Skocz do zawartości

Ćwiczenie nr 2 :)


Gość Erza

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkałam się dziś o 15 z pewną osobą.

 

1. Kim jest ta osoba? (kobieta? mężczyzna?)

2. Jak wygląda?

3. Kim jest dla mnie?

4. Jak długo się znamy?

5. Jak doszło do naszego poznania?

6. Jaki zawód wykonuje ta osoba?

 

Zapraszam wszystkich chętnych :)

 

Odpowiedź w piątek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kim jest ta osoba? (kobieta? mężczyzna?) facio :)

2. Jak wygląda? Blondyn,niebieskie oczy...chociaz mam takei przeblyski jakby ciemno zielone

3. Kim jest dla mnie? Dobrym kolegą

4. Jak długo się znamy? 2 lata będą.

5. Jak doszło do naszego poznania? Na imprezie - wsród znajomych /ew, kolega ze studiów.

6. Jaki zawód wykonuje ta osoba? Boze makler giełdowy pierwsza mysl - chyba wymiekam :D

 

 

ale z sheiną jest wesoło ;P.... ;]

 

Zapraszam wszystkich chętnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałam się dziś o 15 z pewną osobą.

 

1. Kim jest ta osoba? (kobieta? mężczyzna?)- 4 puch, 7 buł- mężczyzna

2. Jak wygląda? - Król Buław, 9 buław, walet mieczy- do 35 lat, postawny, brązowe włosy, ciemne oczy, pewna siebie postawa

3. Kim jest dla mnie?- 9 Mieczy- albo były chłopak, albo dobry przyjaciel, z którym przeimprezowawałaś niejedną noc i nieraz mu w rękaw płakałaś

4. Jak długo się znamy?- Eremita, Głupiec- od dziecinstwa lub od czasu studiów

5. Jak doszło do naszego poznania?- 5 den, 3 mieczy- jedno z was miało wtedy kłopoty, było załamane, może i jedno i drugie cierpiało, może podczas jakiejś smutnej imprezy, albo w banku, kiedy nie chcieli Ci udzielić kredytu:)

6. Jaki zawód wykonuje ta osoba?- rycerz den, walet puch.- doradca finansowy? coś z finanasami mi się kojarzy...i ewentualnie z kontaktami z ludźmi

 

Pozdrawiam:)

Edytowane przez Izabela123
dopiski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałam się dziś o 15 z pewną osobą.

 

1. Kim jest ta osoba? (kobieta? mężczyzna?)-IV monety, X monet, Królowa kijów

Jest to kobieta, która liczy tylko na siebie, ,ma duża rodzinę.

2. Jak wygląda? -IXmieczy, as pucharów- oczy jasne, włosy kasztanowe lub ciemnoblond

3. Kim jest dla mnie?-Walet kijów

Może to twoja przyjaciółka? albo bliska krewna

4. Jak długo się znamy?-Słońce

pół roku albo długo się znacie

5. Jak doszło do naszego poznania?-IV puchary

Gdy byłaś zdołowana,zniechęcona, przypadkowo się poznaliscie.

6. Jaki zawód wykonuje ta osoba?-Umiarkowanie, Kochankowie

Ma dobrą pracę, w której liczy się empatia i życzliwość dla innych, może opeikunka,pielęgniarka, lekarz, albo sprzedawca w sklepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kim jest ta osoba? (kobieta? mężczyzna?) Król kielichów mężczyzna

2. Jak wygląda? Śmierć szczupły, albo normalnej budowy, duże ładne oczy, może smutne nieco

3. Kim jest dla mnie? Świat przyjaciel, chłopak, brat

4. Jak długo się znamy? 6 Kielichów z dzieciństwa, lub odkąd pamiętasz ;)

5. Jak doszło do naszego poznania? cesarzowa wasze mamy się znają, albo macie wspólną. ewentualnie przez koleżankę

6. Jaki zawód wykonuje ta osoba? Paź Mieczy chyba dużo głosem musi zdziałać i to wojowniczo dosyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kim jest ta osoba? (kobieta? mężczyzna?) 4 buław...mężczyzna

