Jump to content

Dręczący i przykry sen


Miragena
 Share

Recommended Posts

Witam moi drodzy.

Mam problem z interpretacją snu który prześladuje mnie już jakiś spory czas , był przykry , nieprzyjemny i nie mogę go zebrać 'do kupy'

 

Otóż był on trochę bez sensu , więc tak:

 

Szłam przez moją drogę do domu , był szare, pochmurne niebo. Pogoda deszczowa , kałuże , błoto , narzędzia robotników którzy robili drogę. Weszłam do pierwszego sklepu i chciano mi sprzedać papierosy ( które popalam od czasu do czasu , widziałam opakowanie) , następnie poszłam do drugiego sklepu, gdzie były wypełnione półki - lecz nie wszystkie. Ustałam z kimś i zapaliłam tam papierosa o ile dobrze pamiętam. Później widziałam mojego martwego kolegę który leżał z martwym białym szczurem, bardzo mi się szkoda zrobiło tego szczura więc próbowałam go budzić , wskrzesić ale niestety nic to nie pomogło.

 

 

Drugi sen który miałam - bałam się że spadnę z wielkich , piaskowych gór nad Wisłą , płynęłam łódką po tej Wiśle między jakimiś krzakami i inną roślinnością.

Link to comment
Share on other sites

Takie przykre obrazy bywają sennym odbiciem równie przykrych sytuacji z życia realnego. Czy aby nie przeżywasz jakiegoś dołka? Sen powtarzający się jest ważną informacją, że sytuacja do której się odnosi jest rozciągnięta w czasie -trwa bądź co jakiś czas powtarza się.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Skupię się na twoim pierwszym śnie bo wydaje mi się że wiem co znaczy.

Droga po której idziesz - to twoja droga życiowa, to że jest pochmurnie i szaro wskzauje że coś "jest nie halo" jest cos co nipokoi twoją podświadomość. Moim zdaniem ten "alarm" podświadomości dotyczy sposobu odżywiania się oraz używek a konkretnie paierosów. Wskazuje na to że robisz zakupy w sklepie (sny sklepowe wskazują przeważnie na niodpowiednią dietę lub co częste u kobiet drastyczne i wyniszczajace odchudzanie). W drugim sklepie na półkach czegos brakuje - to jest wskazanie że twój spsób odżywiania się powoduje braki czegoś w organiźmie. Dodatkowo jest to podkeślone widokiem martwego kolegi oraz martwego białego szczura (szczur jako szkodnik coś co niszczy podstępnie i niewidocznie).

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...