Skocz do zawartości

Klątwa!!!!!!!


roza98

Rekomendowane odpowiedzi

jakież to? i sprawdziłeś i okazało się że to klątwa i że to twój kolega...

i teraz liczysz na co? parę osób pomodli się za Ciebie i wyślą ci pozytywną energię pewnie... (jak poprosisz jeszcze parę razy :P)

wystarczy? :P

 

ale możesz zawsze złapać kota sąsiadów, zaciągnąć do piwnicy i złożyć w ofierze demonom które oczywiście rozprawią się z Twoim wrogiem :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie samych sąsiadów w ofierze złożyć. Lepszy efekt. Ale z doświadczenia nie polecam, bo później ludzie pytają siebie nawzajem, gdzie mogli owi sąsiedzi zniknąć i w końcu trop doprowadza psy do piwnicy. Chyba, że Twój demonek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tych ludzi też! i psa! :P ale potem fakt- piwnica się wypełni, wapna do posypywania zwłok nie starczy... ale wtedy trzeba szybko zmienić mieszkanie i piwnicę - najlepiej do kraju który nie ma umowy o ekstradycję z Twoim krajem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to 98 w Twoim nicku to data Twojego urodzenia....?? A co do anulowania klątw... słyszałem ze skoczenie z mostu lub jakiegoś budynku zdejmuje klątwy ale sprawdzasz na własną odpowiedzialność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuja ale nie skorzystam to nie jest moja data moja data to jest 92 a od 98 zajmuje się magią

Po moich precyzyjnych i dokładnych obliczeniach które pochłonęły wiele czasu a także były trochę niebezpieczne wyszło mi że zaczęłaś zajmować się magią mając 6 lat... ja w tym wieku bawiłem się klockami i budowałem zamki... więc widzę że mamy na forum legendarne "Dziecko zrodzone by Tworzyć" lub jak kto woli "Dziecko Mocy"... Ehh nie rób z siebie pośmiewiska i najlepiej wyjdź i nie trzaskaj drzwiami :)

 

@EDIT Ehh Buddha wyprzedziłeś mnie a chciałem zabłysnąć moją matematyką :/ Szkoda że nie odświeżyłem strony ;/ zmarnowałem tylko cenny czas na obliczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakież to? i sprawdziłeś i okazało się że to klątwa i że to twój kolega...

i teraz liczysz na co? parę osób pomodli się za Ciebie i wyślą ci pozytywną energię pewnie... (jak poprosisz jeszcze parę razy :P)

wystarczy? :P

 

ale możesz zawsze złapać kota sąsiadów, zaciągnąć do piwnicy i złożyć w ofierze demonom które oczywiście rozprawią się z Twoim wrogiem :P:D

 

i jeszcze kuraka i świnkę morską... ;)

 

klątwa to bardzo cięzki zarzut tak poważnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...