Jump to content

prosze o interpretacje tego snu

tyska9191
 Share

Recommended Posts

Witam, chcialabym prosic aby ktos zinterpretowal mi sen ktory mialam dzisiejszej nocy, jest to dla mnie bardzo wazne poniewaz w moim zyciu dzieje sie ostatnio zbyt duzo. Snilo mi sie ze mieszkalam z rodzina w 2 pietrowym domu, ja mialam swoj pokoik w piwnicy, urzadzilam sie tam sama i calkiem dobrze mi wychodzilo samodzielne mieszkanie na tym poziomie samej... lecz musisalm sie z tamtad wyprowadzic, poniewaz sufit zaczal opadac... przenioslam sie pietro wyzej i okazalo sie ze maialm kiedys tam swoj pokoj w ktorym zylo mi sie bardzo dobrze lecz z niewiadoych przyczyn nie pamietalam o tym... kiedy sie juz tam wprowadzialm zaczely sie klotnie z bratem ktory mieszkal wlasnie na tym poziomie... okazywal mi ze mnie kocha ale to nie jest miejsce dla mnie... Prosze o pomoc w interpretacji

Trudno o interpretację...napisz coś więcej o swoich zajęciach, chociażby tych ostatnich, czego tak dużo ostatnio się dzieje ? Czy ten natłok zajęć jest spowodowany i jakie są to zajęcia przede wszystkim. Trudno wróżyć z fusów.

Pozdrawiam

Edited by winteer
usunięcie linka spamujacego z treści postu - następnym razem ban

Nie zgodzę się, to nie jest skomplikowany do rozgryzienia sen, właściwie mam już gotową interpretację tylko ciekawi mnie jedno - dlaczego ta interpretacja jest taka ważna? Chodzi mi tyska nie o to czego oczekujesz od tego forum, bo to rozumie się samo przez się. Chodzi mi o to co ta interpretacja miałaby Ci dać? Bo jeśli np. jak wielu ludzi, szukasz w snach odpowiedzi, podpowiedzi, znaków... to ich nie znajdziesz. Sen ukazuje właśnie to, co się dzieje, dlatego pytam... bo w zasadzie interpretacja w jakiś sposób obnaży Twoje problemy tu i teraz, na forum publicznym.

Przyjrzyj się temu snowi dobrze: mieszkasz sobie w piwnicy - miejsce z pozoru niekomfortowe, ciasne, ciemne, zimne ale jednak Tobie to pasuje, widocznie lubisz być trochę z boku, nie wychylać się, mieć święty spokój. Opadający sufit świadczy o tym, że po prostu coś na głowę spadało Ci - z którego to powodu postanowiłaś opuścić bezpieczne ciche lokum, przechodzisz piętro wyżej... teoretycznie to jakaś forma awansu, ale takie zmiany łączą się przecież z jakimiś dodatkowymi obowiązkami.

Konflikt z bratem może świadczyć o toczącym się w Tobie konflikcie wewnętrznym, bądź dosłownie - ktoś bliski daje Ci do zrozumienia, że to nie jest miejsce dla Ciebie.

pytacie sie mnie co sie takiego wydarzylo , a wiec w ciagu miesiac musialam wydoroslec bo mama ma raka;/ w sumie zostalam z tym wszysatkim sama bo kazdy oczekuje odemnie tego ze bede silna i bede wspiercac doslownie wszystkich na duchu

Opadający sufit świadczy o tym, że po prostu coś na głowę spadało Ci - z którego to powodu postanowiłaś opuścić bezpieczne ciche lokum (...)

Czyli zamiast "postanowiłaś" powinno być tylko "musiałaś" :/

Sephira- wykaz się co potrafisz pouczając innych.

Och, jakaś Ty zaczepna! :)

Edited by Sephira