Skocz do zawartości

tradycyjne


Izabela123

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:)

Ćwiczenie tradycyjne i regulaminowe;)

 

1. czym się zajmuje osoba u której dzisiaj byłam?

2. czy jest kobietą czy mężczyzną?

3. jak wygląda (wiek , typ urody, może cechy charakteru jak ktoś woli)

W drodze powrotnej weszłam w jeszcze jedno miejssce.

4. co tam kupiłam? / co to za miejsce?

5. dlaczego tam weszłam/ dlaczego musiłam to kupić?

 

Odpowiedź jutro (środa) wieczorem.

Edytowane przez Izabela123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lekarka - skojarzyła mi się z pediatrą ale druga mysl to lekarz rodzinny , ale kobieta.

3. Ktotkie, takie do ramion, pokręcone włosy, blond, slomkowe mogą być.Około 40 lat :> z charakteru ciepła, profesjonalistka, niekiedy bardzo dyplomatyczna mimo wszystko.

 

 

ee dzis mi cos chyba nie poszlo.. ;/ moze to sprawa braku skupienia...i 'rozdygotanych' mysli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boz :D i znowu jakis sklep z zabawkami mi sie pokazal... dla dziecka, ale bylas sama wiec cos nie gra..aaaa nie karz mi tego robic wiecje jak widzisz ,ze zle na poczatku :D:D mi sie skojarzylo naprawde z dzieciiaczkiem,ktoremu kupilas ta zabawke, i mialas doniesc moze zokazji jego urodzin... przyszlych.. eeee ;/

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czym się zajmuje osoba u której dzisiaj byłam? Moc - pracą fizyczną, ale bardziej mi się kojarzy z uprawianiem sportu.

2. czy jest kobietą czy mężczyzną? Głupiec - osoba młoda, ale sugerując się kartą wyżej to raczej kobieta

3. jak wygląda (wiek , typ urody, może cechy charakteru jak ktoś woli) - Wieża, Wisielec, Królowa monet - wysoka, szczupła, wyrzeźbione ciało,ciemne włosy, zielone lub piwne oczy.

W drodze powrotnej weszłam w jeszcze jedno miejssce.

4. co tam kupiłam? / co to za miejsce? Mag, Kapłanka - coś ważnego dla siebie, miejsce nieco tajemnicze, magiczne, przytulne z miłą atmosferą, stawiam na książkę w księgarni.

5. dlaczego tam weszłam/ dlaczego musiłam to kupić? Śmierć to był nagły impuls, po prostu pomyślałaś, że musisz to koniecznie mieć.

Edytowane przez Erza
Dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czym się zajmuje osoba u której dzisiaj byłam? Mag uczy może, dużo mówi, coś "wie", może robi coś sama, ma swoją firmę.. potrafi coś z niczego zrobić, może ktoś co ma moc magiczną ;) albo talent jakiś

 

2. czy jest kobietą czy mężczyzną? 5 Monet hehe, ta karta mi obie płcie pokazuje ;) Stawiam na kobietę

 

3. jak wygląda 5 Mieczy jakoś oryginalnie, wyróżnia się w tłumie, może strojem np ma coś charakterystycznego

 

wiek 2 Kielichy kojarzy mi się z równolatkiem Twoim, ewentualnie wiek w sam raz do założenia rodziny :)

 

cechy charakteru Kochankowie ktoś wojowniczy, odważny, ma swoje zdanie i nie boi się go bronić

4. co tam kupiłam? / co to za miejsce? Moc/Umiarkowanie kupiłaś coś o dużej mocy ;) może amulet, coś magicznego.. a może coś ciężkiego, albo coś co przełamuje opór, książka też pasuje..

Miejsce blisko domu chyba, po drodze, ze sklepikiem z aniołkami mi się kojarzy :)

 

5. dlaczego tam weszłam/ dlaczego musiałam to kupić? Koło/Diabeł Weszłaś tam bo los tak chciał ;) może zobaczyłaś kogoś w środku albo Coś zobaczyłaś np na wystawie..A musiałaś to kupić bo zawsze tego szukałaś, może to było jakieś pragnienie Twoje..

