Jump to content

Igrzyska olimpijskie i delfiny


iskierka91
 Share

Recommended Posts

Witam

Miałam dzisiaj dziwny sen. Na początku były to igrzyska olimpijskie w Polsce a potem nagłe przeniesienie na igrzyska w całkiem inne miejsce, gdzieś nad morzem. Miały tam być na początku jakieś przedstawienia z udziałem delfinów. Podeszłam tam na plażę i jeden delfin nagle się na mnie rzucił, zaczął lizać, chciałam go odepchnąć ale mi się nie udało. Przyczepił się do mnie, rzucałam mu krążkami które tam mieli Ci z przedstawień żeby popłynął i się odczepił a on po to popłynął i znów do mnie. Nie potrafiłam się go pozbyć i na tym się skończył mój sen. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć o co w nim chodzi, jak go zinterpretować?

[Edit]: dodam jeszcze że działo się to późnym wieczorem, było ciemno i były tam jakieś lampy na tej plaży. No a delfin nie był do mnie negatywnie nastawiony, wydawało mi się że polubił mnie za bardzo i stąd te "napady" na mnie tak jakby "napady radości". Ja się z początku cieszyłam, że mnie jako jedyną wybrał ale to tylko chwila na początku, potem mnie to zaczęło męczyć. Było tam wielu moich znajomych którzy się przyglądali i w sumie sama nie wiedziałam jak mam się zachować jak tylu ludzi na mnie patrzyło.

Mam 19 lat, niedawno zakończył się mój związek, jestem tym strasznie załamana. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie odnośnie tego snu.

Edited by iskierka91
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...