Skocz do zawartości

Płonący koścół


greeneyes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bardzo prosze o interpretacje tego snu bo nie wiem co to oznacza a podejrzewam ze jest tu ktoś kto się na tym zna.

Śnilo mi się że stałam przed kosciolem i widialam jak płonie zaczeła plonąć wieża tam zobaczylam ogień ( bez dymu) pózniej zaczął plonąc cały kościół stałam i patrzyłam przyjechała straż ale nie zdązyli ugasić kościół palił się byłogień ale nie bylo dymu

Potem snił mi się wielki doslownie wielki krokodyl który był przede mną bardzo się bałam czulam że strach mnie ''paraliżuje''podeszło kilku mężczyzn i zabrali go . potem śnilo mi sie że jechałam w nocy na jakąś wycieczke autobusem z moją córeczką ale bez męża.

ten sen był bardzo realistyczny prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sen jest takim przekazem zmian - jakby cos w twoim życiu coś bardzo ważnego, jakiś pogląd, przekonanie w przeciągu jednej chwili zamieniły sie w popiół. Pożar zaczyna się od wieży - wieża od dawien dawna oznacza kontakt z Bogiem, siłami wyższymi ale odnosząc sie do XVI Willkiego Arkana w tarocie moze symbolizować również rodzinę stąd na tą wycieczkę ( dalsza droga życiowa) jedziesz sama z córką. Ogień dodatkowo może symbolizować uczucia co by utwierdzało w tym że sprawa dotyczy uczuć. Dochodzimy do krokodyla - krokodyl w snach jest typowym symbolem zagrożenia i tu powinnaś się zastanowić czy sen jest ostrzeżeniem przed domową kłutnią (pożar kościoła)czy jakimiś zdarzeniami losowymi dotyczącymi twojego meża ( to może własnie być ten krokodyl).

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz Slawomir, poczekaj...

ale odnosząc sie do XVI Willkiego Arkana w tarocie moze symbolizować również rodzinę stąd na tą wycieczkę

Tutaj należałoby spytać najpierw osobę śniącą, czy ona w ogóle zna taką symbolikę. W tej chwili to jest bardziej Twoje skojarzenie, co może zafałszować znaczenie :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sen jest takim przekazem zmian - jakby cos w twoim życiu coś bardzo ważnego, jakiś pogląd, przekonanie w przeciągu jednej chwili zamieniły sie w popiół. Pożar zaczyna się od wieży - wieża od dawien dawna oznacza kontakt z Bogiem, siłami wyższymi ale odnosząc sie do XVI Willkiego Arkana w tarocie moze symbolizować również rodzinę stąd na tą wycieczkę ( dalsza droga życiowa) jedziesz sama z córką. Ogień dodatkowo może symbolizować uczucia co by utwierdzało w tym że sprawa dotyczy uczuć. Dochodzimy do krokodyla - krokodyl w snach jest typowym symbolem zagrożenia i tu powinnaś się zastanowić czy sen jest ostrzeżeniem przed domową kłutnią (pożar kościoła)czy jakimiś zdarzeniami losowymi dotyczącymi twojego meża ( to może własnie być ten krokodyl).

Pozdrawiam:

Sławomir

Hmm, no ja tutaj nigdzie "moim zdaniem nie widzę" :/

Ale mniejsza o to, nie łapmy się za słówka, bo chodzi mi tylko o to, że na prawdę wyjątkowo łatwo wpaść w pułapkę tłumaczenia według skojarzeń własnych, a jeśli osoba, która prosi kompletnie nie zna się na interpretowaniu jest skłonna "kupić" od Ciebie dosłownie wszystko.

Dla jasności - ja nie krytykuję, zwracam tylko uwagę na coś, co wydaje mi się istotne, a nawet najistotniejsze w tym zajęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...