Edytowane przez olkacool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Tym diable Oli sądziłabym nawet ,ze to coś co kupiłaś to jakies twoje małe uzaleznienie...;) moze cos do jedzenia :D ;>

 

paczkę papierosów tez dzisiaj kupiłam,

ale to kupuję codziennie, tym razem chodzi o coś, czego nie kupuję każdego dnia :D

 

ale koło, diabeł, śmierć ( u Erzy) - też wymowne...już nic więcej nie powiem:)

Edytowane przez Izabela123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skasowało mi post ...od nowa

 

1. czym się zajmuje osoba u której dzisiaj byłam? rycerz buław,cesarz,siła

Zajmuje się czymś bardzo ważnym.Musiałaś dojechać,ma swoją działalność umie zjednywać sobie ludzi,jakby dodawał sił...Wróż ...Rodin?

2. czy jest kobietą czy mężczyzną? Diabeł,9 mieczy mężczyzną...można by rzec uzależnionym,po przejściach...

3. jak wygląda (wiek , typ urody, może cechy charakteru jak ktoś woli) 4mieczy,Królowa Pucharów,9 buław 40lat,wysoki,szczupły sztywny trochę,wołsy złoto brązowe,oczy niebieskie,zamknięty w sobie.ze zdolnościami ezoterycznymi...

W drodze powrotnej weszłam w jeszcze jedno miejssce.

4. co tam kupiłam? / co to za miejsce? paź pucharów,10 mieczy..poszłaś na cmentarz,kupiłaś jakieś kwiaty w doniczce..

5. dlaczego tam weszłam/ dlaczego musiłam to kupić? As mieczy,2 monet..Chciałaś odciąć jakąś przeszłość od siebie,to był jakby gest wybaczenia....dla spokoju Twojego i osoby zmarłej...ale karty...długo nad nimi myślałam....każda ma inną interpretację... sama jestem ciekawa odpowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czym się zajmuje osoba u której dzisiaj byłam?- VIII monet, Świat

Wykonuje pracę za biurkiem - administracja labo informatyk.

2. czy jest kobietą czy mężczyzną?-IX monet

Jest to mężczyzna

3. jak wygląda (wiek , typ urody, może cechy charakteru jak ktoś woli)-Rycerz mieczy, Ryczerz pucharów

Młody mężczyzna od 25 do 35 lat, o dużym potencjale intelektualnym, włosy ciemnoblond lub jasnokasztanowe, oczy niebieskie bądź piwne.

W drodze powrotnej weszłam w jeszcze jedno miejssce.

4. co tam kupiłam? / co to za miejsce?- Papież

może jakaś książka naukowa, a miejsce może księgarnia albo bilbioteka.

5. dlaczego tam weszłam/ dlaczego musiłam to kupić?-III monety, Król kijów

chcesz nuaczyc się może masz jakiś egzamin czy sprawdzian., nauczyciel sprawdzi wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czym się zajmuje osoba u której dzisiaj byłam? Wieża, 7 kielichów - coś związane z domem, mieszkaniem, może architekt, majster, pośrednictwo nieruchomości, developer, może kredyt na wymarzone mieszkanie (tu jeszcze takie skojarzenie - elektryk)

2. czy jest kobietą czy mężczyzną? 10 kielichów, 6 kijów - hmmm, mężczyzna (który spełnia marzenia)

3. jak wygląda (wiek , typ urody, może cechy charakteru jak ktoś woli) Umiarkowanie - spokojny, zrównoważony, wzbudza zaufanie, nie śpieszy mu się, postawny, wysoki, raczej blondyn w średnim wieku, może miał białe ubranie, koszulę

W drodze powrotnej weszłam w jeszcze jedno miejssce.

4. co tam kupiłam? / co to za miejsce? 3 monety, 9 kielichów/Rycerz buław, 5 mieczy - kupiłaś coś artystycznego, może obraz, rękodzieło, coś co nie jest praktyczne a sprawia przyjemność, coś co się ogląda i podziwia / jakaś pracownia, dużo się tam dzieje, dokonuje jakichś transakcji, może targ, rynek, hala targowa

5. dlaczego tam weszłam/ dlaczego musiłam to kupić?As kijów/3 kielichy, Kapłanka - weszłaś tam bo to był impuls, po prostu musiałaś tam wejść, nie mogłaś się oprzeć / może ma być to prezent dla mamy, przyjaciółki lub siostry, a może kupiłaś to bo sobie obiecałaś jako nagrodę za coś, to coś sprawiło Ci dużą przyjemność

Edytowane przez Villandra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheina:

1. Lekarka - skojarzyła mi się z pediatrą ale druga mysl to lekarz rodzinny , ale kobieta.- tu bardzo blisko, sama widzisz, ale to było drugie miejsce- apteka

2. Ktotkie, takie do ramion, pokręcone włosy, blond, slomkowe mogą być.Około 40 lat :> z charakteru ciepła, profesjonalistka, niekiedy bardzo dyplomatyczna mimo wszystko.