2. Jak wygląda? 5 buław,sąd....szczupły,blondyn,niebieskie oczy lub szare

3. Kim jest dla mnie? 9 pucharów...przyjaciel ,wujek... kimś kto w Twoje życie wniósł trochę szczęścia...

4. Jak długo się znamy?...świat..21 lat..albo 2.

5. Jak doszło do naszego poznania? słońce... na wakacjach albo w jakiejś okoliczności w której najważniejsze było dziecko...w letnich miesiącach

6. Jaki zawód wykonuje ta osoba? Księżyc...psycholog,alko ktoś związany z kinem,filmem...

 

nie jestem w formie chyba nic z tego....choróbsko mnie dopadło ...Do poniedziałku odpuszczam...zajrzę wieczorkiem na weryfikację...Pozdrawiam Was kobitki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kim jest ta osoba? (kobieta? mężczyzna?) -Śmierć, 4 buławy, 2 kielichy - stawiam, że mężczyzna, bliski Twemu sercu, spotkałaś go w przełomowym momencie Swego życia, zmienił Twoje życie

2. Jak wygląda? Kochankowie, Świat, 8 buław - starszy od Ciebie, ciemne włosy, energiczny, wszędzie go pełno, otwarty na ludzi, może często podróżuje,

3. Kim jest dla mnie? Król monet, Królowa kielichów - może kimś, kto zapewnił Ci bezpieczeństwo, łączą Was jakieś interesy, pieniądze, przyjaciel, opiekun, może dalsza rodzina, kuzyn

4. Jak długo się znamy? As kielichów, Wisielec - od młodości, od dziecka, ale jakiś czas Wasze kontakty były w zawieszeniu

5. Jak doszło do naszego poznania? - 5 kielichów, Sprawiedliwość,8 mieczy - cierpiałaś (może po odejściu kogoś albo problemy ze sobą), czułaś się jak w pułapce a on wskazał Ci drogę, pomógł Ci, zakończył cierpienie, pomógł dojść do równowagi

6. Jaki zawód wykonuje ta osoba? Słońce terapeuta, naukowiec (fizyk, astrolog), psycholog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheina

 

1. Kim jest ta osoba? (kobieta? mężczyzna?) facio :)

2. Jak wygląda? Blondyn,niebieskie oczy...chociaz mam takei przeblyski jakby ciemno zielone

3. Kim jest dla mnie? Dobrym kolegą

4. Jak długo się znamy? 2 lata będą.

5. Jak doszło do naszego poznania? Na imprezie - wsród znajomych /ew, kolega ze studiów.

6. Jaki zawód wykonuje ta osoba? Boze makler giełdowy pierwsza mysl - chyba wymiekam :D

 

Andola

 

1. Kim jest ta osoba? (kobieta? mężczyzna?)- 4 puch, 7 buł- mężczyzna

2. Jak wygląda? - Król Buław, 9 buław, walet mieczy- do 35 lat, postawny, brązowe włosy, ciemne oczy, pewna siebie postawa

3. Kim jest dla mnie?- 9 Mieczy- albo były chłopak, albo dobry przyjaciel, z którym przeimprezowawałaś niejedną noc i nieraz mu w rękaw płakałaś

4. Jak długo się znamy?- Eremita, Głupiec- od dziecinstwa lub od czasu studiów świetne karty :)

5. Jak doszło do naszego poznania?- 5 den, 3 mieczy- jedno z was miało wtedy kłopoty, było załamane, może i jedno i drugie cierpiało, może podczas jakiejś smutnej imprezy, albo w banku, kiedy nie chcieli Ci udzielić kredytu:)

6. Jaki zawód wykonuje ta osoba?- rycerz den, walet puch.- doradca finansowy? coś z finanasami mi się kojarzy...i ewentualnie z kontaktami z ludźmi

 

Akszeinga

 

1. Kim jest ta osoba? (kobieta? mężczyzna?)-IV monety, X monet, Królowa kijów

Jest to kobieta, która liczy tylko na siebie, ,ma duża rodzinę.

