Jump to content

Czy ktoś pomoże?


drezno
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie i proszę o pomoc.

Sytuacja jest taka, że znajomy rozwodził się z żoną, ale teraz z powodów finansowych chciałby znowu wrócić do domu. W pytaniu "co mu serce zaspokoi" wyszły karty: walet pik, walet trefl, 10 trefl, walet karo. Tę karty czyta się od prawej do lewej.

Czy to znaczy "nadzieja na rozwód się nie spełni" czy "nadzieja na rozwód się spełni"? Te walety pik i trefl to rozstanie, ale nie mogę rozgryźć czy 10 i walet karo oznaczają, że ten rozwód nastąpi, czy też nie i on spokojnie wróci do domu.

Wielkie dzięki dla pomagaczy :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za pomoc, ale mam jeszcze jedno pytanie. Wyszło mi to w kupce "co mu serce zaspokoi" i trochę mnie to zdezorientowało, bo skoro on chce wrócić do domu, to powinno wyjść w kupce np. "czego się nie spodziewa" czy jakoś tak. Pokazanie się tych kart w kupce j.w. powinno wskazywać na spełnienie się nadziei, czyli powrót. Czy to jest możliwe, że odpowiedź wyszła w takiej kupce, bo on tak naprawdę nie chciałby wrócić gdyby nie kwestie finansów? Czyli tutaj pokazałyby się podświadome nadzieje, a nie te deklarowane? Czy na takie rzeczy trzeba zwracać uwagę przy odpowiedziach kart?

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, czasami się zdarza, że odpowiedź pojawia się w innej kupce niż teoretycznie umawiamy się z kartami, dlatego trzeba czytać je całościowo.

Kwestie finansowe też się tu pokazują, pan ma problem i chciałby, żeby żona mu pomogła, jednak ona raczej machnie na niego ręką i pan pozostanie z niczym.

Na wszystko trzeba zwracać uwagę. Trzeba patrzeć całościowo na rozkład, ale też ważna jest każda jedna karta, jak i ich połączenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...