Boz :D i znowu jakis sklep z zabawkami mi sie pokazal... dla dziecka, ale bylas sama wiec cos nie gra..aaaa nie karz mi tego robic wiecje jak widzisz ,ze zle na poczatku :D:D mi sie skojarzylo naprawde z dzieciiaczkiem,ktoremu kupilas ta zabawke, i mialas doniesc moze zokazji jego urodzin... przyszlych.. eeee ;/

 

Erza:

1. czym się zajmuje osoba u której dzisiaj byłam? Moc - pracą fizyczną, ale bardziej mi się kojarzy z uprawianiem sportu.

2. czy jest kobietą czy mężczyzną? Głupiec - osoba młoda, ale sugerując się kartą wyżej to raczej kobieta

3. jak wygląda (wiek , typ urody, może cechy charakteru jak ktoś woli) - Wieża, Wisielec, Królowa monet - wysoka, szczupła, wyrzeźbione ciało,ciemne włosy, zielone lub piwne oczy.

(karta Wieża często pokazuje mi osoby o tzw. Mocnej budowie, nie grupe, ale nie szczupłe, u kobiet ok. rozmiar 40-42- to jako ciekawostka i tu by się zgadzało)[/color]

W drodze powrotnej weszłam w jeszcze jedno miejssce.

4. co tam kupiłam? / co to za miejsce? Mag, Kapłanka - coś ważnego dla siebie, miejsce nieco tajemnicze, magiczne, przytulne z miłą atmosferą, stawiam na książkę w księgarni.

5. dlaczego tam weszłam/ dlaczego musiłam to kupić? Śmierć to był nagły impuls, po prostu pomyślałaś, że musisz to koniecznie mieć.

 

Olkacool

1. czym się zajmuje osoba u której dzisiaj byłam? Mag uczy może, dużo mówi, coś "wie", może robi coś sama, ma swoją firmę.. potrafi coś z niczego zrobić, może ktoś co ma moc magiczną ;) albo talent jakiś

 

2. czy jest kobietą czy mężczyzną? 5 Monet hehe, ta karta mi obie płcie pokazuje ;) Stawiam na kobietę

3. jak wygląda 5 Mieczy jakoś oryginalnie, wyróżnia się w tłumie, może strojem np ma coś charakterystycznego

 

wiek 2 Kielichy kojarzy mi się z równolatkiem Twoim, ewentualnie wiek w sam raz do założenia rodziny :) (ma około 35 lat)

 

cechy charakteru Kochankowie ktoś wojowniczy, odważny, ma swoje zdanie i nie boi się go bronić

 

4. co tam kupiłam? / co to za miejsce? Moc/Umiarkowanie kupiłaś coś o dużej mocy ;) może amulet, coś magicznego.. a może coś ciężkiego, albo coś co przełamuje opór, książka też pasuje..

Miejsce blisko domu chyba, po drodze, ze sklepikiem z aniołkami mi się kojarzy :)

 

5. dlaczego tam weszłam/ dlaczego musiałam to kupić? Koło/Diabeł Weszłaś tam bo los tak chciał ;) może zobaczyłaś kogoś w środku albo Coś zobaczyłaś np na wystawie..A musiałaś to kupić bo zawsze tego szukałaś, może to było jakieś pragnienie Twoje..

 

Arivo:

1. czym się zajmuje osoba u której dzisiaj byłam? rycerz buław,cesarz,siła

Zajmuje się czymś bardzo ważnym.Musiałaś dojechać, ma swoją działalność umie zjednywać sobie ludzi,jakby dodawał sił...Wróż ...Rodin?

2. czy jest kobietą czy mężczyzną? Diabeł,9 mieczy mężczyzną...można by rzec uzależnionym,po przejściach...(jest kobietą, ale ma ciemne, męskie rysy)

3. jak wygląda (wiek , typ urody, może cechy charakteru jak ktoś woli) 4mieczy,Królowa Pucharów,9 buław

40lat,wysoki,szczupły sztywny trochę,wołsy złoto brązowe,oczy niebieskie,zamknięty w sobie.ze zdolnościami ezoterycznymi...

