Jump to content

Klątwa!!!!!!!

roza98
 Share

Recommended Posts

Mój niegdyś przyjaciel był od mnie potężniejszym adeptem magii i co chwile rzucał na mnie klątwy żadne zaklęcia ochronne ,kamienie

i amulety nie dawały rady proszę o pomoc z waszej strony!

jakież to? i sprawdziłeś i okazało się że to klątwa i że to twój kolega...

i teraz liczysz na co? parę osób pomodli się za Ciebie i wyślą ci pozytywną energię pewnie... (jak poprosisz jeszcze parę razy :P)

wystarczy? :P

ale możesz zawsze złapać kota sąsiadów, zaciągnąć do piwnicy i złożyć w ofierze demonom które oczywiście rozprawią się z Twoim wrogiem :P:D

Ewentualnie samych sąsiadów w ofierze złożyć. Lepszy efekt. Ale z doświadczenia nie polecam, bo później ludzie pytają siebie nawzajem, gdzie mogli owi sąsiedzi zniknąć i w końcu trop doprowadza psy do piwnicy. Chyba, że Twój demonek...

to tych ludzi też! i psa! :P ale potem fakt- piwnica się wypełni, wapna do posypywania zwłok nie starczy... ale wtedy trzeba szybko zmienić mieszkanie i piwnicę - najlepiej do kraju który nie ma umowy o ekstradycję z Twoim krajem :P

Czy to 98 w Twoim nicku to data Twojego urodzenia....?? A co do anulowania klątw... słyszałem ze skoczenie z mostu lub jakiegoś budynku zdejmuje klątwy ale sprawdzasz na własną odpowiedzialność :)

dziękuja ale nie skorzystam to nie jest moja data moja data to jest 92 a od 98 zajmuje się magią

Po moich precyzyjnych i dokładnych obliczeniach które pochłonęły wiele czasu a także były trochę niebezpieczne wyszło mi że zaczęłaś zajmować się magią mając 6 lat... ja w tym wieku bawiłem się klockami i budowałem zamki... więc widzę że mamy na forum legendarne "Dziecko zrodzone by Tworzyć" lub jak kto woli "Dziecko Mocy"... Ehh nie rób z siebie pośmiewiska i najlepiej wyjdź i nie trzaskaj drzwiami :)

@EDIT Ehh Buddha wyprzedziłeś mnie a chciałem zabłysnąć moją matematyką :/ Szkoda że nie odświeżyłem strony ;/ zmarnowałem tylko cenny czas na obliczenia :)

jakież to? i sprawdziłeś i okazało się że to klątwa i że to twój kolega...

i teraz liczysz na co? parę osób pomodli się za Ciebie i wyślą ci pozytywną energię pewnie... (jak poprosisz jeszcze parę razy :P)

wystarczy? :P

ale możesz zawsze złapać kota sąsiadów, zaciągnąć do piwnicy i złożyć w ofierze demonom które oczywiście rozprawią się z Twoim wrogiem :P:D

i jeszcze kuraka i świnkę morską... ;)

klątwa to bardzo cięzki zarzut tak poważnie..