Skocz do zawartości

kot


alicjaZkrainyCzarów

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w pokoju z Tatą. Słysze ,że on coś mów,i ale nie moge zrozumiec, jest jakis smutny ,ktos mu odpowiada, widze kota, który jest na biurku. To kot mojej koleżanki( tak jest we snie),pytam się; Tato z kim rozmawiasz? lekko zaniepokojona... A z nią! Tata wskazuje na kota. Z nią? tzn mówisz do niej? Tak, własnie tak odpowiada tata .Kątem oka zerkam na kotke już wiem ,że to ona:)jestem wystraszona bo wyraznie słyszałam cienki głosik, który odpowiadał Tacie.Tata podchodzi do mnie i mówi: no to ja już pójde! ja nachylam się nad kotem bo doskoczył do mojej nogi, ociera się o nią, chce go pogłaskać a on mnie gryzie!,trzymam go za kark i wołam: Tato wracaj ten kot mnie gryzie, zwalniam uchwyt ale kot dalej gryzie i drapie,tata podchodzi , razem nachylamy sie nad kotem. Tata trzyma mu pysk i wykrzywia mu w pysku zęba ,który sie ruszał, kot sie uspokaja ale cięzko dyszy.Zaglądam do jego rozdziawionego pyszczka i widze zabawke mojego syna ,małą lokomotywe, która utknęła mu w PYSZCZKU. Chwytam za koniec i pomału wyciągam.. w między czasie wołajac :Tato pomóż mi !tata patrzy jak wyciągam i kiedy jest po wszystkom wychodzi. Strasznie mi ,żal kota, który leży i oddycha z ulgą jest bardzo słaby. Mówie do niego głaskając jego szare futerko :biedaczku tak się męczyłes a ja myslałam ,że chcesz mi zrobić krzywde o mało ja Ci jej nie zrobiłam, a to Ty potrzebowałes pomocy... i koniec. przepraszam za błędy, ale ten sen był taki wyrazny! nie wiem co oznaczał, jak ktos przebrniE przez tą grafomanie to prosze o interpretacje.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...