Jump to content

Chłopak, rozmowa na gg, paczka ...


Lenka93

Recommended Posts

Wczoraj miałam dość pomieszany sen, i chciałabym się dowiedziec co on oznacza, bo występuje w nim wazna dla mnie osoba - michał (chłopak, który mi sie strasznie podoba, a którego własciwie nie zanm. czasami mówię na niego "piękny"). To jest dośc głupi sen...

 

Zaczyna się od....

 

Siedzę sobie na gg. I nagle dostaję wiadomość od nieznajomego. Ktoś pisze "Cześć, to ja - piekny!". Ja jestem bardzo szczęśliwa, i zaczynam z nim rozmawiać. Nie wiem o czym. Jest koło południa. Słońce świeci i ogółem ładna pogoda. Następnie z niewyjaśnionych przyczyn kończę z nim rozmawiać, i znajduję się jakby kilka godzin/dni póżniej. jest troszkę pochmuriej ale świeci słońce. Znajduję w pokoju paczkę adresowaną do mnie. Wyląda jak zwykła paczka. W takim szarym papierze. Otwieram, i co tam znajduję? spodnie "PIĘKNEGO", jego koszulę i 3 pary skarpetek. Czuję że rozmawialiśmy o tym, że ma mi to przysłać. Spodnie - są oliwkowo zielone, sztruksowe i tak na środku mają wielki pomarańczowy trójkąt. Pamiętam jeszcze że czułam ich zapach - wyprane, lekko używane. O koszuli nic nie wiem. Ale skarpetki były wyjątkowo głupie. W takie wzorki jakie nosza małe dzieci. Pamietam że przytulam się do tych spodni i czuję się jakby to był on (o boże, ale głupie...) i czuję się równiez bezpiecznie i dobrze. a potem sie budzę z uśmiechem na twarzy. Dodam, że wszystko dzieje się w moim pokoju. Gdy dostaje paczkę, lezy ona na łóżku, w sumie tam gdzie zawsze kładę rzeczy. W pokoju nic sie nie zmienia. Jest taki sam jak w realu.

Link to comment
Share on other sites

Lenka93, z przykrością mogę stwierdzić, że to tylko Twoje marzenia realne przeniosły się w sen. Nie sądzę, żeby mogło tutaj być jakiekolwiek zabarwienie futurystyczne. Pamiętaj jednak, że do odważnych świat należy. :smile: Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...