Skocz do zawartości

afera o pomidora


nh00

Rekomendowane odpowiedzi

mialam jakby 2 sny polaczone. 1. to ze poznalam nowego chlopaka i zastanawialam sie ze znajomymi, czy zadzwoni. co w sumie jest 100% odniesieniem do rzeczywistosci. ale nie zalezy mi na nim.

2., to jechalismy autobusem, jakas wycieczka szkolna z liceum (studiuje teraz) i kolezanka nagle wszczyna afere, ze ktos zagial pomidora (chodzi o to, ze pomidor wygladal, jakby byl przeciety nozykiem tak lekko). podejrzenia padly czesciowo na mnie, ale ja mowie, ze nie dotykalam tego pomidora chyba i ze coz tego, ze jest zagiety, przeciez nadaje sie jeszcze do uzycia. zastanawialam sie jednak, czy to przeciecie male moze sprawic, ze on sie zepsuje, czy co.. potem nauczycielka miala zapytac na forum klasy, kto to zrobil i winny mial sie przyznac. ale niestety tu nastapila pobudka;p

 

[ Dodano: 2008-05-11, 12:09 ]

aa i jeszcze mi sie przysnilo dzis, ze przyszly wyniki matury i poprawilam angielski o 12%, co bylo dla mnie sporym zaskoczeniem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tych calych krzywdzeniach, komplikacjach chyba bardziej chodzi o poprzednia osobe, bo tego nowego b. krotko znam.

mozliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...