Jump to content

mam proźbę o inpretacje snu!!


niespokojnysen
 Share

Recommended Posts

pojawiło mi się w śnie kilka znaków i według sennika znaczą wszystkie co innego!! PRACA KOBIETA PIASEK I UPADEK A RACZEJ LOT Z DUŻEJ WYSOKOŚCI I ZDALA WODA!! proszę o pomoc zerwałem się niespokojny jak nigdy!!

Link to comment
Share on other sites

najpierw była jakaś impreza w super lokalu ale nie jakaś dyskoteka tylko poważna impreza na której dostałem prace od właściciela. w pracy zaczeła się się walka o bycie prawą ręką szefa z jakąś dziewczyną z którą się później w sobie zakochaliśmy. byliśmy nad jakąś wodą nie wydawał mi się duży nasym i podnosiliśmy go piaskiem i patykami z wikliny. szef chciał skończyć naszą rywalizacje i kazał nam ją skończyć z tą dziewczyną z którą się w sobie zakochaliśmy ale my nie chcieliśmy i wspinałem się na nasyp piaskowy na którym gdzieś się się za bardzo wychyliłem i leciałem z niego w stronę wody ale nie pamiętam jej koloru i nie wiem czy wpadłem do niej pamiętam krzyk tej dziewczyny i jak się obudziłem!

Link to comment
Share on other sites

Piasek w tym śnie to przede wszystkim pozbycie się złudzeń piasek to niestabilna sytuacja w której się znajdujesz to może być praca, uczucia lub inny problem jaki masz obecnie, sen mówi o ostrzeżeniu przed intrygami a także obelgami spowodowane to jest brakiem twojej wiary w swoje siły i umiejętności. Bądź bardziej stanowczy.

Edited by Tęcza
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...