Skocz do zawartości

Igrzyska olimpijskie i delfiny


iskierka91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miałam dzisiaj dziwny sen. Na początku były to igrzyska olimpijskie w Polsce a potem nagłe przeniesienie na igrzyska w całkiem inne miejsce, gdzieś nad morzem. Miały tam być na początku jakieś przedstawienia z udziałem delfinów. Podeszłam tam na plażę i jeden delfin nagle się na mnie rzucił, zaczął lizać, chciałam go odepchnąć ale mi się nie udało. Przyczepił się do mnie, rzucałam mu krążkami które tam mieli Ci z przedstawień żeby popłynął i się odczepił a on po to popłynął i znów do mnie. Nie potrafiłam się go pozbyć i na tym się skończył mój sen. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć o co w nim chodzi, jak go zinterpretować?

[Edit]: dodam jeszcze że działo się to późnym wieczorem, było ciemno i były tam jakieś lampy na tej plaży. No a delfin nie był do mnie negatywnie nastawiony, wydawało mi się że polubił mnie za bardzo i stąd te "napady" na mnie tak jakby "napady radości". Ja się z początku cieszyłam, że mnie jako jedyną wybrał ale to tylko chwila na początku, potem mnie to zaczęło męczyć. Było tam wielu moich znajomych którzy się przyglądali i w sumie sama nie wiedziałam jak mam się zachować jak tylu ludzi na mnie patrzyło.

Mam 19 lat, niedawno zakończył się mój związek, jestem tym strasznie załamana. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie odnośnie tego snu.

Edytowane przez iskierka91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...