bez ojca ,pozniej byl ojczym tylko pare lat gdyz zmarl.Nastepnie nieudane malzenstwo i rozwod.Ciagla musze walczyc o lepsze jutro ,caly czas jestem samotna,bardzo lubie zawody meskie ,ale boje sie odrzucenia i moze dlatego trudno mi jest nawiazac blizszy kontak z mezczeznami ,bardziej ich traktuje jako kolegow.Jeszcze raz dziekuje.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogę coś jeszcze dodać : masz naprawdę duży potencjał w sobie i możesz wiele osiągnąć. To dotyczy również związku. Przyszły partner może być albo trochę młodszy albo w Twoim wieku. W tym momencie podświadomość wpływa na świadomość, przez to możesz nie ufać mężczyznom i nie spodziewać się po nich niczego dobrego, nie jest łatwo wtedy nawiązać jakąś bliższą relację. Jeśli zmienisz sposób postrzegania mężczyzn, pozbędziesz się lęków z nimi związanych, to zrealizujesz w pełni swój Portret i będziesz kobietą spełnioną.

Pozdrawiam i trzymam kciuki.smilie_girl_021.gif

Link to comment
Share on other sites

Diekuje serdecznie probuje zmienic swoj sposob spostrzegania mezczyzn ale szczerze mowiac nie jest mi latwo a tak bardzo zalezy mi na jednym panu jak nigdy dotadi no i chcialabym cos w koncu osiagnac i byc szczesliwa.

a przy okazji mialam bardzo trudne relacje z rowiesnikami w mlodosci,co rowniez zauwazylas.Jestes osoba niezwykla i niech twoj dar jeszcze bardziej sie rozwija.

Zycze wszystkiego dobrego i Pozdrawiam.

Edited by grace123
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...