Jump to content

krótka zamieć , zachód słońca


ryba969
 Share

Recommended Posts

Witam oto mój kolejny sen:

Śniło mi się że siedzę na łóżku po turecku , może medytowałem tego nie wiem , łóżko było na polu na łące niedaleko rosło drzewo którego w rzeczywistości nie ma. okolica wyglądała jak w trakcie opadów deszczu lub po nich. Siedząc na łóżku widziałem zbierające się ciemne chmury. Nagle zaczął padać śnieg , była to zamieć/burza śnieżna , śnieg padał dość intensywnie. Nagle widzę kumpla mówiłem mu że u mnie padał śnieg potwierdził że i u niego miało to miejsce. Jest już po burzy okolica wygląda jak po wiosennym deszczu(w trakcie rozmowy z kumplem) ... na końcu snu widzę zachód słońca w zimie(z tego co pamiętam zachód słońca nad lasem, ale moge się mylić co do lasu, na 100% zachód słońca). Sen miał miejsce po medytacji ok 5:30 rano

To co mnie w nim dziwi to nagła zmiana pogody i pór roku na początku była jakby wiosna/lato(Gdy widziałem to drzewo) a potem burza śnieżna i zima na końcu snu.

 

Bardzo proszę o interpretacje

Edited by ryba969
Link to comment
Share on other sites

Witam!

Nie będę ci go interpretował bo ziterpretujesz go sam, ja ci tylko podpowiem co znaczą poszczególne symbole do ciebie będzie dopasowanie do twojej sytuacji i znalezienie zanaczenia.

Siedzisz po turecku jest to pozycja kiedy nasz kręgosłup jest "przewodnikiem energii świata" od czkry korzenia do czkry korony (sam piszesz że mogłeś medytować). To że znajdujesz się na łące, świadczy o tym że znikają ograniczenia - ściany otwierasz się na świat dodatkwo łaką jest symbolem życia. Zostaje ci tylko łóżko - wskazanie że w śnie również sie otwierasz na inne postrzeganie świata jest to powtórzone w symbolu drzewa ( te same znaczenie jak przy pozysji po turecku) drzewo coś co łączy zimię z niebem, materię z duchem używając przenośni to "taki żywy most do Boga". To ze jest po deszczu ja uważam ze jest to "oczyszczenie", spłukanie z kurzu codzienności. Snieg to umartwienie, hibernacja pogrążnie się w niebycie te samo znzczenie można przypisać zachodowi słońca, koniec dnia udajemy się na spoczynek. Tu musisz juz sam pokombinować bo moim zdaniem to odnosi sie do łozka i medytacji ale głowy bym nie dał.

Sorki nie zauważyłem ostaniego zdania to jest cała interpretacja: wiosna lato( drzewo) - medytacja, śnieg zima - sen.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...