W drodze powrotnej weszłam w jeszcze jedno miejssce.

4. co tam kupiłam? / co to za miejsce? paź pucharów,10 mieczy..poszłaś na cmentarz,kupiłaś jakieś kwiaty w doniczce..

5. dlaczego tam weszłam/ dlaczego musiłam to kupić? As mieczy,2 monet..Chciałaś odciąć jakąś przeszłość od siebie,to był jakby gest wybaczenia....dla spokoju Twojego i osoby zmarłej...ale karty...długo nad nimi myślałam....każda ma inną interpretację... sama jestem ciekawa odpowiedzi..

 

akszeinga1985

1. czym się zajmuje osoba u której dzisiaj byłam?- VIII monet, Świat

Wykonuje pracę za biurkiem - administracja labo informatyk.

2. czy jest kobietą czy mężczyzną?-IX monet

Jest to mężczyzna

3. jak wygląda (wiek , typ urody, może cechy charakteru jak ktoś woli)-Rycerz mieczy, Ryczerz pucharów

Młody mężczyzna od 25 do 35 lat, o dużym potencjale intelektualnym, włosy ciemnoblond lub jasnokasztanowe, oczy niebieskie bądź piwne.W drodze powrotnej weszłam w jeszcze jedno miejssce.

4. co tam kupiłam? / co to za miejsce?- Papież

może jakaś książka naukowa, a miejsce może księgarnia albo bilbioteka.

5. dlaczego tam weszłam/ dlaczego musiłam to kupić?-III monety, Król kijów

chcesz nuaczyc się może masz jakiś egzamin czy sprawdzian., nauczyciel sprawdzi wiedzę.

 

Villandra

1. czym się zajmuje osoba u której dzisiaj byłam? Wieża, 7 kielichów - coś związane z domem, mieszkaniem, może architekt, majster, pośrednictwo nieruchomości, developer, może kredyt na wymarzone mieszkanie (tu jeszcze takie skojarzenie - elektryk)

2. czy jest kobietą czy mężczyzną? 10 kielichów, 6 kijów - hmmm, mężczyzna (który spełnia marzenia)

3. jak wygląda (wiek , typ urody, może cechy charakteru jak ktoś woli) Umiarkowanie - spokojny, zrównoważony, wzbudza zaufanie, nie śpieszy mu się, postawny, wysoki, raczej blondyn w średnim wieku, może miał białe ubranie, koszulę

W drodze powrotnej weszłam w jeszcze jedno miejssce.

4. co tam kupiłam? / co to za miejsce? 3 monety, 9 kielichów/Rycerz buław, 5 mieczy - kupiłaś coś artystycznego, może obraz, rękodzieło, coś co nie jest praktyczne a sprawia przyjemność, coś co się ogląda i podziwia / jakaś pracownia, dużo się tam dzieje, dokonuje jakichś transakcji, może targ, rynek, hala targowa

5. dlaczego tam weszłam/ dlaczego musiłam to kupić?As kijów/3 kielichy, Kapłanka - weszłaś tam bo to był impuls, po prostu musiałaś tam wejść, nie mogłaś się oprzeć / może ma być to prezent dla mamy, przyjaciółki lub siostry, a może kupiłaś to bo sobie obiecałaś jako nagrodę za coś, to coś sprawiło Ci dużą przyjemność

 

Odpowiedzi:

1. czym się zajmuje osoba u której dzisiaj byłam? Jest księgową, prowadzi biuro rachunkowe, własna działalność

2. czy jest kobietą czy mężczyzną?- jest kobietą

3. jak wygląda (wiek , typ urody, może cechy charakteru jak ktoś woli) – około 35 –40 lat, mocna budowa ciała, włosy ciemne, do ramion, spokojna, ale rzeczowa, wzbudza zaufanie, ma wadę wzroku, była ubrana w bluzkę z rzucającym się w oczy nadrukiem

W drodze powrotnej weszłam w jeszcze jedno miejssce.

4. co tam kupiłam? / co to za miejsce? – to apteka, weszłam po leki na przeziębienie

5. dlaczego tam weszłam/ dlaczego musiłam to kupić?- po pierwsze poczułam nagły impuls, żeby tam wejść, a było obok, w drodze do domu. Po drugie po to, aby zwalczyć początki choroby, która mnie zaczęła męczyć (jakiś wirus wstrętny).

 

Dziękuję wam za uczestnictwo, byliście świetni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...