Skocz do zawartości

problemy z LD głównie przez postacie astralne


nowaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowa ale świadomymi snami interesuję się już od 2 lat. Przez ten czas miałam kilkanaście świadomych snów i bardzo dobrze je pamiętam z resztą z zapamiętywaniem snów nigdy nie miałam problemów. Chodzi o to, że za każdym razem kiedy mam jakiś ld nie mogę nic zrobić ani nawet przedłużyć go bo przeszkadzają mi w tym jakieś postacie ze snu. I to nie ma znaczenia czy są mi znane czy nie wszystkie zachowują się tak samo. Poprostu za wszelką cenę próbują odwrócić moją uwagę albo są nawet agresywne. Nie wiem z czego to wynika nawet są takie sytuacje, że wzywam swojego przewodnika duchowego i pojawia się jakaś postać ale wiem że to nie on bo tak czuje jakby próbował mnie zniechęcić w ogóle do robienia czegokolwiek. Więc moje świadome sny ograniczają się tylko do odzyskania świadomości ale nie moge ruszyć dalej. Najpierw próbowałam z tymi postaciami współpracować i pytałam jak np. sprawdzić przyszłość i o inne rzeczy jakie chciałam zrobić w ld a potem w ogóle dlaczego tak się zachowują ale one zawsze najchętniej zmieniają temat i robią dosłownie wszystko żebym się obudziła albo straciła świadomość. Dlatego prosze was o radę, może ktoś też ma podobne problemy i wie jak się z tym uporać. Chciałabym już ruszyć z miejsca i zacząć w końcu działać w moim następnym ld.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli często masz LD to Ci zazdroszczę =] ja ostatnio coś nie mam... :(

a co do Twojego problemu, to tak, mam rozwiązanie. Pamiętaj, że to jest TWÓJ SEN I TY NIM KIERUJESZ, więc te postacie przeszkadzają Ci tylko tak "symbolicznie". Musisz im po prostu pokazać, kto tu rządzi ;>

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale już próbowałam robić też tak jak mówisz a one na to nie reagują, właśnie nie wiem na czym polega problem poprostu one strasznie mi przeszkadzają w skoncentrowaniu się na ld a koncentracja jest tam najważniejsza, a co do ilości to miałam kilkanaście na 2 lata ale to są bardzo krótkie ld

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio LD miałam jakieś 2 tygodnie temu ale częściej mam sny o LD np. że czytam coś na ten temat, znam te sposoby na przedłużanie snu prawie zawsze udaje mi się przedłużyć siłą woli tylko tak jak pisałam wcześniej te postacie ze snu mają jakiś dziwny wpływ na moje sny bo jak one w nim są to nie moge nic zrobić i ruszyć dalej z miejsca nie wiem na czym to polega, myślałam że ktoś jeszcze miał podobny problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie ja miałam też taki problem :)

Jak się z czasem okazało to była tylko kwestia silnej woli.

Są oczywiście jeszcze inne możliwości, ale... raczej mało prawdopodobne :) No chyba że bardzo Cię one interesują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się też wydaje, że to o silną wole chodzi bo ja aż tak dużo Ld nie miałam żeby to dobrze przećwiczyć, dzięki za pomoc a te inne możliwości to jakie mogą być jak możesz powiedzieć? poprostu ciekawi mnie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postacie ze snu to nie żadne byty astralne masz tak zakodowane w podświadomości standardowy program w podświadomości który jest odpowiedzialny za sny. Z jego instrukcji wynika że musi Cię utrzymać w nieświadomości tego że śnisz a świat był doskonała projekcją i zrobi to jak tylko potrafi (postacie senne, fabuła).

 

Musisz ustawić w podświadomości że chcesz śnić świadomie i żeby pomagała Ci w tyma nie zachowywała dalej projekcje Twojego snu. Musi oddać Ci pałeczkę a wtedy to Ty będzie kontrolować sen. To właśnie jest LD. Sam sen że się wie że śni to nic trzeba jeszcze zalogować się w nim na Admina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hehe ja tez mialam taki czeba sie mocniej skupic niz kiedy kolwiek, a jesli chcesz przedluzyc sen to rob tak gdy zacznie cie wciagac czy znieksztalcac obraz, lataj lub biegaj w kolko [zalezy co robisz] trzj rekami krzycz wypowiadajac ostrosc milion razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...