Jump to content

mam proźbę o inpretacje snu!!

niespokojnysen
 Share

Recommended Posts

pojawiło mi się w śnie kilka znaków i według sennika znaczą wszystkie co innego!! PRACA KOBIETA PIASEK I UPADEK A RACZEJ LOT Z DUŻEJ WYSOKOŚCI I ZDALA WODA!! proszę o pomoc zerwałem się niespokojny jak nigdy!!

najpierw była jakaś impreza w super lokalu ale nie jakaś dyskoteka tylko poważna impreza na której dostałem prace od właściciela. w pracy zaczeła się się walka o bycie prawą ręką szefa z jakąś dziewczyną z którą się później w sobie zakochaliśmy. byliśmy nad jakąś wodą nie wydawał mi się duży nasym i podnosiliśmy go piaskiem i patykami z wikliny. szef chciał skończyć naszą rywalizacje i kazał nam ją skończyć z tą dziewczyną z którą się w sobie zakochaliśmy ale my nie chcieliśmy i wspinałem się na nasyp piaskowy na którym gdzieś się się za bardzo wychyliłem i leciałem z niego w stronę wody ale nie pamiętam jej koloru i nie wiem czy wpadłem do niej pamiętam krzyk tej dziewczyny i jak się obudziłem!

Piasek w tym śnie to przede wszystkim pozbycie się złudzeń piasek to niestabilna sytuacja w której się znajdujesz to może być praca, uczucia lub inny problem jaki masz obecnie, sen mówi o ostrzeżeniu przed intrygami a także obelgami spowodowane to jest brakiem twojej wiary w swoje siły i umiejętności. Bądź bardziej stanowczy.

Edited by Tęcza