Jump to content

Spadanie


kaydee
 Share

Recommended Posts

Zeszlej nocy przysnil mi sie dziwny sen. Bylam na placu zabaw, na samej gorze drabinek. Z jakiegos powodu musialam zejsc, ale drabinki konczyly sie wysko nad ziemia, wiec zeby zejsc musialam zjechac na rurze na dol lub zeskoczyc. Sen powtorzyl sie kilka razy tej samej nocy, tylko ze za kazdym razem probowalam zejsc w inny sposob. Najpierw po drabinkach, nie utrzymalam sie i spadlam. Potem po rurze, ale rowniez sie poscilam i spadlam. Raz zeskoczylam z samej gory. Za kazdym razem kiedy spadalam, przebudzalam sie i z powrotem zasypialam. Czy ktos wie co ten sen moze oznaczac? Najdziwniejsze jest to ze sen powtarzal sie kilka razy - zawsze tak samo sie zaczynal i zawsze spadalam pod koniec.

 

(przepraszam za brak polskich znakow, mieszkam za granica)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli byłaś na samej górze na drabinie to czeka cię awans zawodowy , który możesz zawdzięczać własnej pracowitości wytrwałości w dążeniu do wytyczonego celu, ale tu jakby się coś zaczyna dziać musisz schodzić z tej pozycji czyli coś się zacznie dziać schodzenie to by zapowiadało niepewna sytuację w najbliższym czasie zawodowa lub inny problem który masz obecnie, sen mówi o zwróceniu uwagi na sprawy które mogą być niestabilne w najbliższy czasie katastrofy nie widzę ale zwrócić uwagę co się dzieje wokół twojej osoby bardziej uważać na sprawy ważne zawodowe.

Link to comment
Share on other sites

Sny o schodzeniu w dół można interpretować (według np. interpretacji Junga) jak o zbliżaniu się do nieświadomych części psychiki, rzeczy, które na co dzień są gdzieś zakopane, zapomniane, wyparte. Wielu pacjentów Junga miało w czasie terapii sny o schodzeniu do piwnicy czy tunelu...

Ja bym to widziała właśnie jako sygnał od Twojej nieświadomej części psychiki, że powinnaś czegoś się dowiedzieć o sobie, ale pojawiają się przeszkody w postaci jakiejś 'przepaści' do przeskoczenia. Nie ma rady trzeba puścić się i przeskoczyć, żeby dotrzeć do ziemi. :) Sen jest wielką metaforą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...