Skocz do zawartości

Pytanie o porade co zrobic..?


misiaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem i nie wiem jak sobie dalej z tym radzic chodzi mi ogolnie o caloksztalt mojego zycia;/

nic mi nie wychodzi za co sie nie wezme odnosze porazke np.studia bedac na 2 roku nie zdalam egzaminu skierowano mnie na powtarzanie semsesrtu chodzilam na korepetycje uczylam sie i co nie zaliczylam znowu egzaminu przez co braklo mi punktow do dostania sie na kolejny semestr jak sie okazalo na mojej karcie byl blad skierowano mnie do innego egzaminatora pomimo,ze napisalmam podania itd skreslili mnie i mam czekac kolejne pol roku na wznowienie i ponosic ogromne koszty a finansowo sie mi nie przelewa:(moim kolezankom uznali dodatkowe terminy mi nie dziwne prawda:( nastepnie przyjaznie wszelkie jakie zawieram i sie zaangazuje koncza sie bolesnie :( nawet w milosci nic nie wychodzi zakochalam sie strasznie ten ktos dawal mi mylne znaki i skoncyzlo sie na tym,ze on jest szcesliwie zakochany w innej osobie a ja nadal sama :(ogolnie mam opinie dobrego czlowieka bardzo duzo daje z siebie innym a za to nic do mnie nie wraca caly czas mam pod gorke nie jestem szczesliwym czlowiekiem malo to boje sie smiac bo zaraz cos sie dzieje.Jak temu zaradzic czy to jakies fatum nie wiem doradzcie cos przepraszam za rozpiske :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jakies fatum nie wiem doradzcie cos przepraszam za rozpiske :(

przede wszystkim - za co przepraszasz?

Znajdź sobie w internecie (np. na chomikuj) film Sekret (fragmenty są chyba na youtube), względnie książkę o tym samym tytule - i przeczytaj/obejrzyj, przemyśl i zastosuj - a przede wszystkim uwierz w siebie i zacznij myśleć bardziej pozytywnie...

 

(i naucz się odkochiwać, serio - to ważna umiejętność...:))

 

Żadne fatum nie istnieje - możemy co najwyżej my sami ściągać na siebie niepowodzenia. Ale jeśli chcesz sprawdzić - poproś we właściwym dziale o wróżbę w tej sprawie

Względnie módl się i poproś o "modły" i "przesyłkę specjalną z pozytywną energią" na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Buddha :) zadałam na dziale wróżb pytanie i dostałam odpowiedz:D za którą jeszcze raz dziękuję Goya :) takie 2 pozytywne kopniaki biore sie za siebie i moje życie :) moze za szybko ale od dzisiejszego poranka juz zaczelam myslec krok po kroczku pozytywnie nawet wybiegajac bardzo na przod czas pokaze co z tego bedzie:)

Pozdrawiam:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...