2. Jak wygląda? -IXmieczy, as pucharów- oczy jasne, włosy kasztanowe lub ciemnoblond

3. Kim jest dla mnie?-Walet kijów

Może to twoja przyjaciółka? albo bliska krewna

4. Jak długo się znamy?-Słońce

pół roku albo długo się znacie

5. Jak doszło do naszego poznania?-IV puchary

Gdy byłaś zdołowana,zniechęcona, przypadkowo się poznaliscie.

6. Jaki zawód wykonuje ta osoba?-Umiarkowanie, Kochankowie

Ma dobrą pracę, w której liczy się empatia i życzliwość dla innych, może opeikunka,pielęgniarka, lekarz, albo sprzedawca w sklepie? - strzał w 10 :)

 

Olkacool

 

1. Kim jest ta osoba? (kobieta? mężczyzna?) Król kielichów mężczyzna

2. Jak wygląda? Śmierć szczupły, albo normalnej budowy, duże ładne oczy, może smutne nieco

3. Kim jest dla mnie? Świat przyjaciel, chłopak, brat

4. Jak długo się znamy? 6 Kielichów z dzieciństwa, lub odkąd pamiętasz ;)

5. Jak doszło do naszego poznania? cesarzowa wasze mamy się znają, albo macie wspólną. ewentualnie przez koleżankę

6. Jaki zawód wykonuje ta osoba? Paź Mieczy chyba dużo głosem musi zdziałać i to wojowniczo dosyć..

 

Arivo

 

1. Kim jest ta osoba? (kobieta? mężczyzna?) 4 buław...mężczyzna

2. Jak wygląda? 5 buław,sąd....szczupły,blondyn,niebieskie oczy lub szare

3. Kim jest dla mnie? 9 pucharów...przyjaciel ,wujek... kimś kto w Twoje życie wniósł trochę szczęścia...

4. Jak długo się znamy?...świat..21 lat..albo 2. - no nieco więcej, ale blisko :)

5. Jak doszło do naszego poznania? słońce... na wakacjach albo w jakiejś okoliczności w której najważniejsze było dziecko...w letnich miesiącach

6. Jaki zawód wykonuje ta osoba? Księżyc...psycholog,alko ktoś związany z kinem,filmem...

 

Villandra

 

1. Kim jest ta osoba? (kobieta? mężczyzna?) -Śmierć, 4 buławy, 2 kielichy - stawiam, że mężczyzna, bliski Twemu sercu, spotkałaś go w przełomowym momencie Swego życia, zmienił Twoje życie

2. Jak wygląda? Kochankowie, Świat, 8 buław - starszy od Ciebie, ciemne włosy, energiczny, wszędzie go pełno, otwarty na ludzi, może często podróżuje,

3. Kim jest dla mnie? Król monet, Królowa kielichów - może kimś, kto zapewnił Ci bezpieczeństwo, łączą Was jakieś interesy, pieniądze, przyjaciel, opiekun, może dalsza rodzina, kuzyn

4. Jak długo się znamy? As kielichów, Wisielec - od młodości, od dziecka, ale jakiś czas Wasze kontakty były w zawieszeniu był taki moment

5. Jak doszło do naszego poznania? - 5 kielichów, Sprawiedliwość,8 mieczy - cierpiałaś (może po odejściu kogoś albo problemy ze sobą), czułaś się jak w pułapce a on wskazał Ci drogę, pomógł Ci, zakończył cierpienie, pomógł dojść do równowagi

6. Jaki zawód wykonuje ta osoba? Słońce terapeuta, naukowiec (fizyk, astrolog), psycholog blisko :)

 

Odpowiedź

1. To kobieta.

2. Niewysoka, szczupła szatynka (ciemne włosy), oczy niebieskie.

3. To moja najlepsza przyjaciółka.

4. Całe życie się znamy. :) Przeszło 23 lata. :)

5. Nasze mamy się poznały, kiedy jej mama była w ciąży, a ja już byłam na świecie. Było to na spacerze. :)

6. Jest pielęgniarką.

 

Dziewczyny, dzięki za udział w ćwiczeniu.

Gratulację dla Akszeingi. :) Byłaś najlepsza. :)

Olu 6 kielichów świetnie określiła czas. :)

Edytowane przez Erza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...